A sportfogadás mint befektetés, avagy pénz beszél.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok.
Kb. jo honapja kezdtem sportfogadni, föként arra vagyok kiváncsi, hogy lehet-e és mennyit keresni vele.
A fő profilom eddig az online poker volt, alacsony limiten elég jol ment, föként don sng-t játszottam a Winamaxon.
Sikerült pár százezer forintot összeszedni és most ennek egy részét teszem bele a fogadásba.
Lényegében a pokeres elöképzettség nagyon hasznos ugy látom, a bankroll, a fegyelmezettség és a kockázavállalás megitélése tekintetében.
Az ötlet ugy jött, hogy a pokerstrategyn ahol a teljes tudásom szereztem egyre több jo regulár irta a naplojába, hogy fogadásba fekteti a nyereségét, ennek hatására néztem szét a neten.
Mivel nincs idöm elemezni, statisztikákat nézegetni, tudást gyüjteni ugy gondoltam veszem a tippeket és ennek a történetét szeretném megörökiteni a naplomban.
Megjegyzem a pokeres karrieremröl is vezettem naplot és nagyon hasznosnak találtam és tanulságos visszanézni ,mikor hogyan gondolkodott az ember és hogyan fejlödött.
Na akkor: találtam egy oldalt amelyik focitippeket árul, rendeltem is tölük egy 30db-os csomagot probaképpen. Teljesen korrektek voltak és április 27.-én el is kezdtem a pályafutásom.
A szerdai napon /máj, 19/ be is fejezödött a csomag. Nagyon kellemesen csalodtam.
Eredmények: 19 gyöztes tipp. 7 vesztes és 4 tipp nullás vagy fél tét visszajár. Nyereség  55,33%                                                               300 dollár tökével kezdtem és 30 dollár volt egy fogadásom. Összegszerüen 166 dollár plusszom lett a nyereségböl és 116 dollár bonuszt is kijátszottam/ még nem teljesen a bet 365 bonuszát már kiutaltam, az unibetes mindjárt kész/
Ez forintositva a költségek levonása után, 230 forintos aktuális árfolyamon 52500 forint körül van. Nem is olyan rossz. ;)
Természetesen ujra elöfizettem egy csomagra és tegnap két sikeres tippel el is kezdödött.
Nézegetek egy másik fizetös oldalt, ott valoszinüleg hétfö-kedd környékén kezdek. Az is nagyrészt foci lesz.
Találtam még egy nagyon jo kinézetü baseball oldalt is, késöbb igen beprobálkozom azzal is csak  elöször megnézem miröl is van szo, mert olyat még nem láttam. ;D
Egyelöre ennyi, majd jelentkezem  ha van ujdonság.
/ Milán, ha véletlenül valam olyat irtam a naploba, amit nem szabad töröld és majd javitom./

Ezeket az irodákat probáltam ki idáig , nem volt egyikkel sem semmi probléma.
BET365
PINNACLE
UNIBET
SPORTINGBET
és a végére egy kis könnyed szorakozás, mivel megérdemeljük. :great:

Megadeth - Symphony Of Destruction



beteszem a winamaxos grafomat, eléggé büszke vagyok rá.Az everesten és az ipoker termekben is sikerült alkotni. 8)

Üdv itt :) és sok sikert.

Rendszeres olvasója leszek a naplódnak.


Ma nincs tipp ezért kiprobáltam a legfontosabb dolgot, a pénzkiutalást. ;D
A netellerre utalgattam ki kisebb összegeket, egy részt proba, másrészt kell egy kis cash .
Hétvégén lazitani kellene, szombaton a Roncsbárban van mindig vmi enyhe élö  metal, vasárnap meg fel kellene ugrani Kispestre a Loki meccsre.
LOKI Induló-Tankcsapda.wmv

Tapasztalatok:
-bet365 azonnal / ez már volt probálva/
-pinnacle kb 15perc
-unibet kb. 2 ora
-william hill kb. 8ora / ez tegnap volt/

megy itt minden ;D

legyen meg itt az elsö saját tippem is :o
a honvéd-debrecen meccs   X2-vel meg is tettem
jobb a loki és nagyon hajt a veretlen bajnoki cimre, pletykák szerint egy kis prémiumot is feldobott Szima és jövö hét szombat este nagy buli lesz a Kossuth téren ez már becsületbeli ügy nekik. 
Nem fog kikapni.

