Pats naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Elindítok én is egy amerikai sport naplót.

A tippek egy amerikai zárt fogadócsoporttól származnak, akiknek a kosárlabda a fő profiljuk.
Statisztikájuk az idei NBA szezonból: 16-7-1

Kezdő egység: 300

#1 november 11, 2009, 14:20:03, Pats
2009.10.10

Portland Trail Blazers  vs Memphis Grizzlies (+6.5)

  • odds -128 (1.78)
  • risking 76.6 to win 60


Denver Nuggets vs Chicago Bulls (+2.5)

  • odds -125 (1.8 )
  • risking 37.5 to win 30


2-way teaser
Washington Wizards (+11) vs Miami Heat
Houston Rockets (+10.5) vs Dallas Mavericks


  • odds -100 (2.0)
  • risking 30 to win 30


YTD 1-2-0 (223)

#2 november 11, 2009, 14:19:44, Pats
2009.10.10 / 2

Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings (+2)

  • odds -111 (1.9)
  • risking 33.3 to win 30


YTD 2-2-0 (253)

#3 november 12, 2009, 19:13:57, Pats
2009.10.11

Golden State Warriors (+5.5) vs Indiana Pacers

  • odds -109 (1.92)
  • risking 32.7 to win 30


Denver Nuggets vs Milwaukee Bucks  (+4)

  • odds -116 (1.87)
  • risking 34.8 to win 30


New Orleans Hornets (+7) vs Phoenix Suns

  • odds -114 (1.88)
  • risking 34.2 to win 30


YTD 3-4-0 (216)

Hali Pats!

Tegnap a Denverrel végülis jó helyen álltunk, aztán jött az OKC, amit elb**tam, nagyjából tudom is, hogy miért, de most nem ez a lényeg.
A mai tippeket elnézve van 1-2 sejtésem, hogy mit miért raktatok, de nem teljesen tiszta, viszont az NBA-re nagyon szeretek fogadni és nagyon szeretnék igazán jó NBA tipsterré válni, ezért nagyon sok cikket/külföldi fórumot olvasok, főleg a coversen. Nem tudom mennyire megvalósítható (gondolom, hogy nem, de hátha), hogyha lehetséges, és lennél oly kedves, akkor privátban elküldenél nekem pár gondolatot a mai tippekről? Ha csak kimásolod a fórumról angolul, nekem az is jó lenne. Előre is sry, hogyha olyat kérek, amely nem megvalósítható, mert tisztában vagoyk azzal, hogy miért zárt az a fórum, de gondolom Te is tisztában vagy vele, hogy nagyon sokat segítene a fejlődésemben, ha rávezetnének a helyes gondolkodásra, egyetlen reményem pedig Te vagy, mert egyedül rólad feltételezem, hogy az átlagos NBA tipster szint felett vagy. Ha megfelel, akár msn-en is tudunk dumálni, szóval ha tudsz, jelezz privátban.

Előre is köszi.

Idézetet írta: th3PR0j3ct0r Dátum november 11, 2009, 21:52:37
Hali Pats!

Tegnap a Denverrel végülis jó helyen álltunk, aztán jött az OKC, amit elb**tam, nagyjából tudom is, hogy miért, de most nem ez a lényeg.
A mai tippeket elnézve van 1-2 sejtésem, hogy mit miért raktatok, de nem teljesen tiszta, viszont az NBA-re nagyon szeretek fogadni és nagyon szeretnék igazán jó NBA tipsterré válni, ezért nagyon sok cikket/külföldi fórumot olvasok, főleg a coversen. Nem tudom mennyire megvalósítható (gondolom, hogy nem, de hátha), hogyha lehetséges, és lennél oly kedves, akkor privátban elküldenél nekem pár gondolatot a mai tippekről? Ha csak kimásolod a fórumról angolul, nekem az is jó lenne. Előre is sry, hogyha olyat kérek, amely nem megvalósítható, mert tisztában vagoyk azzal, hogy miért zárt az a fórum, de gondolom Te is tisztában vagy vele, hogy nagyon sokat segítene a fejlődésemben, ha rávezetnének a helyes gondolkodásra, egyetlen reményem pedig Te vagy, mert egyedül rólad feltételezem, hogy az átlagos NBA tipster szint felett vagy. Ha megfelel, akár msn-en is tudunk dumálni, szóval ha tudsz, jelezz privátban.

Előre is köszi.

Sajnos pont az NBA-t nem elemzik ki (amerikai fociról szokott lenni), de igyekszem megírni majd a meglátásaimat az adott játékhoz ha biztosan látom, hogy mit, miért úgy tesznek meg.

Eddig az eredmények sem jönnek, de az idő remélem igazol majd és elindulunk felfelé.

A Lakers - Phoenix tipikus példája a public megtévesztésének. Phoenix +7.5, mi a biztos, ha nem ez! A fogadók több mint 75%-a így is gondolja.
Pedig itt szerintem csúfos vereség lesz, ami vonzza az under tippet is.  ???

