888Sport

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 november 09, 2022, 21:28:37, Admin
Friss infó érkezett a 888Sport-tól:

"Szeretnélek értesíteni, hogy nincsenek gondok a magyar ajánlatokkal. Augusztus óta elérhetőek minden egyes magyar játékos számára, aki teljesíti a feltételeket."

Elmondásaik szerint több csapat is ezt tesztelte, és ez az egyértelmű válasz érkezett, hogy minden okés.

Megtörténhet, hogy "beragadt" az illető üdvözlő e-mail, s valójában már nem érvényes a benne levő infó?

@Szigo , @pestigabo

Esetleg privátban át tudnátok küldeni a felhasználóneveteket, s megpróbálnám, hogy direkt nézzenek rá a számláitokra, hogy hol történhetett a baj. Nem biztos, hogy lehet, de próba cseresznye.
Vagy ha van belépés után user ID az is jó nekünk.

#46 november 09, 2022, 23:15:21, szalist
Idézetet írta: Admin Dátum november 09, 2022, 21:23:17Friss infó érkezett a 888Sport-tól:

"Szeretnélek értesíteni, hogy nincsenek gondok a magyar ajánlatokkal. Augusztus óta elérhetőek minden egyes magyar játékos számára, aki teljesíti a feltételeket."

Elmondásaik szerint több csapat is ezt tesztelte, és ez az egyértelmű válasz érkezett, hogy minden okés.

Megtörténhet, hogy "beragadt" az illető üdvözlő e-mail, s valójában már nem érvényes a benne levő infó?

@Szigo , @pestigabo

Esetleg privátban át tudnátok küldeni a felhasználóneveteket, s megpróbálnám, hogy direkt nézzenek rá a számláitokra, hogy hol történhetett a baj. Nem biztos, hogy lehet, de próba cseresznye.
Vagy ha van belépés után user ID az is jó nekünk.
Nem megbántva senkit sem,és ezt most úgy irom hogy engem jelenleg nem érint még a dolog de nem hinném hogy "fogyatékosok" reklamálnak hogy elnéztek volna valamit,szerintem aki egy bónusz miatt regisztrál,és belerakja a saját pénzét egy számára új irodába ahol neki még semmilyen tapasztalata sincs se a kifizetésekkel se bármi mással az figyel nagyon a dolgokra hogy minden a szabály szerint menjen. Az én személyes véleményem az hogy az iroda most sunnyog,valami nem működik náluk és megpróbálják átb.ni a magyar játékosokat gondolják úgyse tesznek vagy tudnak tenni semmit ezellen...
Rendes tőled hogy próbálsz ezeknek a játékosoknak segiteni,de itt szerintem az iroda ebben vastagon benne van.Ha van magyarországi ismerősöd,kérd meg hogy regisztráljon,és nézzétek meg mi történik...Mindenesetre ha rendbejött az oldal,és lesz értelme regisztrálni majd jövök tuti én is tetszik a platformjuk..

Idézetet írta: szalist Dátum november 09, 2022, 23:12:40Nem megbántva senkit sem,és ezt most úgy irom hogy engem jelenleg nem érint még a dolog de nem hinném hogy "fogyatékosok" reklamálnak hogy elnéztek volna valamit,szerintem aki egy bónusz miatt regisztrál,és belerakja a saját pénzét egy számára új irodába ahol neki még semmilyen tapasztalata sincs se a kifizetésekkel se bármi mással az figyel nagyon a dolgokra hogy minden a szabály szerint menjen. Az én személyes véleményem az hogy az iroda most sunnyog,valami nem működik náluk és megpróbálják átb.ni a magyar játékosokat gondolják úgyse tesznek vagy tudnak tenni semmit ezellen...
Rendes tőled hogy próbálsz ezeknek a játékosoknak segiteni,de itt szerintem az iroda ebben vastagon benne van.Ha van magyarországi ismerősöd,kérd meg hogy regisztráljon,és nézzétek meg mi történik...Mindenesetre ha rendbejött az oldal,és lesz értelme regisztrálni majd jövök tuti én is tetszik a platformjuk..


