www.jetbull.com "Happy Hours"

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Amúgy nincs is élőfogadásuk!!! Ami nálam -1 pont!! ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum április 23, 2008, 17:54:30
Én már megkaptam az 5€-t, de hogy....! kaptam egy fogadási kódot, amit a szelvénybe kell beírni! Fogadtam egy 1,2-es szorzóra 5€-va, az bejött és csak 1 nyert 1€-t írták jóvá! Hááát egy kicsit furcsa!!!! >:( ;)

szóval az 5 euró az freebet...

megintcsak happy hour...... ha tegnap már megvolt akkor gyerünk barátnő nevére regelni és bezsebelni:) ( 7 naponta egy felhasználónak csak egyszer lehet)





Én mindig szólok ha épp gépnél vok! ;)

Ma még enm volt Happy Hours, úgy hogy figyeljetek, mert bármelyik pillanatban lehet! ;)

Happy hours most!!!

Viszont már lényegtelen mert már én se voltam a TOP 100 - ban. :-\

Felmerült korábban a kérdés hogy kifizet e a Jetbull.

A Happy Hoursból nyert 1 euróbol l "all in"ezve , gyakorlatilag kockázat nélkül játszva, nagy szerencsével, elértem egy komoly összeget, amit ki szerettem volna venni.Az első kikötés az volt h küldjem el nekik a személyi másolatot.. elküldtem.... visszairták hogy nemjó mert nem látszik a kártya széle....... Minden iroda elfogadta, de ők nem:) Kb 0,2 mm nem látszott, de ok.. lefotóztam és úgy küldtem el hogy a kép kb 30% a háttér volt, gondoltam ez már csak jó lesz, jó lett:)  A második kikötésük az volt h fizessek be nekik 20 eurót minimum... Hát nem örültem neki de ha ki akarok venni valahonnan  többszáz eurót akkor , azért meglehet érteni hogy örülnének neki hogy legalább fizessek is be elötte valamennyit.. Megtörtént.  Aztán azzal a lendülettel közölték hogy befizetéstől számított 10 nap után lehet csak a pénzkivételt kérni.... itt kezdtem elveszíteni a hitemet... Letelt a 10 nap. Jött egy újabb, de várt csalódás. Természetesen nem volt visa kifizetés... maradt a moneybookers.... ez volt 25-én. És ma már rákerült a 300 euró a moneybookers számlámra! Két nap alatt megküldték a pénzt! Váratlan befejezése a sztorinak:)


De azért még egy figyelmeztetés a végére midnenkinek: ha befizettek jól gondljátok át a 100% befizetési bónuszt! Nagyon jól hangzik hogy 100 euróig megduplázzák a pénzt, csakhogy a kikötésekbe egy olyan dolog van leirva ami teljessen magyartalan, de a support pontositott mikor rákérdeztem náluk..
Szóval úgy kell megforgatni a bónusz ötszörösét hogy csak azok a minimum 3as kombó fogadások számítanak amelyekben , mindegyik esemény oddsa legalább 1,5 ! Ilyen kikötést én még sehol sem láttam, és remélem nemis fogok...(megkérdezi hogy kéred e a bónuszt, szal nem muszáj, és amugy is cska regisztrációt követő 10 napig lehet kérni)



Happy hours most!!! :beerchug:

Csak én már tegnap igénybe vettem! :(


Idézetet írta: ryeb Dátum május 27, 2008, 12:33:41

De azért még egy figyelmeztetés a végére midnenkinek: ha befizettek jól gondljátok át a 100% befizetési bónuszt! Nagyon jól hangzik hogy 100 euróig megduplázzák a pénzt, csakhogy a kikötésekbe egy olyan dolog van leirva ami teljessen magyartalan, de a support pontositott mikor rákérdeztem náluk..
Szóval úgy kell megforgatni a bónusz ötszörösét hogy csak azok a minimum 3as kombó fogadások számítanak amelyekben , mindegyik esemény oddsa legalább 1,5 ! Ilyen kikötést én még sehol sem láttam, és remélem nemis fogok...(megkérdezi hogy kéred e a bónuszt, szal nem muszáj, és amugy is cska regisztrációt követő 10 napig lehet kérni)


Ezek szerint csak ilyen kombi fogadásokkal érvényes a bónusz megforgatása? Single fogadásokra nem is szól?