Pisti1987 naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 05, 2010, 09:42:42
Mivel erre a kombira nagyon nagy esélyt látok, így a tétet is növelem, amire már csak az alacsony oddsok miatt is szükséges. Ezekre a szorzókra felesleges is indoklást írni, mind a 4 csapat egyértelműen jobb ellenfelénél, ráadásul otthon is játszik, kivéve Montenegrót, de ők ezzel a csapatukkal és trénerükkel kimagaslanak a selejtezőben résztvevő gárdák közül...tehát elvileg nem lehet gond. A kosár- és kéziszezon beindultáig nem fogok ilyen téteket használni, ez csak ilyen egyszeri eset. :)

Tét: 40000Ft
Várható nyeremény: 60565Ft

Lengyelország - Portugália Rendes Játékidő (40 perc)   1  1,07              :ok:         86-64
:ok:
Macedónia - Magyarország Rendes Játékidő (40 perc)  1  1,07             :ok:         81-44

Bosnia & Herzegovina - Ukrajna Hosszabbítással együtt.   1  1,15               :ok:         86-76

Finnország - Montenegro Hosszabbítással együtt.    2  1,15
          :ok:       60-74
Izgalommentes kombi volt :)

Pisti a kosár és kézi király ;)
Ő az, aki még a lengyel 2. osztályú kosár csapat kezdőjét is, álmából felriasztva is elmondja :D
Csak így tovább.

Idézetet írta: sparco Dátum augusztus 05, 2010, 22:36:56
Pisti a kosár és kézi király ;)
Ő az, aki még a lengyel 2. osztályú kosár csapat kezdőjét is, álmából felriasztva is elmondja :D
Csak így tovább.
Ez olyan mintha egy fizetett hirdetés lenne ;D ;D
Másodosztályokra sajnos nincs rálátásom :D 
Köszi, neked is így tovább teniszben! ;)

Üdv Pisti!

Én is megraktam ezt a 4es kombit. Gratulálok, nagyon ott vagy  ;)

Idézetet írta: Cerooo Dátum augusztus 05, 2010, 23:04:15
Üdv Pisti!

Én is megraktam ezt a 4es kombit. Gratulálok, nagyon ott vagy  ;)
Üdv!
Köszi! Örülök, hogy sikerült belőlük profitálnod :)

#1791 augusztus 08, 2010, 22:21:57, Pisti1987
Megint "kosárnap" van, tehát megpróbálok egy kombit :)
Nagyon röviden: A brazilok a világ legjobbjai női röpiben (férfiben is), hazai közönség előtt meg egyenesen kötelező a magabiztos győzelem, a kisebb meglepetésre a japánoktól is vereséget szenvedő olaszok ellen. Montenegró győzelmére kb. 1,15 lenne a reális odds, gyenge ez a bulgár csapat, a honosított Hodgesre kell csak figyelni, ő meg egyedül nem nyer nekik meccset egy Montenegró ellen idegenben. Az NBA-s Bargnanival és Belinellivel felálló olaszok eddig 2 szoros vereséget szenvedtek, ha most sem győznek végképp elszállnak EB-álmaik, ehhez pedig ideális ellenfél lehet az egyértelműen gyengébb játékerőt képviselő, szintén nyeretlen finn csapat.

Tét: 20000Ft
Várható nyeremény: 33488Ft

Brazília Női - Olaszország Női    1  1,12               :noway:           1-3

Montenegro Women - Bulgária Női Hosszabbítással együtt.    1  1,30        :ok:        68-66

Olaszország - Finnország Hosszabbítással együtt.    1  1,15  
            :ok:        82-73

#1792 augusztus 08, 2010, 22:21:28, Pisti1987
A brazil keresztbe tettek nekem, de a kosármeccsekkel + a Győr-Siófok underrel megpróbálkozom mégegyszer.
Abban biztos voltam, hogy nem kapnak ki 3-0-ra a brazilok, így azért az előző tétem fele már visszajött élőn azzal, hogy megraktam a brazilok győzelmét a 3. szettre.
A kosármeccsekben továbbra is bízom és a Győr meccsen se lesz sok gól véleményem szerint. :)

