HT naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Villareal - Atletico Bilbao
Tipp: döntetlen
Odds: 3,3
Tét: 5 egység

A mérkőzés esélyese egyértelműen a Villareal. 19 (!!!) mérkőzés óta veretlenek, utoljára szeptember kaptak ki a Barcelonától. A Bilbaónál ezzel szemben eléggé akadozik a gépezet az utóbbi időben, az utolsó 5 meccsükből egyet tudtak csak megnyerni. Mégis azt gondolom, hogy ezúttal sikerül nekik egy meglepetés pontot elhozniuk a Villareal pályájáról.
Bár a Villareal nagyon régóta veretlen, de ebben a 19 mérkőzésben nagyon sok a döntetlen. Az utolsó 5 meccsükből 4 is így végződött. Ráadásul elég kevés gólt rúgnak (igaz, keveset is kapnak), emiatt van sok 1-1-es mérkőzésük. Ha a Bilbaónak sikerül egy gólt szereznie, akkor ezúttal is összejöhet az 1-1.

Idézetet írta: HT Dátum december 22, 2020, 19:43:51
Real Sociedad - Atletico Madrid
Tipp: döntetlen
Odds: 3,0
Tét: 5 egység

Érdekes összecsapás lesz. A Sociedad pár hete vezette a tabellát, az Atletico pedig most. Azóta a hazaiak lejtmenetben vannak, a vendégek viszont sorra hozzák a győzelmeket. Közeledve az ünnepek felé, szerintem fejben sokan már máshol járnak, és egy békés döntetlennel mind a ketten kiegyeznének.

0-2 lett a vége, vagyis mindkét csapat ott folytatta, ahol az elmúlt hetekben. A hazaiak továbbra sem találják magukat, a vendégek pedig folytatják a sikerszériájukat.

Idézetet írta: HT Dátum december 22, 2020, 19:45:43
Huesca - Levante
Tipp: döntetlen
Odds: 3,25
Tét: 5 egység

Nagyon nehéz megindokolni, hogy miért is lesz ez döntetlen. Ez inkább csak megérzés. Bár ha ránézünk a tabellára, akkor jelen pillanatban mind a két csapat örülne egy-egy pontnak.

1-1 lett. Vagy jó volt a megérzés, vagy sokkal inkább az történhetett, amire számítani lehetett, vagyis hogy mindkét csapatnak jó volt most az 1-1 pont. (11,25 egység nyereség)

Idézetet írta: HT Dátum december 22, 2020, 20:03:35
Villareal - Atletico Bilbao
Tipp: döntetlen
Odds: 3,3
Tét: 5 egység

A mérkőzés esélyese egyértelműen a Villareal. 19 (!!!) mérkőzés óta veretlenek, utoljára szeptember kaptak ki a Barcelonától. A Bilbaónál ezzel szemben eléggé akadozik a gépezet az utóbbi időben, az utolsó 5 meccsükből egyet tudtak csak megnyerni. Mégis azt gondolom, hogy ezúttal sikerül nekik egy meglepetés pontot elhozniuk a Villareal pályájáról.
Bár a Villareal nagyon régóta veretlen, de ebben a 19 mérkőzésben nagyon sok a döntetlen. Az utolsó 5 meccsükből 4 is így végződött. Ráadásul elég kevés gólt rúgnak (igaz, keveset is kapnak), emiatt van sok 1-1-es mérkőzésük. Ha a Bilbaónak sikerül egy gólt szereznie, akkor ezúttal is összejöhet az 1-1.

És ahogy az várható is volt, 1-1 lett a vége. Ha egy kicsit bátrabb vagyok, akkor ezt fogadtam volna meg, nem pedig csak a döntetlent. De nem szabad telhetetlennek lenni. (11,5 egység haszon)

Hála a két sikeres döntetlennek, 49,3 egységünk van.

Egy foci-kombit állítottam össze mára (aránylag fix meccsekkel).

AC Milan - Lazio (HD - 1,33)
Egyik csapatot sem tartom sokra, de hazai pályán a kevesebbet hibázó Milan nem hiszem, hogy kikap.

Verona - Inter (DV - 1,12)
Sokkal esélyesebb az Inter, a játékvezetők is kisegítik sokszor őket, úgyhogy kicsi az esélye a veronai győzelemnek.

Real Madrid - Granada (H - 1,25)
Szégyen lenne, ha hazai pályán nem nyerne a Madrid.

Odds: 1,87
Tét: 7,3 egység

Idézetet írta: HT Dátum december 23, 2020, 17:02:52
Egy foci-kombit állítottam össze mára (aránylag fix meccsekkel).

AC Milan - Lazio (HD - 1,33)
Egyik csapatot sem tartom sokra, de hazai pályán a kevesebbet hibázó Milan nem hiszem, hogy kikap.

