SPF Poker Series

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hossa81 Dátum április 27, 2023, 10:03:51Előző heti freebetet már megkaptátok?
@oakland23
@Salvio

Mögöttetek lettem 3., de freebet nem jött.

Másnap jóváírták.
A késői nevezések és a korai kiesések miatt talán három 3.helyezett is lett a tabella szerint, nem tudom esetleg közülük megkapta-e valaki.

Én is megkaptam, mondjuk nem tudom melyik nap írták jóvá.

Egyébként neked is járna, hisz harmadik lettél. Emlékezetes verseny volt, korán hárman maradtunk, aztán te estél ki harmadiknak, én meg lemákoltam Salviót vagy kétszer  ;D . Szerintem ott nem létezik holtverseny, pontszámításnál lehet, de az a harmadik, aki 3.-nak távozik az asztaltól.
@Admin-t kérdezd, mert neked is járna a freebet.

Mivel mindenkit elkönyvelnek azon a helyen, ahol kiesett, nem lehet, hogy csak az először harmadikként kieső ember számít igazán harmadiknak, és csak ő kapott nyereményt?

Értelemszerűen az a harmadik aki a harmadik legtovabb marad jatekban. Vagy a masodik legkésőbb veszti el a zsetonjait..

Ha elindul egy verseny mondjuk 9fovel, ahol 3hely fizet, es valaki egybol kiesik es 9.kent rangsorolják,majd benevez meg 500ember es a végén mondjuk 60fizetis hely lesz, a hamar kiesett 9.kent rangsorolt elso kieso nem kapja meg a 9.nek jaro dijat.

Rákérdek, hogy végülis akkor ki lett a freebetes harmadik.  :D

Az biztos, hogy az előző héten oakland23-Salvio-hossa81 hármas végzett az élen ebben a sorrendben, ha másnak írták jóvá, akkor bizony elnézték.

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 28, 2023, 09:15:59Az biztos, hogy az előző héten oakland23-Salvio-hossa81 hármas végzett az élen ebben a sorrendben, ha másnak írták jóvá, akkor bizony elnézték.

Ezek alapján nem feltétlenül:

Idézetet írta: Admin Dátum április 21, 2023, 17:11:26SPF Poker Series - április 20.:

oakland23    8
   
Salvio    7
   
gigazo    6
   
Assassin    6
   
hossa81    6
   
grof19    3
   
Carpeks    3
   
András    1

A hivatalos eredmények alapján egy hármas harmadik hely van. Majd megtudjuk, hogy ilyen esetben mi történik.

SPF Poker Series - április 27.

Assassin   11
   
grof19   10
   
oakland23   9
   
hossa81   8
   
Powell   7
   
Carpeks   6
   
gigazo   5
   
Salvio   4
   
MarkoPolo   3
   
hubika88   2
   
Várda64   1

SPF Poker Series - április (végső)

hossa81    41 (4000 Ft Skrillen keresztül)
Salvio    34 (4000 Ft Skrillen keresztül)
Assassin    32 (4000 Ft Skrillen keresztül)
Carpeks    29 (4000 Ft Skrillen keresztül)
oakland23    29 (4000 Ft Skrillen keresztül)

grof19    26
András    23
gigazo    22
Powell    16
MarkoPolo    15
lencsab    12
Várda64    9
Szigo    5
chabialonso    4
csatarid    3
hubika88    2

#279 május 02, 2023, 16:20:09, Admin
Idézetet írta: Admin Dátum április 28, 2023, 10:58:28Ezek alapján nem feltétlenül:

A hivatalos eredmények alapján egy hármas harmadik hely van. Majd megtudjuk, hogy ilyen esetben mi történik.

@gigazo

Az április 20-i verseny után jóváírtak a számládon a 10.000 forintos ingyenes fogadást?

A hivatalos lista alapján téged illet a free bet.

A verseny után 3 játékos részesülhet ingyenes fogadásban. A rangsor meghatározásakor mérvadó lehet pl. hogy a kieső játékosoknak mekkora mennyiségű zsetonja volt abban a leosztásban, amelyikben kiesett. A legtöbb zsetonnal rendelkező végez előrébb.

Egyébként meg a késői regisztráció is befolyásolhatja a végső ranglistát.

Idézetet írta: Admin Dátum május 02, 2023, 15:16:26SPF Poker Series - április 27.

Assassin   11
   
grof19   10
   
oakland23   9
   
hossa81   8
   
Powell   7
   
Carpeks   6
   
gigazo   5
   
Salvio   4
   
MarkoPolo   3
   
hubika88   2
   
Várda64   1

A napi és az áprilisi összetettbe sem kavar be szerintem, viszont április 27-én játszottam én is. Az elején estem ki, de a nevem nem látom a listán. ::)

Idézetet írta: Admin Dátum május 02, 2023, 16:11:16@gigazo

Az április 20-i verseny után jóváírtak a számládon a 10.000 forintos ingyenes fogadást?