Tét: 20000Ft
Várható nyeremény: 36791Ft

Győri ETO - Siófok Gólok száma 4,5     Under 4.5  1,15             :ok:         1-0

Montenegro Women - Bulgária Női Hosszabbítással együtt.      1  1,30           :ok:        68-66

Magyarország Női - Finnország Női Rendes Játékidő (40 perc)      1  1,07          :ok:        72-55
 
Olaszország - Finnország Hosszabbítással együtt.      1  1,15 
            :ok:         82-73


Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 08, 2010, 16:21:49
A brazil keresztbe tettek nekem, de a kosármeccsekkel + a Győr-Siófok underrel megpróbálkozom mégegyszer.
Abban biztos voltam, hogy nem kapnak ki 3-0-ra a brazilok, így azért az előző tétem fele már visszajött élőn azzal, hogy megraktam a brazilok győzelmét a 3. szettre.
A kosármeccsekben továbbra is bízom és a Győr meccsen se lesz sok gól véleményem szerint. :)

Tét: 20000Ft
Várható nyeremény: 36791Ft

Győri ETO - Siófok Gólok száma 4,5     Under 4.5  1,15             :ok:         1-0

Montenegro Women - Bulgária Női Hosszabbítással együtt.      1  1,30           :ok:        68-66

Magyarország Női - Finnország Női Rendes Játékidő (40 perc)      1  1,07          :ok:        72-55
 
Olaszország - Finnország Hosszabbítással együtt.      1  1,15  
           :ok:         82-73


A Győr és a magyar-finn meccs nagyon simán jött, az olaszok az 1. félidei nagy előnyüket elszórakozták, de végül magabiztosan behúzták a számukra létfontosságú győzelmet, viszont Montenegró...ez egy papírformagyőzelem, ami rendkívül nehezen született meg elsősorban annak köszönhetően, hogy 5,2%-al(!!!!!) dobták a triplákat, azaz 19 kísérletből 1 volt sikeres...ennyit bármelyikünk dobott volna...ha csak egy átlagos 30-35%-ot hoznak ez egy hátradőlős meccs lehetett volna, így meg az utolsó pillanatig izgalmas volt. Lényeg, hogy jött, most sem hagytak cserben a kosármeccseim.
A brazilok gyenge teljesítménye meglepett, nem ehhez vagyunk tőlük hozzászokva. Legalább a 3. szettet hozták, így annak az élőfogadásnak és ennek a kombinak köszönhetően kb. 7 ezres plusszal sikerült zárni a napot, ami teljesen ok egy ilyen nap után. Az ilyen brazilokhoz hasonló meglepetéseket meg nem tudjuk előre kivédeni, mindig voltak és lesznek ilyen váratlan dolgok, ezt el kell fogadni, ezzel jár a sportfogadás.
Jövőhéten a "kosárnapokon" jelentkezek újra és mivel elkezdődik az úszó EB úszás része is, majd onnan is jövök tippekkel. :)

#1794 augusztus 09, 2010, 17:42:12, Pisti1987
Mára 1 tippem lenne az úszó EB-ről, Hosszú Katinka győzelme női 400m vegyesen. Egy ellenfele van igazán, a brit Hannah Miley, de úgy gondolom magabiztosan maga mögé fogja utasítani őt is Katinka. Ebben a számban Európában ő a legjobb, sőt mondhatjuk, hogy a világon is, hiszen tavaly világbajnok volt Rómában, méghozzá új Európa-csúccsal. Nagyon sokat fejlődött mióta kint tanul, versenyez Amerikában, neves amerikai edző keze alatt. Reméljük fő számában nem okoz csalódást és aranyérmet nyer hazai közönség előtt. Unibeten 1,75 van most rá. Szerintem egy próbát simán megér. ;)   Emellett elég biztos lehet még a Miley érmet nyer (1,28) fogadás is.

Most nézem, hogy tippmixen Katinka győzelmére 1,14et adnak ;D

Az istennek nem találom a unibeten a fogadást,úszás kategória nincs,katinka nevére is hiába keresek rá!
Merre találtad?
Köszi!

Megtaláltam: nem úszás hanem swimming kategória alatt van,elfelejtették lefordítani..