Verona - Inter (DV - 1,12)
Sokkal esélyesebb az Inter, a játékvezetők is kisegítik sokszor őket, úgyhogy kicsi az esélye a veronai győzelemnek.

Real Madrid - Granada (H - 1,25)
Szégyen lenne, ha hazai pályán nem nyerne a Madrid.

Odds: 1,87
Tét: 7,3 egység

Ahogy az várható is volt, ezek valóban elég fix meccsek voltak, úgyhogy össze is jöttek.

55,7 egységünk van.

Egy kis ünnepi kombit nem hagyhatok ki.
Mindkét asztalitenisz-mérkőzést az ukrán TT Kupából vettem.

S. Baranovskiy - M. Ruban
Tipp: M. Ruban
Odds: 1,33
Más kategória a két játékos. Baranovskiy az utolsó 15 meccséből mindössze hármat tudott megnyerni, ezzel szemben Ruban az utolsó 8 meccsét zsinórban hozta (ráadásul egy volt csak közötte, amit 3-2-re nyert, a többit 3-0-ra vagy 3-1-re). Egymás ellen kétszer játszottak eddig (éppen tegnap), és mindkétszer Ruban nyert (3-0-ra és 3-1-re).

D. Pesternikov - D. Simonchuk
Tipp: D. Pesternikov
Odds: 1,33
Pesternikov (fogadás szempontjából) egy nagyon megbízható játékos. Az utolsó 5 meccséből 4-et megnyert, az előtte levő ötből is négyet, és az azt megelőző ötből is négyet. Vagyis ha így folytatja, akkor az elkövetkező öt meccséből is négyet hozni fog (vagyis 80% az esély, hogy a most következőt megnyeri). Simonchuk ennél kicsit gyengébb játékos, az ő győzelmi mutatója jóval 50% alatt van (vagyis többször veszít, mint nyer). Az egymás elleni utolsó öt összecsapásuk mindegyikét Pesternikov nyerte.

Odds: 1,77
Tét: 5,7 egység

Idézetet írta: HT Dátum december 24, 2020, 13:04:45
Egy kis ünnepi kombit nem hagyhatok ki.
Mindkét asztalitenisz-mérkőzést az ukrán TT Kupából vettem.

S. Baranovskiy - M. Ruban
Tipp: M. Ruban
Odds: 1,33
Más kategória a két játékos. Baranovskiy az utolsó 15 meccséből mindössze hármat tudott megnyerni, ezzel szemben Ruban az utolsó 8 meccsét zsinórban hozta (ráadásul egy volt csak közötte, amit 3-2-re nyert, a többit 3-0-ra vagy 3-1-re). Egymás ellen kétszer játszottak eddig (éppen tegnap), és mindkétszer Ruban nyert (3-0-ra és 3-1-re).

D. Pesternikov - D. Simonchuk
Tipp: D. Pesternikov
Odds: 1,33
Pesternikov (fogadás szempontjából) egy nagyon megbízható játékos. Az utolsó 5 meccséből 4-et megnyert, az előtte levő ötből is négyet, és az azt megelőző ötből is négyet. Vagyis ha így folytatja, akkor az elkövetkező öt meccséből is négyet hozni fog (vagyis 80% az esély, hogy a most következőt megnyeri). Simonchuk ennél kicsit gyengébb játékos, az ő győzelmi mutatója jóval 50% alatt van (vagyis többször veszít, mint nyer). Az egymás elleni utolsó öt összecsapásuk mindegyikét Pesternikov nyerte.

Odds: 1,77
Tét: 5,7 egység

Ahogy az várható volt, sima lett mind a kettő. Ruban 3-1-re, Pesternikov 3-0-ra nyert.

Pontosan 60 egységem van.

Kicsit szűkös a mai kínálat, de két asztalitenisszel és egy kosárlabdával talán érdemes bepróbálkozni.

D. Tunitsyn egy elég jó játékos és kétszer is játszani fog olyan ellenféllel, akik nála gyengébbek. Ha komolyan veszi a meccseket, akkor nyernie kell mind a kettőn.

A. Klavdenkov - D. Tunitsyn
Tipp: D. Tunitsyn
Odds: 1,25

D. Tunitsyn - I. Moshkov
Tipp: D. Tunitsyn
Odds: 1,28

MIL - GSW
Tipp: MIL
Odds: 1,15
Látva mind a két csapat első mérkőzését, hatalmas a különbség kettejük között. Hendikeppel is érdemes lehet megtenni. Én most maradtam a sima győzelemnél.

Odds: 1,84
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum december 25, 2020, 15:56:08
Kicsit szűkös a mai kínálat, de két asztalitenisszel és egy kosárlabdával talán érdemes bepróbálkozni.

