BETALAND ÁTVERÉS!!!!!!!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Ezúton tájékoztatok mindenkit, hogy a Betaland csak ígéri a bónuszt de NEM ÍRJA HOZZÁ a számládra!!!
Nekem már 1 hónapja ígérik de semmi. Írtam nekik vagy 10 e-mailt (na erre legalább válaszolnak) de mindig csak annyit: hiba történt a probléma megoldásán dolgoznak. -de ennyi ideig- ...
Bemásolok egy válasze-mailt, többet is másolhatnék de mindnek egy a lényege Maradjak nyugodt majd jön a bónusz :D
ha nem idén majd jövőre...
Na itt a mail :

Köszönjük, hogy ismét felkereste ügyfélszolglatunkat.

A bónusz jóváírásának megoldásán dolgozunk. Még egy kis türelmét
szeretnénk kérni. A problémát továbbítottuk a megfelelő részleghez,

amint választ kapunk azonnal értesítjük Önt.

Megértését és türelmét köszönjük.

Amennyiben további információra vagy segítségre lenne szüksége
kérjük
vegye fel bátran a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal.


Na kb. ezt küldték el vagy 10-szer, mindegy hogy finoman kértem őket , vagy egy kicsit erélyesebben a levelek tartalma ugyanaz.
A Lényeg: 1 hónapja fizettem be , de a BÓNUSZ MÉG SEHOL

p.s.: amint jóváírják azt is leírom ide

Lássatok csodát!!!
Alig 2 órával, hogy itt lehuztam a betaland-et, rá 3 órára ott volt a bónusz a számlámon!!!
Vajon véletlen...
Lehet , hogy ennek az oldalnak, hatalma van!!!
Mindenesetre fura, eddig 20 napig miért nem?

Hát, ha a bónusz jóváírása ilyen nehezen ment, akkor a kifizetés... Nem tudom, túl nagy reményeim nem lennének. Talán akkor jársz a legjobban, ha elbukod a pénzed.

Azért ne írjátok le ennyire ezt az irodát. Más fórumban azt olvastam, hogy kifizet meg minden. Lehet a magyar support része még gyenge, de várhatóan fejlődni fog. Amúgy lassan indul a harmadik ophu-s rakerace ha ez mond valakinek is valamit :)