Ma pihi van, de hogy legyen egykis izgalom beregiztem a fortunawinhez az 5000 forintos BL ingyenfogadáséert.
Ha lud legyen kövér alapon egyböl megfogadtam a chelsea-t , 3.50 * oddszal.
NEm gondolom, hogy a megadott oddszok reálisak, annyira nem gyengék a londoniak, biztos a feltett összegek torzitják ennyire,
Na mindegy, ha bejön kaszálok, ha nem akkor nem.
Küldom az angoloknak ezt a régi videot, csak keményen. :bash:


Iron Maiden The Trooper 2001

Ha már Roncsbár és Loki induló  :beerchug: :beerchug: Sok sikert kívánok :ok:

hali .
minden jo és szép, gyözött a Loki , jo volt a hétvége.
tegnap volt két tipp, az egyik ült, a másikon visszajött a fél tét, kellett volna még egy gol.
mára egyet küldtek , remélem örülni fogok neki.
a másik focis oldalra is befizettem, meglátjuk mi lesz belöle, ott még feldolgozás állapotában van a megrendelésem.
a fortunawin korrekt volt, rátette a számlámra a Bl döntön elvesztett 5000 forintot, ma abbol játszom.
mostmár ugy fogom jelölni, hogy : a, ez a régebbi elöfizetés
                                                  b, ez az ujabb.
az a, elöfizetés 4 tipp után  59.25 dollár plusszt mutat.
mind a kettö oldalon ezt az elöfizetést 30 dolláros téttel viszem végig, majd a végén meglátjuk lehet-e emelni.
egyelöre ennyi, megyek összeveszek a cipöboltossal. :))


Tankcsapda - Fiúk ölébe a lányok


lassan kezödik a fesztiválszezon, a Vekeri -tavi II Árpádházi rock-és metálfesztivállal kezdek egy honap mulva.
itt a nyár emberek!

hali.
vagyogatok, vagyogatok.
1tipp elment, egy tipp bejött.
ma megkaptam a b, elöfizetés elsö két tippjét, igy már két vonalon fut a dolog. :great:
most kezd izgalmas lenni. :-X
a poker is megyeget, igaz nem a régi hévvel, néha-néha egy orácska. pár dollár jön.
ma megvilágosodtam, mit tegyek, ha sokat nyerek az idök során.
kitüztem az elérendö célt. ::)
alant láthato.

Steppenwolf - Born To Be Wild

egy harley davidson :ok:

Jo reggelt.
Tegnap kinn voltam a Loki meccsen, a kupa átadáson, utána meg a Kossuth téren a bulin.
Ez már /ahogy Dombi "Bombázo" Tibi is mondta/ nekem is a 6. volt. :great:
Ahogy az egyik , nem szomjas szurkolo mondta " Drága , jo Istenem köszönöm neked, hogy nem Fradi szurkolonak születtem."  ;D Teljesen egyetértek. :beerchug:
A befektetések vagyogatnak.
a, : a második elöfizetésböl 9 db ment le, 90 $ plussz kb.
b, még csak pár darab volt , de ez is enyhén plusszos.
Akarok egy harmadik dolgot is beinditani . de ehez idö kell és legyen meglepetés.
Tegnap rendeltem online egy netbookot, ha megjön és lerendezem a technikai részt is nagy dolgok születhetnek. :D
Ahogy számoltam 2-3 honap alat visszahozza az árát , ha egyböl tudon fogadni a tippeket joval jobbak az oddsok , mint 1-2 orával késöbb.
Pontosan egy honapja indult az elsö elöfizetés, eredményes volt idáig.
Ápr .27 ota a költségeket leszámolva , tisztán kb. 70 000-75 000 ft nyereségem van,  a két elkezdett elöfizetés kifizetve, ugyhogy minden happy. :cya:
Pokerböl is jött 65 dollár plussz, viszont leálltam vele , nincs motiváciom. 
A honapban mindent beleszámolva sikerül hozni egy százast, akkor azt mondom, kezdetnek jo. :)
szorakozzunk. :crazy:

