ITF/Challenger tornák 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2016 Challenger és ITF tornáinak topicja.

Mostanában minden hétre jut egy 1000-en kívüli nagy menetelő. Múlt héten Jouan, most Rosenholm. Vajon jövő héten ki lesz a következő? :D

Az egész svéd torna egy rakás bunda amúgy. Tippjátékokban kivéreztetett  :D Későn jöttem rá hogy itt a svédeknek kell menni. Persze a legjobb svédet Ymert meg leszopatta egy párosjátékos. Aki ezután kikapott párosban, pedig Koolhof-fal ilyen tornákon mindig nagyot mennek. Kész  :D

#3 március 22, 2016, 20:09:42, Suugger
San Luis Potosi (salak)

Nguyen-Donati 2

időpont:18:30
odds:1,36
Donati 2-0 odds: 1,8

Az amcsi idén 4 meccs 4 zakó,salakon másfél éve nem játszott de egyébként is a leggyengébb borítása,Donati viszont elsősorban salakos,igaz idén eddig csak hardon tolta de voltak jó meccsei,ügyes srác,fiatal,több hete van mexikóban akklimatizálódással sincs  gond.Volt egy sérülése februárban a hátával de azt mondta egy hete hogy már nincs vele gondja.Ez a meccs minden szemponból neki áll.


Visszatér ma Katarban egy régi kedves ismerős: :)


Nem bírom ezt a Kozlov gyereket, de most szurkolok neki. Jó lenne ha tűnne el a süllyesztőben. Emlékszem már 15 évesen a kimondhatatlan lengyel Pzszszs ellen három szettet nyomott, egy évvel később meg challenger döntőt játszott szabadkártyásként (mondjuk ott több meccs is le lehetett neki zsírozva, Smyczek gusztustalanul játszva adta le neki). Aztán csak utána kezdett valami maradandót alkotni ITF-en  :redchug: ;D ;D És még mindig csak 18 éves.

Ja, azért is szurkolok neki mert asszem Millot ellen is, de Nishioka ellen biztosan akkor jött vissza amikor az ellenfél szettelőnyben a meccsért szervált  :D :D

http://www.tennisexplorer.com/player/brugues-davi/

Vele mi a helyzet? Visszavonult? Nagy fakezű volt, jó volt veretni. Nem játszott 2013 óta.

A másik, aki eszembe jutott, az Jan Hajek, de ő 100%, hogy visszavonult. Őt meg nyeretni volt jó mindig.


Zemlja G.   -Ito T  Ito T 1.50
Zopp J.-Ymer E. Ymer 1.66

Idézetet írta: Greipel Dátum április 15, 2016, 13:25:36
http://www.tennisexplorer.com/player/brugues-davi/

Vele mi a helyzet? Visszavonult? Nagy fakezű volt, jó volt veretni. Nem játszott 2013 óta.

A másik, aki eszembe jutott, az Jan Hajek, de ő 100%, hogy visszavonult. Őt meg nyeretni volt jó mindig.

Volt valami komoly sérülése. Most ha jól tudom edző Tulsában ahol egyetemre járt, és ahol elég szép sikereket ért el. Annyira nem volt az fakezű, sztem még övé a rekord, 40+ megnyert futures meccs zsinórban.

Samper-Montana versenyben van a reusi ITF tornán, de közben átugrál Barcelonába is selejtezőt játszani. Ma is megtette ezt, és holnap is ez a program. 11:30-kor kezdődik Reusban a döntő, de jó lesz, ha siet, mert Barcelonában 16:30-ra van kiírva. A 2 város 110 km-re van, autóval 1,5 óra (ha nincs dugó). Pont Fucsovics Marcival játszik, aki akár ki is használhatja Samper-Montana fáradtságát (1,49).

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 15, 2016, 23:35:57
Volt valami komoly sérülése. Most ha jól tudom edző Tulsában ahol egyetemre járt, és ahol elég szép sikereket ért el. Annyira nem volt az fakezű, sztem még övé a rekord, 40+ megnyert futures meccs zsinórban.
Bundázás, meccs manipulálás miatt Brugues-Davi -t hosszú időre elmeszelték pár éve!


Idézetet írta: Titti7 Dátum április 17, 2016, 09:13:15
Bundázás, meccs manipulálás miatt Brugues-Davi -t hosszú időre elmeszelték pár éve!

Volt akkoriban egy-két sérülése, de akkor lehet hogy eltiltották, most azonban Tulsában nyomja, vagy legalábbis ott nyomta
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=846768691855&set=a.660687405245.2095826.26402771&type=3&theater