Gorriaran naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 november 17, 2018, 16:45:20, Gorriaran
19.fogadás

Cachin - Arguello 2-1

Tipp: Arguello  :noway:
Odds: 1,47
Tét: 70 000

-70 000


A meccs után egy gyors napi összegző, reggel Kuhn meccsével kezdek majd fél 7 körül.


Pár hsz -el visszább én azt írtam, hogy szerintem ITF és Challenger meccsekben nincs value, lehet ezért megköveztek, de ezt továbbra is tartom. Túl sok dolog van ellene (rutintalanság, izgulás, formaingadozás, mentálisan azért nem olyan felkészültek, és még sorolhatnám) . Talán egy dolog szólhatna mellette ( a rosszul belőtt oddsok néha - néha, de azt se egyszerű , mert egy oddsmester azért elég naprakész mindenben ) . Lényeg h még ez is max félig - meddig mellette jóindulattal. Az látszik hogy teljesen naprakész vagy teniszt illetően, nem érné meg csak nagy torna, illetve nagyobb játékosokra fogadni, akik azért stabilabbnak mondhatóak? Nem okoskodok, és drukkolok félre ne érts, de kíváncsi lennék a véleményetekre, mert pár hsz- el korábban senki nem írt rá semmit.

Idézetet írta: Bentley0917 Dátum november 17, 2018, 00:00:45
Pár hsz -el visszább én azt írtam, hogy szerintem ITF és Challenger meccsekben nincs value, lehet ezért megköveztek, de ezt továbbra is tartom. Túl sok dolog van ellene (rutintalanság, izgulás, formaingadozás, mentálisan azért nem olyan felkészültek, és még sorolhatnám) . Talán egy dolog szólhatna mellette ( a rosszul belőtt oddsok néha - néha, de azt se egyszerű , mert egy oddsmester azért elég naprakész mindenben ) . Lényeg h még ez is max félig - meddig mellette jóindulattal. Az látszik hogy teljesen naprakész vagy teniszt illetően, nem érné meg csak nagy torna, illetve nagyobb játékosokra fogadni, akik azért stabilabbnak mondhatóak? Nem okoskodok, és drukkolok félre ne érts, de kíváncsi lennék a véleményetekre, mert pár hsz- el korábban senki nem írt rá semmit.

Erre nem lehet egyértelmű választ adni szerintem. Mindkét szintnek megvannak a maga előnyei, hátrányai. ITF tornákon persze nincsenek általában kiegyensúlyozott teljesítményre képes játékosok, viszont könnyebben meg lehet találni, hogy kik azok, akik még szebb napjaikon sem képesek komoly teljesítményre, így lehet ellenük fogadni bátran. Erre ellenpélda, hogy az ATP és WTA versenyeken már az ott gyengébbnek számító játékosok (akik challengeren például kiskirályok) is rendelkeznek akkora tudással, hogy ha minden összejön nekik adott napon, akkor bárkit verhetnek. Pl.  Milman-Federer, vagy Basilashvili - Del Potro így a közelmúltból, ahol borult a papírforma, pedig a nagyok nem is voltak olyan gyengék az adott meccsen. Vagy egy kb. 3 évvel ezelőtti wimbledoni Stakhovsky-Federer meccs, ahol Fed nagyon kevés hibával játszott, de az ukrán olyan eksztázisban játszott és adogatott, hogy nem lehetett mit kezdeni vele akkor.
Sok példát, ellenpéldát lehetne hozni. Szerintem ez egyénfüggő, kihez mi áll közelebb. Én jobban szeretek kisebb tornákra fogadni.

drukkolok, nagyon küszködik arguello, de valamennyire legalább magára talált, és van esély.

#49 november 18, 2018, 00:28:24, Gorriaran
2.NAP ÖSSZEGZŐ

Nagyon jól indult a nap: zsinórban 7 fogadás nyert, aztán kicsit elszaladt velem a ló, jött 2 bukó (Ornago és Guillermo), Andujar szerencsére kompenzált.  Ezután Arguello viszont újra buktatott, nem is keveset, így a tökéletes kezdés ellenére csúnya bukó lett a nap. De ami jobban bosszant, hogy a saját hülyeségeim miatt alakult így, mert a tegnapi és a mai kiválasztott tippsor is hibátlan volt, csak persze nekem az nem elég és még hozzárakok 1-2 tippet amit eredetileg kizártam.

