Női Kézilabda EB 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csabax Dátum november 28, 2016, 21:09:27
Gullden milyen formában van? Esélyes lehet a gólkirályi címre?

szerintem felejtős, nincs nagy formában ez talán jó kiinduló alap lehet olimpiai gólok
http://www.ihf.info/files/competitiondata/49592af9-a303-4402-9f7f-4d4dd943194d/pdf/TOPSCORER.pdf
Gullden közelébe se volt, mostani formája alapján én tuti nem raknám, svédektől sem várok sokat bármennyire hazi eb

kezdődik jupííí

szerb-szlovén a nobet tipikus esete nálam, itt lehet bármi under, over, easy szerb win, meglepi, úgyhogy hagyom is

svéd-spanyol: itt elég alacsonyan vannak a határok, és nagyon nem úgy rémlik, hogy a svédek underes meccseket tolnának, szóval a 24,5 over eléggé jó ajánlat a hazai teamtotalra
poénból
hagman 4,5 over (1,75) lerohanások meg a fasza széljáték miatt
pena 4,5 over (1,85) potenciális heteslövő

holland-német: hát ez holland is meg over is sztem, de inkább holland, németeknél nincsen Müller, Nadgornaja meg Minevskaja sem, a rutinban bíznak, idősek otthonából reaktiváltak kb pár játékost, a fiatal hollandok szétfutják őkÖt

francia-lengyel: easy hazai, 4-5 gól is meg lehet közte, beton védelem ez a francia, ami egyszerre nézhetetlenné is teszi a meccseiket, a lengyelek ezt nemigen fogják megtörni oly sokszor, főleg h Kudlacz OFF, ami meccsenként olyan mínusz 6-8 gól

Jupííí igazán holnap lesz mikor kicsontoljuk a cseheket  :D

De a mai meccsekhez:
Szerb - Szlovén: ellenünk Szlovénia akkora szar volt, hogy ettől a csapattól semmit nem várok, na jó 3 vereséget. Nézhetjük ezt a meccset akár egy ki-ki meccsnek is, mert a következő két találkozójukon nem sok esélyük lesz. _bár női kézilabdánál ilyet kijelenteni erős  ;D Nyernek a Szerbek ez nálam fix

Svéd - Spanyol
Itt a spanyolok felé húzok, aztán meglátjuk mi lesz, lehet a bírók besegítenek majd a svédeknek, és akkor annyi a tippnek, ha tippelnem kéne 49,5 over

Holland - Német: tükör hazai, szerintem lesz közte 5-6 ami 3-as odds körül fizet, nekem tetszik, ez valahogy 31-24 lesz

Francia - Lengyel: úúú de szar meccs lesz kevés góllal, inkább megyek majd moziba 23-18 a galloknak

kezdődik jeee :D
szerb szlovén max 50gól under szenvedés szerb win
svéd spanyol futó kézi vs betonfal svéd win mert otthon vannak :D 54+
holland német holland win nem kérdés németek szét lesznek futva sima -4.5
francia lengyel draw atom szenvedés under :D 54

odsok nemtudo milyenek ez csak saját vélemény

Francia Lengyelen a határ 46,5  ;D ;D ;D

Az szép  :D

nézni kell azt a meccset minden képp ;D :D

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 04, 2016, 11:56:48
nézni kell azt a meccset minden képp ;D :D

ja, aki fel akarja kötni magát annak ez jó progi  ;D


Női kézilabda-Eb: Az első pofon a legnagyobb

A gólátlag az elmúlt hat viadalon folyamatosan csökkent. Amíg 2004-ben 54.08 gól esett meccsenként, addig 10 év múlva, 2014-ben már csak 50.53 volt az átlag. 2004-ben csak 2 csapat volt, mely egy adott meccsen nem jutott el 20 lőtt gólig, míg 2010-ben ez a szám már 18 volt. Olvasd tovább ITT!


Jó nagy mazo, aki megnézi a francia-lengyel meccset :D

Szerbia - Szlovénia 36-34  :D :D :D

Finoman fogalmazva a védekezésre nem fektettek nagy hangsúlyt a csajok, biztos ők is olvasták, hogy csökken a gólátlag  :redchug:

Idézetet írta: gerry Dátum december 04, 2016, 16:45:54
Szerbia - Szlovénia 36-34  :D :D :D

Finoman fogalmazva a védekezésre nem fektettek nagy hangsúlyt a csajok, biztos ők is olvasták, hogy csökken a gólátlag  :redchug:

az kemény :D így kb szlovénia ki is esett

20 percet láttam kb, de amire kapura ment az gól volt  ;D

azért az nagy szégyen mai 4ből csak 2meccset ad a tv  >:(

#28 december 04, 2016, 18:42:32, drogos
A két néger a spanyol csapatot lenullázza... agyhalottak  :noway:
A hispánok szélen is nagyon gyengék...  :bash:

Magyar - Cseh: 4-5 góllal jobbak vagyunk még a hiányzók ellenére is, kötelező győzelem.

Orosz - Horvát: kiütés lesz valamiért úgy érzem 8-10 góllal nyernek a ruszkik

Montenegró - Dán: x ma ez lesz a meglepi  :D

Norvég - Román: 30 perc alatt eldöntik, 31-20 , norvég 27,5 overnek is jönnie kell