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 09, 2010, 16:13:07
Az istennek nem találom a unibeten a fogadást,úszás kategória nincs,katinka nevére is hiába keresek rá!
Merre találtad?
Köszi!

sportfogadáson belül: swimming

#1797 augusztus 09, 2010, 18:26:08, Pisti1987
Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 09, 2010, 16:04:03
Mára 1 tippem lenne az úszó EB-ről, Hosszú Katinka győzelme női 400m vegyesen. Egy ellenfele van igazán, a brit Hannah Miley, de úgy gondolom magabiztosan maga mögé fogja utasítani őt is Katinka. Ebben a számban Európában ő a legjobb, sőt mondhatjuk, hogy a világon is, hiszen tavaly világbajnok volt Rómában, méghozzá új Európa-csúccsal. Nagyon sokat fejlődött mióta kint tanul, versenyez Amerikában, neves amerikai edző keze alatt. Reméljük fő számában nem okoz csalódást és aranyérmet nyer hazai közönség előtt. Unibeten 1,75 van most rá. Szerintem egy próbát simán megér. ;)   Emellett elég biztos lehet még a Miley érmet nyer (1,28) fogadás is.

Most nézem, hogy tippmixen Katinka győzelmére 1,14et adnak ;D
Ez sajnos kellemetlen meglepetés volt...fél távnál még simán vezetett Katka, de mellen 3 mp-et vert rá Miley, gyorson meg már nem tudott újítani, sőt nőtt a különbség... pedig elvileg egyértelműen jobb gyorsúszó, mint Miley. Ez nem jött össze neki...azért jár neki a gratuláció a 2. helyért is.
A fórum kedvenc női úszója, Jakabos Zsuzsanna viszont mindenképpen csak dicséretet érdemel, mivel a sok 4. hely után most végre felállhatott a dobogóra. :)  Kis Gergő is megérdemli a dicséretet mivel olyan versenyszámban szerzett bronzot, ami csak a 3. legerősebb száma. Tőle még 2 további érmet várok a későbbiekben.

#1798 augusztus 11, 2010, 23:05:21, Pisti1987
Az angol meccset kár ragozni, VB szereplés ide vagy oda, nem egy kategória a 2 csapat, ráadásul most nagyon bizonyítani akarnak majd a hazaiak, mivel a VB miatt mindenki haragszik rájuk a szigetországban. Ennek mi fogjuk meginni a levét...meg elnézve a védelmünket...csak nyomozni fogják majd a labdát 90 percen keresztül. Montenegrót tartom a selejtezők legerősebb gárdájának, klasszis játékosokkal és és egy nagyon rutinos, kiváló edzővel, simán az EB-n a helyük. Bargnani és Belinelli csak arra lesz elég az olaszoknál, hogy ne szenvedjenek megalázó vereséget. A főként a Fenerbahce-ra épülő törököktől hazai pályán a csoport minden csapata ellen elvárható a magabiztos győzelem, a fanatikus közönségük előtt nem lesz nekik gond ez a nagyon fiatal, idegenben súlytalan magyar együttes. A csoport favoritjához méltóan 3. mérkőzésükön a 3. győzelmüket is begyűjtik.

Tét: 20000Ft
Várható nyeremény: 34086Ft

Anglia - Magyarország    1  1,30              :ok:         2-1

Montenegro - Olaszország Rendes Játékidő (40 perc)       1  1,14            :ok:        71-62

Törökország Női - Magyarország Női Hosszabbítással együtt.     1  1,15
         :ok:       62-54
 

Szia pisti. Ezek az oddszok unibeten vannak? Csak mert néztem az előző kombidat is, és az is kevésnek tűnik nekem. neked ez a kombi 1,70 körülire jön ki, én fortunavinen raktam úgy, hogy a montenegro meccs is hosszabbítással együtt van, és 1,97re jött ki... Bár más irodáknál még ennél is erősebbek...

Anglia-Magyarország 1    1,27
Montenegró-Olaszország Győztes  1    1,22
Törökország-Magyarország  1    1,27

Nem okoskodni akarok, csak szerintem ha ilyen nagy téteken játszol, jobban megéri nagyobb oddszokra rakni...
Sok szerencsét a kombihoz  8)