D. Tunitsyn egy elég jó játékos és kétszer is játszani fog olyan ellenféllel, akik nála gyengébbek. Ha komolyan veszi a meccseket, akkor nyernie kell mind a kettőn.

A. Klavdenkov - D. Tunitsyn
Tipp: D. Tunitsyn
Odds: 1,25

D. Tunitsyn - I. Moshkov
Tipp: D. Tunitsyn
Odds: 1,28

MIL - GSW
Tipp: MIL
Odds: 1,15
Látva mind a két csapat első mérkőzését, hatalmas a különbség kettejük között. Hendikeppel is érdemes lehet megtenni. Én most maradtam a sima győzelemnél.

Odds: 1,84
Tét: 5 egység

Sajnos ez a szelvény rögtön az első meccsen elszállt, köszönhetően Tunitsyn kabaréba illő játékának. A biztos továbbjutás birtokában edzőmérkőzésnek szánta az összecsapást, aminek így nem is lehetett más a vége, mint vereség. Pedig két játszmalabdája is volt, de onnan is sikerült elszórakoznia.

Maradt 55 egységem.

Boston - Brooklyn, egy kihagyhatatlan mérkőzés.

Tipp: Durant 20,5 pont felett + Tatum 22,5 pont felett + Brown 19,5 pont felett
Odds: 2,05
Tét: 5 egység

Ennek össze kell jönnie. Három olyan játékosra fogadok, akik simán tudnak bármikor 30 pont körül dobni. Szerintem ma sokat fognak játszani (ha szoros lesz a mérkőzés), és sokat is fognak vállalni.

Idézetet írta: HT Dátum december 25, 2020, 21:04:07
Boston - Brooklyn, egy kihagyhatatlan mérkőzés.

Tipp: Durant 20,5 pont felett + Tatum 22,5 pont felett + Brown 19,5 pont felett
Odds: 2,05
Tét: 5 egység

Ennek össze kell jönnie. Három olyan játékosra fogadok, akik simán tudnak bármikor 30 pont körül dobni. Szerintem ma sokat fognak játszani (ha szoros lesz a mérkőzés), és sokat is fognak vállalni.

Egy pont hiányzott Tatumtől, hogy összejöjjön a szelvény. Pedig ebben a kombiban nagyon biztos voltam. De az igazság az, hogy mind a Boston, mind pedig Tatum nagyon gyenge volt ma.
Maradt 50 egységem.

Nagyon bosszantó volt, hogy elment az előző tippem (ráadásul egyetlen ponton múlott csak), éppen ezért most gyorsan igyekszem visszahozni az így elveszített 5 egységet.

Dallas - Lakers
Tipp: Lakers nyer + az egyik csapat nem éri el a 120 pontot + James 18,5 pont felett dob
Odds: 1,9
Tét: 5 egység

A Lakers nem szívesen kezdene 0-2-vel, márpedig az első fordulóbeli vereséget ki kellene küszöbölniük. Egy mostani Dallas ellen pedig minden esélyük megvan rá. Ami pedig Jamest illeti, az önzősége már-már garancia a legalább 20 pontra.

A Clippers-Denver mérkőzés sem maradhat ki a fogadásokból.

LA Clippers - Denver Nuggets
Tipp: Clippers győzelem + egyik csapat nem éri el a 120 pontot + Beverly több mint 4,5 pont + Jokic több mint 17,5 pont
Odds: 2,55
Tét: 5 egység

Nem rossz kis szelvény ez. A Clippers esélyesebb, már csak azért is, mert a hírek szerint a Denverben J. Murray sérüléssel bajlódik. Így viszont minden teher Jokicra hárul. A 17,5 pontja elvileg simán meglesz, de egyedül nem fogja tudni megverni a Clipperst.

Idézetet írta: HT Dátum december 26, 2020, 01:47:47
Nagyon bosszantó volt, hogy elment az előző tippem (ráadásul egyetlen ponton múlott csak), éppen ezért most gyorsan igyekszem visszahozni az így elveszített 5 egységet.

Dallas - Lakers
Tipp: Lakers nyer + az egyik csapat nem éri el a 120 pontot + James 18,5 pont felett dob
Odds: 1,9
Tét: 5 egység

A Lakers nem szívesen kezdene 0-2-vel, márpedig az első fordulóbeli vereséget ki kellene küszöbölniük. Egy mostani Dallas ellen pedig minden esélyük megvan rá. Ami pedig Jamest illeti, az önzősége már-már garancia a legalább 20 pontra.

Ez tökéletesen a papírforma szerint alakult, ami már csak azért is örömteli, mert a Bet365-ön egy kicsivel nagyobb összegért tettem meg ezt a fogadást. (4,5 egység haszon)