Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A tegnap előtti helyes kvízért a mai napon 11.56-kor megkaptam a bónuszt: 1 azaz egy forintot  ;D Írtam az ügyfélszolgálatnak, elnézést kértek és javítják...

1 Ft  ;D az kemény. Bár ismered a mondást. Aki a kicsit nem becsüli...
Csak nehogy velem is így elbánjanak, mert ma telibevertem a 7/7-et

Tegnap megvolt a 7/7! A 22-23. órában fizették ki. Mehetett volna hamarabb is, de ígyis ok. Viszont a kérdések napról napra nehezednek...

Ez tényleg egy szarfos.... 7.kérdésnél az addig összes jó válaszom semmit se ért mivel System errort kaptam... HURRRÁ !

Nálam ma szintén system error az utólsó kérdésnél pedig most vágtam mindegyikre a tuttit. Kicsit nevetséges az egész  :bash: vagy velűnk már mindent meg lehet csinálni :noway: lásd a maileken érkező fantasztikus 200-300ft-os remek és kihagyhatattlan bonuszokat :D

Unibetnél lekorlátoztak 50 Euróra :o  pedig csak hét nyertes fogadásom volt zsinórban és nem is olyan nagyon nagy összeggel nyomtam. Lehet lépni kell innen azt gondolom.


Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy az Unibet banki kifizetésnél forinttal dolgozik, vagy €-t küld, amit a bankom átvált (mint pl a Bwin).


Azt hiszem mindkettő.

elvileg választhatsz euro és forint között amikor kéred a kifizetést

Tegnap ismét sikerült a kvízt hibátlanul kitöltenem, szinte percre pontosan délben. Most nézem a számlám: 10.29-kor megkaptam a bónuszt! Nem hiszitek el: ismét 1 forintot  ;D Mindjárt írtam a chat-re: utánanéztek és válaszolt Zsombor: nem tudja az 1 ft-ot miért írták jóvá a számlámon (oda van mellé írva: bónusz), de az 1000 Ft-ot délután 4 körül fogom megkapni és gratulált ... Mondom neki ennyit a 24 óráról, mire ő: ezt tulajdonképpen egy bónusz és nem károsítottak meg. Kedvenc irodám az unibet, de most csusztak egy kicsit hátrébb...

Nálam is csúsztak egy kicsit (nem előre).
Azt akarják elhitetni velem, hogy időtúllépéssel dobtam a lapokat. A 100%-os lapjaimat..  :D
Imádom mikor hülyének néznek.  :ok:

No, ma ismét sikerült egy 7/7-et csinálnom, kíváncsi leszek a bónuszra...  ;)

Gratulálok! A válaszokat egészen véletlenül nem osztanád meg velünk? ;D

Hi!

Szerdán kitöltöttem 13:39-kor 7\7, aznap rájuk írtam, hogy kell-e lefényképezni, hogy sikerült vagy valami, írták, hogy nem és Csüt 16.00-kor megkapom a bónuszt, tegnap írtam nekik du 17.00-kor, hogy mi a helyzet mert nincs itt a zseton, erre írják, hogy az illetékes nem dolgozik és ma 16.00-kor lesz aktív a bónusz. Kíváncsi leszek :).