Ha megerősítést nyer a tippem, akkor dupla téttel teszem meg, ha nem játsza meg a csoport akkor szimpla, ha pedig az ellenkezőjét akk.. ilyen úgysem lesz  :beerchug:

Idézetet írta: Pats Dátum november 12, 2009, 19:45:42
A Lakers - Phoenix tipikus példája a public megtévesztésének. Phoenix +7.5, mi a biztos, ha nem ez! A fogadók több mint 75%-a így is gondolja.
Pedig itt szerintem csúfos vereség lesz, ami vonzza az under tippet is.  ???

Ha megerősítést nyer a tippem, akkor dupla téttel teszem meg, ha nem játsza meg a csoport akkor szimpla, ha pedig az ellenkezőjét akk.. ilyen úgysem lesz  :beerchug:

Először is előre is köszi a segítségedet, ha majd valamivel kapcsolatban bizonytalan vagyok, legfeljebb kérdezek :) .

A mai meccsel kapcsolatban pedig csak annyit, hogy a CLE @ MIA-val kapcsolatban semmire sem tudok támaszkodni, a hc-t annak ellenére nyomták le 0-ra, hogy 72% pakolta a CLE-et, viszont a ML-t már 67%-ban pakolják a MIA-ra, szóval ebbe nem igazán érdemes belenyúlni, tökéletes nobet.
A másik viszont, amit már Te is írtál, nekem is feltűnt. 67-75% pakol a PHO hc-re, legalább egy picit meg kellene mozdulnia a hc-nek lefelé... Továbbá a PHO ML-en is sokan rajtavannak, az is 60% felett, viszont nem tudom megérteni a  publicot, három okból.
1. a PHO B2B-en van, tegnap is játszottak
2. A LAL-ba visszatér Bynum, továbbá a legutolsó két hazai meccsüket fölényesen nyerték
3. PHO are 5-16 ATS in their last 21 Thu. games.
Ezek alapján bepróbálom apróval, aztán majd meglátjuk mi lesz.

GL kolléga! :beerchug:

Egy NBA tipp mára, de csak a játék kedvéért:
Portland Trail Blazers - Charlotte Bobcatts +4

A mostani hétvége a College Basketball erőviszonyainak feltérképezésével telik.

Előreláthatóan hétfőn folytatom a napló vezetését a tényleges tippekkel.

75% a Portlandon és mégis folyamatosan csökken a HC: sportfogadás én így szeretlek! :ok:

Idézetet írta: Pats Dátum november 15, 2009, 00:51:31
75% a Portlandon és mégis folyamatosan csökken a HC: sportfogadás én így szeretlek! :ok:

Én a másik oldalon vagyok, de jogos amit írsz, majd meglátjuk mi lesz. GL

#11 november 17, 2009, 20:51:31, Pats
2009.10.16

Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks

  • odds -125 (1.8 )

Néhány észrevétel:

  • Dallas B2B
  • 4 meccs idegenben, ez az utolsó (eddig: 1-2)
  • A fogadások aránya: 70-30%
  • A hc viszont megfordult reggel óta: Milwaukee Bucks +1.5 -> -1.5

Idézetet írta: Pats Dátum november 16, 2009, 21:12:54
2009.10.16

Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks

  • odds -125 (1.8 )

Néhány észrevétel:

  • Dallas B2B
  • 4 meccs idegenben, ez az utolsó (eddig: 1-2)
  • A fogadások aránya: 70-30%
  • A hc viszont megfordult reggel óta: Milwaukee Bucks +1.5 -> -1.5

Ezen én is rajta vagyok, meg a POR +hc-n is. Mind a kettőnek vegas szaga van!   :cya:

#13 november 18, 2009, 20:53:26, Pats
2009.10.17

2 Team Teaser     
 1.  Basketball - Oklahoma City Thunder +11½ (-110)
       for the entire game held on Nov 17 at 7:35pm
 2.  Basketball - Kansas -7 (-110)
       for the entire game held on Nov 17 at 10:00pm

#14 november 19, 2009, 06:45:30, Pats
Valahogy nagyon nem akar összejönni ez a napló.  :redchug:

Teszek még egy próbálkozást, újraindítom a számlálót, hátha az szerencsét hoz.
Ha vasárnapig nem lesz pozitív, akkor szüneteltetem egy darabig...

Tehát akkor a mai tippsor:


2009.10.18

Toronto Raptors vs Utah Jazz (-7.5)
odds: -132
eredmény: 91-104

San Antonio Spurs (+1) vs Dallas Mavericks
odds: -103
eredmény: 94-99

Detroit Pistons (+10.5) vs Portland Trail Blazers
odds:-104
eredmény: 81-87


YTD 2-1-0 (0.97)*

*Minden mérkőzés 1 egységgel számolva.