HT naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Két jónak tűnő asztalitenisz-mérkőzést találtam. Mindkettőnél elég nagy különbség van a két játékos tudása között.

N. Kurilchik - V. Fedorov
Tipp: Fedorov
Odds: 1,35

D. Tikhnenko - A. Menshikov
Tipp: Menshikov
Odds: 1,33

Odds: 1,8
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum október 15, 2020, 12:04:30
Két jónak tűnő asztalitenisz-mérkőzést találtam. Mindkettőnél elég nagy különbség van a két játékos tudása között.

N. Kurilchik - V. Fedorov
Tipp: Fedorov
Odds: 1,35

D. Tikhnenko - A. Menshikov
Tipp: Menshikov
Odds: 1,33

Odds: 1,8
Tét: 5 egység

Mindkettő összejött, hozott 4 egység hasznot.
Van 94 egységem.

A mai első szelvényre egy snooker és két kézilabda-mérkőzést teszek.

N. Robertson - J. Trump
Tipp: 13,5 frame felett
Odds: 1,33
Mindketten jó formában vannak, úgyhogy nem valószínű, hogy bármelyikük is nagyon megverné a másikat. Mivel 9 nyert frame-ig tart a döntő, így a vesztesnek legalább 5 frame-et kellene nyerni. Ez nem tűnik lehetetlennek.

Brest - CSZKA Moszkva
Tipp: Brest
Odds: 1,37
Nagyon erősek a franciák, és bár az oroszok is jók, de hazai pályán valószínűleg behúzzák a meccset.

CSM Bukarest - Ferencváros
Tipp: CSM Bukarest
Odds: 1,09
Nem fizet sokat, de nagyon nagy meglepetés lenne, ha nem hazai győzelem lenne a vége.

Odds: 2,0

Egy NFL-szelvény nem maradhat le vasárnap.

PHI - BAL (V - 1,22)
MIA - NYJ (H - 1,23)
NE - DEN (H - 1,23)

Odds: 1,85
Tét: 5 egység
Három mérkőzés, három esélyes. Ha jön a papírforma, akkor jön a szelvény is. :)

Idézetet írta: HT Dátum október 18, 2020, 14:02:07
A mai első szelvényre egy snooker és két kézilabda-mérkőzést teszek.

N. Robertson - J. Trump
Tipp: 13,5 frame felett
Odds: 1,33
Mindketten jó formában vannak, úgyhogy nem valószínű, hogy bármelyikük is nagyon megverné a másikat. Mivel 9 nyert frame-ig tart a döntő, így a vesztesnek legalább 5 frame-et kellene nyerni. Ez nem tűnik lehetetlennek.

Brest - CSZKA Moszkva
Tipp: Brest
Odds: 1,37
Nagyon erősek a franciák, és bár az oroszok is jók, de hazai pályán valószínűleg behúzzák a meccset.

CSM Bukarest - Ferencváros
Tipp: CSM Bukarest
Odds: 1,09
Nem fizet sokat, de nagyon nagy meglepetés lenne, ha nem hazai győzelem lenne a vége.

Odds: 2,0

A tét lemaradt.
Tét: 5 egység

Végül két olyan mérkőzés, amik ugyan rizikósak, de ha összejönnek, akkor egyik sem lenne meglepetés.

Vasas - DEAC
Tipp: Vasas
Odds: 1,44
Olyan kerete van a Vasasnak, amivel a feljutásért kellene harcolniuk, de valahogy a sok jó játékos nem képes csapatot alkotni. Most viszont egy elég gyenge ellenfelet fogadnak, ami esélyt adhat nekik, hogy szerezzenek egy önbizalom-növelő győzelmet.

MIN - ATL
Tipp: MIN
Odds: 1,47
Úgy érzem, hogy a Vikings sokkal jobb annál, mint amit eddig produkált. Igaz, szerencséjük sem nagyon volt, mivel az eddigi öt meccsükből kétszer is egy ponttal veszítettek. Az ATL ezzel szemben (úgy tűnik) idén sem lesz meghatározó csapat.