Figyelj, én neked személyesen nem ajánlom, hogy regisztrálj náluk, mert te tudod jól, hogy csak a problémák merülnek fel esetedben az irodáknál. Megérzik, hogy nyerni akarsz, az pedig nem biztos, hogy jó nekik.  :D   ;D

Viccet félretéve. Lehet, hogy egyesek elfelejtették, hogy ez a weboldal/fórum miért létezik, de pl. pont ilyen esetekre is, ahol gondok merülnek fel iroda és játékos között. Tudom, hogy van egy olyan az agyunkba elültetve, hogy ezek mindig csak át akarnak verni, viszont mi van ha nem? Mi van ha tényleg csupán egy nézeteltérés miatt történik a dolog?
Nekünk valamiért szimpatikus ez a 888Sport, és hát kell a friss vér is, ezért is még mielőtt ajánlgatnánk itt mindenkinek intenzívebben a kezdeti gondokat jó lenne kiküszöbölni.

Egyebkent tenyleg nagyon jo oldal, mar nagyon régóta jelen vannak, ugye a 888poker nem mai darab.

Engem egyedül az bant es duhit hogy huznak most egy vonalat hogy akkor augusztustol johetnek a magyarok bonuszozni meg promozni de aki augusztus elott mar tag az le van tojva. Kerdem en, mivel vagyok mas a marciusi regemmel mint az aki most regisztral? Engem miert korlatoznak be mig a honfitarsamat nem. Nem korrekt. Vagy korlatozunk mindenkit vagy senkit(az orszaga miatt)


Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 10, 2022, 13:33:37Egyebkent tenyleg nagyon jo oldal, mar nagyon régóta jelen vannak, ugye a 888poker nem mai darab.

Engem egyedül az bant es duhit hogy huznak most egy vonalat hogy akkor augusztustol johetnek a magyarok bonuszozni meg promozni de aki augusztus elott mar tag az le van tojva. Kerdem en, mivel vagyok mas a marciusi regemmel mint az aki most regisztral? Engem miert korlatoznak be mig a honfitarsamat nem. Nem korrekt. Vagy korlatozunk mindenkit vagy senkit(az orszaga miatt)

Ez nem kívánságműsor, hanem üzleti döntés. Gyakorlatilag 2022 augusztusig nem voltak elérhetőek a bónuszok a magyar játékosok számára, onnantól viszont elmondásaik szerint igen. Kiemelném, hogy nem mindegyik, de a kezdő bónusz pl. igen.

Igen tudom mi az az uzleti dontes. Egy nevetseges indok ami moge a profitorientált oldalak bebujnak.

Nekem van egy 2011-es regisztrációm, e-mailek között visszakukáztam, van befizetésem is (minimum egy darab) 21 Euró VISA segítségével. Aztán most megnéztem, be tudok-e lépni, és természetesen nem :D

Aztán hogy anno kértem-e bónuszt, hát a fene tudja, de gondlom biztos, régen ezeket nem nagyon hagytam ki, szóval valami freebet vagy bónusz akkor is biztos járt.

Ha majd alakul a helyzet itt, lehet regisztrálok megint, persze előtte írok nekik, hogy már van/volt reg.-em, csak nem tudok belépni.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 10, 2022, 14:15:37Igen tudom mi az az uzleti dontes. Egy nevetseges indok ami moge a profitorientált oldalak bebujnak.

Van neked vállalkozásod? Tudod mit jelent a profitorientáltság?

Idézetet írta: Admin Dátum november 09, 2022, 21:23:17Friss infó érkezett a 888Sport-tól:

"Szeretnélek értesíteni, hogy nincsenek gondok a magyar ajánlatokkal. Augusztus óta elérhetőek minden egyes magyar játékos számára, aki teljesíti a feltételeket."

Elmondásaik szerint több csapat is ezt tesztelte, és ez az egyértelmű válasz érkezett, hogy minden okés.