Összesen 11 fogadásom volt, ebből 8 nyertes és 3 vesztes lett.
Napi veszteség: -60 370
Aktuális bank: 239 040

#50 november 17, 2018, 16:45:31, Gorriaran
20.fogadás

Piros -Gerch 1-2

Tipp: Piros  :noway:
Odds: 1,20
Tét: 80 000

-80 000


Ez szép magyaros vereség volt Zsombi. 6-4 2-0-ról + 3.szett is 2-0 volt. Most kicsit úgy érzem, mintha tegnap este óta semmi nem akarna összejönni.

#51 november 17, 2018, 16:47:29, Gorriaran
21.fogadás

Gakhov - Beaupain 2-1

Tipp: Gakhov  :great:
Odds: 1,23
Tét: 72 000

+16 560


* 4-4 (30-40)-nél fogadtam, és ahogy megtettem 2 perc múlva 4-6, Gakhov pontot sem nyert. Ezen már nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek.

#52 november 17, 2018, 16:46:26, Gorriaran
22.fogadás

Frigerio - Ricca 2-0

Tipp: Frigerio  :great:
Odds: 1,27
Tét: 40 000

+ 10 800

Idézetet írta: Gorriaran Dátum november 17, 2018, 11:23:53
21.fogadás

Gakhov - Beaupain

Tipp: Gakhov
Odds: 1,23
Tét: 72 000

* 4-4 (30-40)-nél fogadtam, és ahogy megtettem 2 perc múlva 4-6, Gakhov pontot sem nyert. Ezen már nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek.
nem áll jól a második szettben sem sajnos, bár még nagyon a szett elején jött a brék

Pont az ITF eredmenyeket neztem amikor lattam, hogy apolas van ezen a meccsen, gondolom Gakhovot apoltak, maskulonben aligha lenne hatranyban. Ha szerencsed van feladja, ha nincs akkor elszenvedi magat 4-5 -ig, majd kap egy breket.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 17, 2018, 11:57:39
Pont az ITF eredmenyeket neztem amikor lattam, hogy apolas van ezen a meccsen, gondolom Gakhovot apoltak, maskulonben aligha lenne hatranyban. Ha szerencsed van feladja, ha nincs akkor elszenvedi magat 4-5 -ig, majd kap egy breket.

Most 1.2 Gakhov, pedig csak brekelony van.  ;D Itt valami buzlik, vagy a belga serult, vagy bunda. Gogo Gakhov es Gorriaran  :ok:

Na érik a comeback, viszont még van egy harmadik szett. Mondjuk én személy szerint olyan meccsre nem szeretek/ meg nem is szoktam fogadni ahol nincs élő stream.

Na, eddig tudtam figyelni neked meg szerencset hozni, most mar csak behuzza 5-0-rol  ;D

Most kicsit visszakaptam valamit a sorstól, 4-6 0-2-ról nagyon úgy néz ki fordít Gakhov. 4-6-nál rögtön mto Gakhov volt, azt hittem fel is adja ott, vagy 0-2-nél. Ami nem lett volna jó egyébként mert az 1xbetnél csak 1.szettig push ha feladja valaki, utána már elkönyvelik a fogadást. 2.szett vége felé meg Beaupainnek volt Mto. De már előtte nagyon leesett Gakhov oddsa, szóval lehet bunda.
Mindenesetre jól még nem állok, csak megúsztam, hogy nagyobb baj legyen. Remélem estig sikerül visszakapaszkodnom pozitívba.

Egyébként szerintem teniszben sérülést szimulálva a legkönnyebb bundázni. Azt úgy sem tudják rábizonyítani, hogy tényleg fájt-e valamije, vagy csak feladta mert haver éppen akkor fogadott ellene egy olyan irodánál, ahol nincs push.

#59 november 17, 2018, 16:47:53, Gorriaran
23.fogadás

Matusova - Shoshyna 2-1

Tipp: Shoshyna  :noway:
Odds: 1,37
Tét: 80 000

-80 000