VictorChandler

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na foci kedvelőknek van egy remek freebetjük. Min. 5 meccses foci kombit kell tenni, csak 1X2-es esemény lehet rajta és ha bukó a szelvény akkor max 50$-ig visszafizetik a tétet. Ha jól értelmeztem ilyen egyszerű az egész... csak épp azt nem lehet tudni, hogy nekünk Magyaroknak jár-e meg MB-s befizetőknek.

http://www.victorchandler.com/vcbet/en-gb/pages/show/75121-don-t-hit-the-bar

Egyébként "A-"-os osztályzata van ennek a fogadóirodának ami jó, meg ha jól tudom nem ma kezdték. A kínálatuk is elég korrekt...

if you have only ONE losing selection we will refund your stake as a free bet!

pl 5 ös kombit játszol akkor 4 -et el kell találnod ahoz h visszakabd freebetként....azért igy ez már meredek   :noway:

Valaki szánjon már meg mielőtt gutaütést kapok ettől a helytől...

A lényeg, hogy 5-6 éve beregeltem ide egy "no deposit" bónusz miatt. Nem fizettem még soha be, sőt nem is jártam azóta sem náluk. Küldözgették az íméleket, de nem nagyon érdekelt. Most viszont elég barátságos kis juniusi freerollok lesznek, ezért gondoltam befizetek.

Mielőtt ilyen helyre befizetek, mindig ellenőrzöm az adataimat. Ugyanis változott néhány dolog az évek alatt.

1. Sehol nem találom hol lehet megnézni a számlaadataimat. Legalábbis a póker lobbinál.
2. Nem enged be az oldalra a felhasználónevemmel és a jelszóval!?! A pókerbe beenged, de a sima netes oldalra nem!

Ilyet már tapasztaltam a partypokeren, de ott a főoldalt el lehet érni a póker lobbyból is. Itt nem.

Valakinek valami ötlet, hogy mit lehet ezekkel kezdeni?