Megtörténhet, hogy "beragadt" az illető üdvözlő e-mail, s valójában már nem érvényes a benne levő infó?

@Szigo , @pestigabo

Esetleg privátban át tudnátok küldeni a felhasználóneveteket, s megpróbálnám, hogy direkt nézzenek rá a számláitokra, hogy hol történhetett a baj. Nem biztos, hogy lehet, de próba cseresznye.
Vagy ha van belépés után user ID az is jó nekünk.

Köszönöm a user ID-kat. Vasárnapra ígértek választ.

#54 november 11, 2022, 13:07:34, MessiÁs
Idézetet írta: Admin Dátum november 11, 2022, 07:43:22Van neked vállalkozásod? Tudod mit jelent a profitorientáltság?

Na hasonlitsuk mar ossze Kis Józsi hidegburkolot es egy tobb száz millio euro profitot generalo szerencsejatek oldalt.
Megis milyen profittol fosztja meg a 888at az hogy nem engedik a magyarokat jatszani?

Vagy milyen profittol fosztja meg az oldalakat az amikor e moge az indoklas moge bujva korlatoznak vagy zarolnak olyan szamlakat ahol par tizezres tetek vannak?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 11, 2022, 13:05:24Na hasonlitsuk mar ossze Kis Józsi hidegburkolot es egy tobb száz millio euro profitot generalo szerencsejatek oldalt.
Megis milyen profittol fosztja meg a 888at az hogy nem engedik a magyarokat jatszani?

Ezt te nem tudhatod, ahogy én sem, mert ezek belső döntések.

Kis Józsi is profitorientált, jelen esetben lényegtelen a mérték.

Nyilvan meg van az oka amiert nem szeretnek minket, es ezt meg is ertem. Az anyjat is beregisztralja a legtobb kelet europai 10ingyenporgetesert. Es a macskajat is egy bonuszert. Ha ezert kitiltanak minket oke, elfogadom es megertem. De ha mar visszafogadnak( mert evekig regelni sem lehetett hozzajuk tolunk) akkor ne diszkrimináljanak semmilyen modon ha mar nyilvan uzleti dontes es profitorientáltság az oka hogy most kell nekik a penzuk.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 11, 2022, 13:33:00Nyilvan meg van az oka amiert nem szeretnek minket, es ezt meg is ertem. Az anyjat is beregisztralja a legtobb kelet europai 10ingyenporgetesert. Es a macskajat is egy bonuszert. Ha ezert kitiltanak minket oke, elfogadom es megertem. De ha mar visszafogadnak( mert evekig regelni sem lehetett hozzajuk tolunk) akkor ne diszkrimináljanak semmilyen modon ha mar nyilvan uzleti dontes es profitorientáltság az oka hogy most kell nekik a penzuk.

Mi a diszkrimináció abban, hogy elméletileg augusztustól érvényes a bónusz a magyar játékosokra is? Abszurdum amit írsz. Ha például az Unibet kitalálja, hogy novembertől minden új regisztráló kap egy zsák krumplit, az nem azt jelenti, hogy diszkriminálja azokat akik októberben regisztrálnak. Hanem azt, hogy az ajánlat novembertől érvényes.

Ez kezd már rossz irányba menni srácok....

A problema az, hogy a termsuk szerint mar marciusban is jart volna nekem a bonusz. Egyreszt kukldtek rola emailt. Nevre szolo emailt!!! Aztan elolvastam a termsuket es szo sincs benne arrol hogy Magyarország ki van zarva a bonuszbol. Vannak orszagok felsorolva, mi nem voltunk. Aztan befizetes es a kod megadasa utan kitalaljak hogy bocs megsem. Ez korrekt?
Mas a szitu hogy en mar 10eve tagja vagyok az unibetnek es nem jar nekem regisztracios bonusz. Nyilvan nem jar, nem vagyok uj regisztralo.

Nem zavarna a dolog, ha marciusban bele lett volna irva a termsukbe hogy Hungary excluded. Azt mondtam volna hogy oke, hulye voltam, nem olvastam el. De itt nem errol van szo.