PDC Darts Világbajnokság 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


PDC Paddy Power Darts Világbajnokság 2024

Helyszín: Alexandra Palace, London
Időpont: 2023 december 15. - 2024 január 3.
Összdíjazás: 2,500,000 GBP
Címvédő: Michael Smith
Közvetítés: Sport1 TV

PDC darts-vb 2024 tippjáték
Játék szponzora: Unibet

Tippelj a 2024-es darts világbajnokság mérkőzéseire. A legjobb játékosok ingyenes fogadásokban részesülnek az Unibet jóvoltából.

1.hely: 10 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
2.hely: 5 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
3.hely: 3 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
4.hely: 3 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
5.hely: 3 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
6.hely: 3 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás
7.hely: 3 000 Ft értékű Unibet ingyenes fogadás

Exkluzív ajánlatunk az Unibetnél!
10.000 Ft értékű ingyenes fogadást kapsz amennyiben általunk regisztrálsz és befizetsz! További részlet

Darts-VB tipp: Pénteken este kezdődik a nyíldobálók világbajnoksága

Péntek estétől kezdődően egészen január 3-ig nap mint nap tippelhetünk a profi dartsosok legnagyobb tornájának, a londoni darts-világbajnokságnak mérkőzéseire. Olvasd tovább


Darts-VB 2024 tipp: Chisnall és Anderson a két legnagyobb név szombaton

A londoni Alexandra Palaceban zajló világbajnokság pénteki nyitónapját követően szombaton délután és este egyaránt lesz lehetőségünk fogadni a nyíldobálókra. Olvasd tovább



Legről legre hogy lehet megnézni mi történt egy adott meccsen?


Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 15, 2023, 22:59:42eredmenyek.com tudja ezt.

Azt nem ami nekem kell. Első nyíl tripla volt-e? Csak az első 3 dobás utánit mutatja.

Darts-VB 2024 tipp: December 17-ei tippek és élő közvetítés

A hét utolsó napján szintén meccsdömping vár ránk a PDC Darts-VB-n. A klasszisok közül ezúttal Joe Cullen, illetve a top-favorit, Luke Humphries érkezik. Olvasd tovább


Idézetet írta: curpy82 Dátum december 15, 2023, 21:47:02Legről legre hogy lehet megnézni mi történt egy adott meccsen?

https://www.pdc.tv/live-scores

Visszamesz a tegnapi napra, kivalasztod a meccset, lentebb mesz a kis mikrofon ikonra es akkor le tudod gorgetni egeszen az elso legig ahol ir minden egyes dobast.

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 15, 2023, 23:30:33Azt nem ami nekem kell. Első nyíl tripla volt-e? Csak az első 3 dobás utánit mutatja.
Akk bocs, azt hittem az alakulas kell es esetleg nem vetted eszre az eredemnyeken.

A fülöp-szigeteki playerekről honnan lehet kis infót szerezni? A mai két játékos esetében eredményeken semmilyen meccsük nem szerepel korábbról; hol szoktak ők játszani és mi alapján vannak kint a Vb-n? ::)

Idézetet írta: Latzka Dátum december 16, 2023, 11:10:44A fülöp-szigeteki playerekről honnan lehet kis infót szerezni? A mai két játékos esetében eredményeken semmilyen meccsük nem szerepel korábbról; hol szoktak ők játszani és mi alapján vannak kint a Vb-n? ::)

Én sem tudom pontosan, de tuti valamilyen távol-keleti selejtezőn jutottak ki ilyen számban. Feltűnő, hogy csak egy japán van, ha minden igaz Muramatsu személyében, nincs ezúttal indiai, se kínai. Szerintem ezek a filippinók taroltak valami selejtezőn, aztán ezért vannak ekkora számban most jelen Londonban.

Indiai biztos, hogy lett volna, csak Jiwát elkapták bundázással :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 16, 2023, 15:53:23Indiai biztos, hogy lett volna, csak Jiwát elkapták bundázással :D

Mondjuk ja, ezt el is felejtettem  ;D