A hivatalos lista alapján téged illet a free bet.

A verseny után 3 játékos részesülhet ingyenes fogadásban. A rangsor meghatározásakor mérvadó lehet pl. hogy a kieső játékosoknak mekkora mennyiségű zsetonja volt abban a leosztásban, amelyikben kiesett. A legtöbb zsetonnal rendelkező végez előrébb.

Egyébként meg a késői regisztráció is befolyásolhatja a végső ranglistát.

Szia, igen én megkaptam az ingyenes fogadást.  :ok:   :beerchug:

Idézetet írta: lencsab Dátum május 02, 2023, 20:46:14A napi és az áprilisi összetettbe sem kavar be szerintem, viszont április 27-én játszottam én is. Az elején estem ki, de a nevem nem látom a listán. ::)

Mi ezt nem vonjuk kétségbe, viszont a hivatalos eredménylistára nem kerültél fel. Lehetséges, hogy pont amiatt, mert nagyon gyorsan kiestél.

Idézetet írta: Admin Dátum május 02, 2023, 16:11:16A rangsor meghatározásakor mérvadó lehet pl. hogy a kieső játékosoknak mekkora mennyiségű zsetonja volt abban a leosztásban, amelyikben kiesett.

Na most ezt értelmezzük, mert ehhez kevés vagyok  ;D

Talán két-három versennyel korábban volt Várdának egy partija, amikor talán 2. volt épp aktuálisan, és volt egy all in partija talán a legtöbb zsetonnal rendelkező ellen. Várda ott peches volt és kiesett a 6-7. helyen és volt 10.000 értékű zseton előtte kb.

Én meg tovább mentem kevéske pénzzel, aztán bejutottam a top3-ba, majd kiestem 1500-nyi értékű zsetonnal. Én egyszer sem értem el azon a versenyen talán 5000-ig sem, miközben Várda kb 10.000-zel esett ki :D Akkor ezek alapján nekem sem járt volna freebet, mert hiába estem ki a 3. helyen kevéske pénzzel, ha Várda előtte már 10000-et gyűjtött, aztán azzal esett ki.

Ez akkor hülyeség, amekkorát még nem halottam  ;D Ilyen egyetlen pókerversenyen sincs. Ha a leader és a 2. helyezett megy all in, aztán a 2. legnagyobb zsetonnal bíró kiesik, attól őt majd nem rangsorolják előrébb.

Nyílván az a 3. aki harmadiknak áll fel az asztaltól.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 27, 2023, 18:12:43Értelemszerűen az a harmadik aki a harmadik legtovabb marad jatekban. Vagy a masodik legkésőbb veszti el a zsetonjait..

Ha elindul egy verseny mondjuk 9fovel, ahol 3hely fizet, es valaki egybol kiesik es 9.kent rangsorolják,majd benevez meg 500ember es a végén mondjuk 60fizetis hely lesz, a hamar kiesett 9.kent rangsorolt elso kieso nem kapja meg a 9.nek jaro dijat.

MessiÁs is írja, full egyértelmű. Lencsab esete is mutatja, hogy az unibet valamit szarul számol, de már nem az első, félő, nem az utolsó eset.

Hossának is járna a freebet, sőt nem gigazo ellen beszélek, de igazából neki járna  :D

Idézetet írta: Admin Dátum május 02, 2023, 22:22:05Mi ezt nem vonjuk kétségbe, viszont a hivatalos eredménylistára nem kerültél fel. Lehetséges, hogy pont amiatt, mert nagyon gyorsan kiestél.

Itt nincs olyan, hogy valaki nagyon gyorsan kiesik. Nyílván lehet all in az első leosztásnál, és ki lehet esni az első partiban, de akkor is részt vett, szóval az is mumimum egy pont. Ok, most nem volt jelentősége, de előfordulhat később, hogy pont egy pont dönt majd az 5. és a 6. között.



Egyertelmuen a latereg kavar be.

Az hogy ki esik ki tobb zsetonnal az akkor relevans ha egyszerre tobb kieso van. Pl buboreknal hand in hand modban, vagy ha egy asztalnal esik ki egyszerre tobb játékos. Ertelemszeruen az vegez elorebb a rangsorban aki tobb zsetont bukott az allinben. Ez mindig is igy volt.


De az biztos hogy az nem vegezhet előrébb semmilyen ranglistan aki 5fonel kiesik 2perc jatek utan 5.nek majd a lateregek miatt lesz egy masik 5. ket ora jatek mulva. Legalabb is jozan esz szerint.

Eleve nem kéne rangsorolni a kieso jatekosokat, csak a latereg utan, addig csak kieses sorrendjeben listazni majd a vegso nevezok szamatol fuggoen vusszafele kiosztani a helyzeseket. Tehat a legeslegelso kieso az utolso, mert o veszitette el az osszes zsetonjat eloszor.