Odds: 2,13
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum október 18, 2020, 14:02:07
A mai első szelvényre egy snooker és két kézilabda-mérkőzést teszek.

N. Robertson - J. Trump
Tipp: 13,5 frame felett
Odds: 1,33
Mindketten jó formában vannak, úgyhogy nem valószínű, hogy bármelyikük is nagyon megverné a másikat. Mivel 9 nyert frame-ig tart a döntő, így a vesztesnek legalább 5 frame-et kellene nyerni. Ez nem tűnik lehetetlennek.

Brest - CSZKA Moszkva
Tipp: Brest
Odds: 1,37
Nagyon erősek a franciák, és bár az oroszok is jók, de hazai pályán valószínűleg behúzzák a meccset.

CSM Bukarest - Ferencváros
Tipp: CSM Bukarest
Odds: 1,09
Nem fizet sokat, de nagyon nagy meglepetés lenne, ha nem hazai győzelem lenne a vége.

Odds: 2,0

A Brest kikapott (ami szerintem elég nagy meglepetés), így a szelvény elúszott.

Idézetet írta: HT Dátum október 18, 2020, 14:07:31
Egy NFL-szelvény nem maradhat le vasárnap.

PHI - BAL (V - 1,22)
MIA - NYJ (H - 1,23)
NE - DEN (H - 1,23)

Odds: 1,85
Tét: 5 egység
Három mérkőzés, három esélyes. Ha jön a papírforma, akkor jön a szelvény is. :)

Ezen is egy mérkőzés ment el, méghozzá a forduló meglepetése, a NE hazai veresége.

Idézetet írta: HT Dátum október 18, 2020, 14:25:51
Végül két olyan mérkőzés, amik ugyan rizikósak, de ha összejönnek, akkor egyik sem lenne meglepetés.

Vasas - DEAC
Tipp: Vasas
Odds: 1,44
Olyan kerete van a Vasasnak, amivel a feljutásért kellene harcolniuk, de valahogy a sok jó játékos nem képes csapatot alkotni. Most viszont egy elég gyenge ellenfelet fogadnak, ami esélyt adhat nekik, hogy szerezzenek egy önbizalom-növelő győzelmet.

MIN - ATL
Tipp: MIN
Odds: 1,47
Úgy érzem, hogy a Vikings sokkal jobb annál, mint amit eddig produkált. Igaz, szerencséjük sem nagyon volt, mivel az eddigi öt meccsükből kétszer is egy ponttal veszítettek. Az ATL ezzel szemben (úgy tűnik) idén sem lesz meghatározó csapat.

Odds: 2,13
Tét: 5 egység

Ezúttal pedig a MIN veresége vitte el a szelvényt.
Maradt 79 egységem.

Két asztalitenisz-mérkőzést néztem ki mára.

Poprocky, Aleksandr Vladimirovich - Sadkov, Andrey
Tipp: Sadkov
Odds: 1,3
Sadkov sokkal jobb formában van, az utolsó 10 meccséből nyolcat megnyert, míg ellenfele az utolsó tíz összecsapásából mindössze egyet.

Rychkou, Vital - Baklykov, Andrey
Tipp: Baklykov
Odds: 1,36
Baklykov az utolsó 15 meccséből mindössze egyet veszített el, míg ellenfele az utolsó 15-ből tízet. Az egymás elleni utolsó négy meccsüket is Baklykov nyerte, ráadásul mindegyiket elég simán.

Odds: 1,77
9 egység

Idézetet írta: HT Dátum október 19, 2020, 13:42:09
Két asztalitenisz-mérkőzést néztem ki mára.

Poprocky, Aleksandr Vladimirovich - Sadkov, Andrey
Tipp: Sadkov
Odds: 1,3
Sadkov sokkal jobb formában van, az utolsó 10 meccséből nyolcat megnyert, míg ellenfele az utolsó tíz összecsapásából mindössze egyet.

