Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok, olyan segítségét, felvilágosítása érdekelne aki esetleg az elmúlt 2-3 héten belül moneybookers -ről utalt a bankszámlájára vagy kártyájára pénzt! tehát a kérdés ha a moneybookerstől most elindítok egy kifizetést akkor jelenleg a gyorsabb bankrendszernek köszönhetően mennyi idő alatt juthatok ténylegesen a pénzemhez???

Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv.
Pisti alias Giacomo

Ha minden jól megy, akkor a Withdrawal processed e-mailtől számitva 1 nap számlára. Kártyára nem tudom.

Nekem legutóbbi kiutalásom MB-ről ,4órába telt és rajta volt a pénz a Raffi számlámon.  :)

Köszönöm szépen mindkettőtök válaszát, ez nagyon jó hír  :beerchug:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 16, 2012, 13:35:29
1 nap számlára. Kártyára nem tudom.

Én még csak most fogok bankszámlát nyitni, még egy-két dolog nem tiszta számomra, így bocs, hogy letámadlak most. A kérdésem annyi lenne, hogy a bankszámlára utalás és a kártyára utalás nem ugyanazt jelenti?

Nem ugyanaz, bár kártyától függően lehet, hogy ugyanarra a számlára megy.

Számlára utalás esetén sima banki utalásként megy. Kártyára viszont úgy működik, mint egy visszatérités, vagyis olyan, mintha vásároltál volna valamit, visszaviszed és visszateszik a kártyára a pénzt. Ez általában lassabb, mint egy belföldi utalás.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 17, 2012, 20:26:39
Nem ugyanaz, bár kártyától függően lehet, hogy ugyanarra a számlára megy.

Számlára utalás esetén sima banki utalásként megy. Kártyára viszont úgy működik, mint egy visszatérités, vagyis olyan, mintha vásároltál volna valamit, visszaviszed és visszateszik a kártyára a pénzt. Ez általában lassabb, mint egy belföldi utalás.

Értem, köszönöm a választ. :)

arra lennék kiváncsi hogy ha kedden nyitok egy diakszamlat,akkor ugye kb. 10nap mulva küldik hozzá a bankkartyát..de én már kedden tudnék banki utalással pénzt utalni attól fuggetlenül hogy nincs bankkartyam,csak bankszamlam?

Idézetet írta: gabichelsea Dátum augusztus 18, 2012, 14:56:49
arra lennék kiváncsi hogy ha kedden nyitok egy diakszamlat,akkor ugye kb. 10nap mulva küldik hozzá a bankkartyát..de én már kedden tudnék banki utalással pénzt utalni attól fuggetlenül hogy nincs bankkartyam,csak bankszamlam?
Így van .

Sziasztok, segítség kellene.
OTP kártyát adtam hozzá MB számlához aktiváltam levonta a pénzt, de az OTP oldalán nekem forintban látom a levont összeget a MB meg euroban kéri mit csináljak? Próbáltam átváltani mai árfolyamon a levont 763Ft-ot 2,63e de azt írja hibás összeg.. Ezzel most mit kezdjek?
Válaszokat előre is köszönöm.

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum augusztus 16, 2012, 13:24:23
Sziasztok, olyan segítségét, felvilágosítása érdekelne aki esetleg az elmúlt 2-3 héten belül moneybookers -ről utalt a bankszámlájára vagy kártyájára pénzt! tehát a kérdés ha a moneybookerstől most elindítok egy kifizetést akkor jelenleg a gyorsabb bankrendszernek köszönhetően mennyi idő alatt juthatok ténylegesen a pénzemhez???

Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv.
Pisti alias Giacomo


És OTP?

tudja valaki mennyi összeget lehet a mb-számlára utalni egyszere ? vagy van olyan hogy x_hónap alatt csak ennyit vagy annyit??
köszi a választ

Idézetet írta: sportbarát Dátum szeptember 19, 2012, 16:47:40
tudja valaki mennyi összeget lehet a mb-számlára utalni egyszere ? vagy van olyan hogy x_hónap alatt csak ennyit vagy annyit??
köszi a választ

Igen, van limit.
Meg tudod nézni a limitek menüpontban.
Az összege attól függ, hogy mennyire van beazonosítva a számlád, és a személyed.

csak kimenő limiteket lehet látni, befizetési limitet nem találtam

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 19, 2012, 17:15:46
Igen, van limit.
Meg tudod nézni a limitek menüpontban.
Az összege attól függ, hogy mennyire van beazonosítva a számlád, és a személyed.
Ezt a limitet,hogy lehet feljebb tolni?Mit kell tennem,hogy jobban beazonosítsanak?