Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum november 09, 2011, 09:34:41
Többnyire a tranzakció utáni első munkanapon történik a terhelés.

Köszönöm!

Sziasztok!
Most kaptam meg az Otp junior Master cardos kártyámat. Aktiválva lett és minden kezdeti teendő elvégeztetett rajta. Egyből próbáltam befizetni a bet365re egy kis pénzt és azt írta nekem azt Otp egy smsben:"SIKERTELEN kártyás vásárlás/zárolás". Én csak arra tudok gondolni, hogy valami funkció van letiltva a kártyámon vagy a számlámon. Van valami opció amivel fel lehet oldani? vagy ilyenkor mit tudok tenni?

Azzal nem fogsz tudni befizetni, max skrillre, fde oda is úgy, hogy nem tudod online játékra felhasználni. Csak ha valakinek elküldöd és az visszaküldi, mert akkor már nem a kártyádról befizetett pénznek számít.

Nem értem, hogy miért ne működne, mert haveromnak gond nélkül ment. Ha új kártyát szeretnék, akkor hogy tudom igényelni?

Idézetet írta: Smallfoot Dátum november 07, 2011, 19:00:14
Megpróbálom ezeket, remélem működni fog.
Közönöm a gyors választ!

Hali!
Ha még esedékes, nekem is ez volt.
IE-vel akartam bejelentkezni, ezt írta ki.
Nyisd meg mozillával és működni fog.

#200 december 16, 2011, 18:22:48, dynand
Vagy egy éve nem néztem rá a Skrill számlámra, és most találtam rajta 550 forintot. Hova tudnám ezt befizetni? Eddig mindenhol 10 eurós, vagy ezer forint körüli alsó határokba botlottam...


Üdv! Több helyen is olvastam, hogy 8-9 munkanap amíg megérkezik MB-ről OTP számlára a kiutalás. Ez tényleg így lenne?

Idézetet írta: professor25 Dátum február 16, 2012, 08:27:58
Üdv! Több helyen is olvastam, hogy 8-9 munkanap amíg megérkezik MB-ről OTP számlára a kiutalás. Ez tényleg így lenne?

Előfordulhat, de nem jellemző. Én pl. nemrég utaltam ki OTP-re és talán 2 nap volt..  ;)

Feldobtad a napom :P Már csak a levont eurót kell megadnom ellenőrzésnek, remélem még hnap elkönyveli az OTP, aztán felutalok Bet365re és indulhat a hétvégi pontvadászat ;)

Na jó annyira még sem alakulnak jol a dolgok. Kellene egy kis segítség! Mert még mindig nem tüntették fel Netbankon az összeget (és az összeget euróban). Voltam benn az OTPnél és a kedves intéző hölgy hétfőre, legkésőbb keddre ígérte az elkönyvelést, pedig én úgy számoltam, hogy a hétvégén már elkezdhetem a fogadást... Fel lehet gyorsítani valahogy a folyamatot, hogy még a hétvégén elkezdhessem?

Idézetet írta: professor25 Dátum február 16, 2012, 08:27:58
Üdv! Több helyen is olvastam, hogy 8-9 munkanap amíg megérkezik MB-ről OTP számlára a kiutalás. Ez tényleg így lenne?

Idézetet írta: professor25 Dátum február 17, 2012, 11:15:55
Na jó annyira még sem alakulnak jol a dolgok. Kellene egy kis segítség! Mert még mindig nem tüntették fel Netbankon az összeget (és az összeget euróban). Voltam benn az OTPnél és a kedves intéző hölgy hétfőre, legkésőbb keddre ígérte az elkönyvelést, pedig én úgy számoltam, hogy a hétvégén már elkezdhetem a fogadást... Fel lehet gyorsítani valahogy a folyamatot, hogy még a hétvégén elkezdhessem?

Most akkor mi van? Lekértél pénzt az mb-ről a bankszámládra átutalással? Minek, ha a hétvégén fogadni akartál? Vagy 1 nap alatt meggondoltad magad? És hogy jön ide a kártyaellenőrzés? Nekem ez így zavaros, bocsi.

Ő....köd van...de nagyon.  :)

:) Akkor megprobálom eloszlatni a ködöt.

Először kíváncsi voltam, mielőtt belevágok az MB-be, hogy megéri onnan utalni az esetleges nyereményt a bankszámlámra, fölösleges mert ugyanannyi idő alatt érkezik meg.. Mint kiderült igen. Hamarabb megérkezik a pénz mint, ha közvetlen a fogadóiroda oldaláról indítanám a bankom felé. Nekem ez az opció marad ugyanis a kártyám MasterCard. Aztán felutaltam, szerencsétlenségemre 800 Ft-ot Mbre, hogy onnan átküldjem a min. 1500 Forintos befizetést Bet365-re, gondolván, hogy a 1.01-3.00 euró amit levonnak, ahhoz, hogy tudják ellenőrizni valóban hozzám tartozik a számla stb.. és hozzáírják a 800 Ft-hoz elég lesz. De az ellenőrző összeget amit ugyan már levontak, még nem könyvelték el az OTPnál és ez okból kifolyólag nem tudom használni a kártyás feltöltést egy esetleges utalásra ha egyenlegem nem érné el MBn az 1500 HUF-t. Jó lett vna még a hétvége előtt ezt teljesíteni..:( Csak erről van szó, remélem minden köd eloszlott. :P

Van egy elég nagy problémám az MB-vel és fogalmam sincsen mi a megoldás, már leveleztem is velük, de így sem oldódott meg. A lényeg, hogy MB-ről akarok feltölteni a bet365-re. Eddig MC-ról utaltam az MB-re, de ott gondom volt a gaming/non-gaming dologgal, így utaltam ki átutalással OTP számláról, 2 nap alatt ott is volt, viszont így sem tudok feltölteni, mert ugyanazt a hibát írja ki, mintha non opcióval küldtem volna ki pénzt. Az MB megírta a válaszlevélben, hogy ezt az összeget amit utaltam az OTP-ről, ezt tudom sportfogadásra használni, viszont a gyakorlatban ez továbbra sincs így.
Ötlete van valakinek?
Még egy dolog, egyféleképpen tudok csak feltölteni, ha valakinek a pénzt elküldöm és visszaküldi, viszont tudom, hogy ezt nem szerencsés sűrűn csinálni.