Rychkou, Vital - Baklykov, Andrey
Tipp: Baklykov
Odds: 1,36
Baklykov az utolsó 15 meccséből mindössze egyet veszített el, míg ellenfele az utolsó 15-ből tízet. Az egymás elleni utolsó négy meccsüket is Baklykov nyerte, ráadásul mindegyiket elég simán.

Odds: 1,77
9 egység

Ez lesz az a szelvény, amit igyekszem minél gyorsabba elfelejteni.
Maradt 70 egységem.

Nézzünk egy könnyed kis BL-kombit.

Real Madrid - S. Donyeck
Tipp: Real Madrid
Odds: 1,2
Jobb csapat a Madrid, rengeteg a hiányzója az ukrán csapatnak, úgyhogy meglepetés lenne a vendégek pontszerzése.

Bayern München - Atletico Madrid
Tipp: HD
Odds: 1,14
A hazai győzelem is simán benne van a levegőben, de próbáltam biztosra menni.

Inter - M'gladbach
Tipp: HD
Odds: 1,16
Bár vannak az Internél hiányzók szép számmal, de hazai pályán ennek ellenére sem kaphatnak ki ezen a meccsen.

Odds: 1,59
Tét: 10 egység

Van a mai BL-meccsek között egy, ami nekem nagyon döntetlen-gyanús, úgyhogy ezt meg kell fogadni.

Olympiakos - Marseille
Tipp: döntetlen
Odds: 3,3
Akárhogy is nézem, egyszerűen nem tudom elképzelni sem a hazai, sem a vendéggyőzelmet. Mindkét csapat szeretné gyűjtögetni a pontjait, és mivel a City és a Porto nehezebb falatnak tűnik, így ezen meccsen lenne a legnagyobb esélyük erre. Éppen ezért talán mindkettejüknek jó lesz az 1 pont.

Tét: 3 egység

Idézetet írta: HT Dátum október 21, 2020, 10:41:09
Nézzünk egy könnyed kis BL-kombit.

Real Madrid - S. Donyeck
Tipp: Real Madrid
Odds: 1,2
Jobb csapat a Madrid, rengeteg a hiányzója az ukrán csapatnak, úgyhogy meglepetés lenne a vendégek pontszerzése.

Bayern München - Atletico Madrid
Tipp: HD
Odds: 1,14
A hazai győzelem is simán benne van a levegőben, de próbáltam biztosra menni.

Inter - M'gladbach
Tipp: HD
Odds: 1,16
Bár vannak az Internél hiányzók szép számmal, de hazai pályán ennek ellenére sem kaphatnak ki ezen a meccsen.

Odds: 1,59
Tét: 10 egység

Nem gondoltam volna, hogy pont a Real fogja elvinni a szelvényem.
Hazai pályán egy olyan ellenféllel szemben, aki 10 játékosát nélkülözi. No comment...

Idézetet írta: HT Dátum október 21, 2020, 10:47:42
Van a mai BL-meccsek között egy, ami nekem nagyon döntetlen-gyanús, úgyhogy ezt meg kell fogadni.

Olympiakos - Marseille
Tipp: döntetlen
Odds: 3,3
Akárhogy is nézem, egyszerűen nem tudom elképzelni sem a hazai, sem a vendéggyőzelmet. Mindkét csapat szeretné gyűjtögetni a pontjait, és mivel a City és a Porto nehezebb falatnak tűnik, így ezen meccsen lenne a legnagyobb esélyük erre. Éppen ezért talán mindkettejüknek jó lesz az 1 pont.

Tét: 3 egység

A mérkőzés legvégéig minden tökéletesen alakult, úgy, ahogy vártam, de sajnos a hosszabbítás perceiben elég volt egyetlen kihagyás, és így elúszott a várva várt döntetlen.
Maradt 57 egység.