Tankcsapda - Az utca túloldalán



SAmi mi ez az a meg b?.... hol nyomod? irj egy privit kösze:) :cya:

Hali.
Számvetést csináltam az elsö teljes honapomrol, a vége egy kicsit elromlott.
Hétvégén 120 dollár plussz jött,de ezt kedden-szerdán sikerült leamortizálni, ma viszont megint jött egy kevés.
Sajnos , amit szerettem volna , a százas nem lett meg.
A minimális pokernyereségemmel együtt kb. 82 000 körül zártam.
Az az igazság, hogy még sok tapasztalatot kell szerezni, az oddsokat figyelni a termekben és a netbook is lendit a dolgon.
Ugy gondolom nulla tudással  és tapasztalattal kezdve nem lett ez olyan rossz. Igaz elég sokat balf@szoskodtam, de ebböl is tanulok.
Egye fene, jo ez , nem variálpk vele. :great:

szorakozzunk inkább.


Motorhead- Killed By Death

Hali, jó látni, hogy nem csak én vagyok itt az egyetlen pokeres! Elég szép gráfot hoztál össze, lehet nem kellene leállnod a donozással! Pokerstrategyn nőttem én is fel...elég jó oldal! Érdekelne, hogy mennyibe kerül egy ilyen előfizetés? Külföldi oldalak ezek?

Ha megengeded, hogy ajánljak egy elég biztos tippforrást, akkor mindenképp nézz ide el!
http://titti7betblog.blogspot.com/
Nagyon baráti az ár, és garantált a nyereség hosszútávon!

hali.
köszi a tippet, én is nézegettem Tittit, őt is beveszem majd vmikor a repertoárba.
a pokert meg egyenlöre hanyagolom, miota tavaly csödbe ment a full tilt 20%-os forgalomcsökkenés volt az online pokerben, ezt ugy kell érteni, hogy az amatör playák száma nagy mértékben megcsappant. Ez egyre nagyobb méreteket ölt és lassan eltünik a bizalom az online poker iránt, ha meg nincs befizetés nincs nyereség sem. Február-márciusban már azon vettem észre magam, hogy 5-6 reggel ülök az asztaloknál, az már játszhatatlan. A bevétel kiesessel egyidöben a termek is elkezdtek variálni, pl. az ongame, ipoker ugynevezett játékoskövetése, vagy a stars rake átalakitása. A winamaxon is hozzányultak a vakszintekhez, meg a timebankhoz, igy sokkal elönytelenebb lett. Most várok mi lesz, igy nem éri meg nagy mennyiséget játszani.
Azonkivül januárban életbe lépett a magyar szablyozás, de nem lehet tudni mi lesz adoügyileg, ez is bizonytalanságot okoz.

Hali.
Régen irtam. Zajlik az élet. A két focitippes megy, enyhe plussz van, ami  ami ahhoz képest jo ami   történt velem.
Minden össze jött , kb. 100 dollár ment el, mert nem jött át az email, leállt a server meg ilyenek.
A vége azért jo, pár napja minden a régi.Megvettem a netbookot, jol müködik, de a mobilnetet meg kell variálni, mert nem akarja az igazságot.
Kiprobálom a vodafonost is, hátha jobb.
Elkezdtem a loversenyt is Tanakával, egyrészt nagyon tetszik, másrészt szerintem hosszutávon nyereséges is lesz.
A héten tanultam az alapvetö dolgokat, mátol élesbe megy. 250 euro rollal kezdem.
Ezuton is köszönöm Tanakának a türelmet és a tanitást is, mindenkinek jo szivvel tudom ajánlani.
Ha nem jön közbe semmi ezt az évet igy akarom végig csinálni.
A kettö foci tippes és a loverseny, pénzt nem akarok belöle kivenni, folyamatosan akarom növelni az alaptétet.
Remélem lesz miböl. ;D
Kicsit sürü volt igy, de beindult a dolog.
Most munka után szorakozzunk. :great:


Pokolgép- Újra születnék

Mekkora nota volt ez 1987-ben mikor Baján voltam a seregben, mint kopasz a vegyvédelemnél. :redchug:

Üdv

Én is keresek ilyen fizetős sportfogadásokat, amik jó százalékkal mennek, ha valaki ismer ilyet, akkor kérem írja meg,akár privátba is
köszönöm