Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum december 26, 2015, 13:33:02
Nincs. Ugyanis a szabályzatukban le van írva hogy az esetleges hosszabbítás beleszámít a 4.negyedes piacokba. Gondolom, ők is erre hivatkoztak

Igen, valami ilyesmire hivatkoztak. Tanúság: 4. negyedre ezután nem fogadok!!!

Idézetet írta: pepa2015 Dátum december 26, 2015, 15:36:06
Igen, valami ilyesmire hivatkoztak. Tanúság: 4. negyedre ezután nem fogadok!!!

Amelyik csapat vezet a negyedik negyed előtt, arra lehet fogadni, mert úgy biztos nem eshetsz ebbe a csapdába.

Idézetet írta: rabona Dátum december 26, 2015, 16:24:26
Ugyanannyiszor fog segíteni, mint ahányszor elrontja, és azért nem lesz gyakran hosszabbítás

Hosszabbítás valóban ritkán van. Most éppen rosszkor volt! Picit még kezdő vagyok. Múltkor meg a "kegyelem szabály" miatt szívtam. Az kézilabda volt. Van valami tuti nyerő technika/taktika kézinél vagy kosárnál? :)

Sziasztok!

Megvan esetleg valakinek PDF-ben Számháború című könyv Chris Anderson és David Sally két közgazdász írta sportfogadásról szól. Ha valakinek megvan áttudná küldeni?


Szia!

Szeretnék külföldön (UK) felállítani egy technikai apparátust, ami biztosítaná azt, hogy Magyarországról is úgy tudjak fogadni, mintha a téteket az Egyesült Királyságban tettem volna meg. Valaki nagyjából összefoglalná, hogy milyen eszközökre van ilyenkor szükség, és milyen költségekkel jár?

Köszönöm... :)

Melyik irodában lehet NHL-ben góllövőre fogadni?

Idézetet írta: atari100 Dátum március 08, 2016, 06:55:03
Melyik irodában lehet NHL-ben góllövőre fogadni?

Az Unibeten lehet, azt tudom biztosra.


Sziasztok! Ma kezdtem el a sportfogadást. Fogadtam egy mérkőzésre a winmasters-en és a mérkőzés vége előtt törölték a fogadásomat, pedig nyerésre álltam. Mi történt? A feltett pénzem sem jelent meg, nemhogy a nyereményem :( Kiraboltak?

Ez jó, kiraboltak  ;D

Nem, nem kell aggódni. Lehet hogy csak frissítened kell, vagy valami gebasz volt a szorzóval és törölni fogják, csak még nem értékelték ki. Ilyenkor érdemes dobnod egy üzenetet nekik.

Ez marhára tetszik, kiraboltak. Jót nevettem.  ;D ;D ;D

Szerintem sem kell aggódni, majd kifizetik. Legalább is a tétet biztosan. :)

Idézetet írta: nagjtamas Dátum március 10, 2016, 19:26:58
Sziasztok! Ma kezdtem el a sportfogadást. Fogadtam egy mérkőzésre a winmasters-en és a mérkőzés vége előtt törölték a fogadásomat, pedig nyerésre álltam. Mi történt? A feltett pénzem sem jelent meg, nemhogy a nyereményem :( Kiraboltak?

Hellosztok.

Kora reggel felbaszták az agyamat... Valaki aki ért hozzá, kérem segítsen már.
Hogy ilyen létezik-e...

Helyzet a következő.
Egyik oldalon (Titanpoker-Titanbet) pokerezés céljából befizettem még 2 hónapja, azóta simán ki is tudtam venni 2*20 EUR-t, sportfogadásból.
Aztán pár hétig hanyagoltam az oldalt,s múlt héten beléptem,kaptam 5 EU bonusz valamire fel.
Ezt feltornásztam 20 EU-ra,de elbuktam mind tegnap.

Volt egy megérzésem,befizettem 50 EU-t, jött is a tippem, és így lett 90 EU.
Ki akartam venni,de ma meg visszautasították. Arra hivatkozva,hogy ez bonusz összeg, érjek el 225 pontot és akkor ki tudom venni, egyéb esetben csak a befizetett 50 eurót.

Ilyen létezik??? Adnak bonusz,amit kutya sem kért. Elbukom,tiszta minden.
Befizetek,és amit azzal játszok-nyerek,bonusznak vesznek. Most én vagyok ennyire hülye,vagy csak ennyire hülyének akarnak nézni?
Már 1 harcot levívtam online supportal.  :bash:

Ha nem én vagyok tudatlan,akkor most hogyan tovább?

Szeva!

Igazad van, ilyet nem csinálhatnak sztem se.. Majd valami profi megmondja a fórumról hogy mit lehet tenni ilyen helyzetben de ez nem frankó az tuti..:)

Kérd meg, hogy mutassák meg az 5 eurós bónusz felhasználási feltételeit (amit ezek szerint el se fogadtál). Ha abban nem szerepel, hogy a bónusz elvesztése után is "tovább él", akkor nyert ügyed van.

Idézetet írta: Stevan87 Dátum március 21, 2016, 09:30:23
Hellosztok.

Kora reggel felbaszták az agyamat... Valaki aki ért hozzá, kérem segítsen már.
Hogy ilyen létezik-e...

Helyzet a következő.
Egyik oldalon (Titanpoker-Titanbet) pokerezés céljából befizettem még 2 hónapja, azóta simán ki is tudtam venni 2*20 EUR-t, sportfogadásból.
Aztán pár hétig hanyagoltam az oldalt,s múlt héten beléptem,kaptam 5 EU bonusz valamire fel.
Ezt feltornásztam 20 EU-ra,de elbuktam mind tegnap.

Volt egy megérzésem,befizettem 50 EU-t, jött is a tippem, és így lett 90 EU.
Ki akartam venni,de ma meg visszautasították. Arra hivatkozva,hogy ez bonusz összeg, érjek el 225 pontot és akkor ki tudom venni, egyéb esetben csak a befizetett 50 eurót.

Ilyen létezik??? Adnak bonusz,amit kutya sem kért. Elbukom,tiszta minden.
Befizetek,és amit azzal játszok-nyerek,bonusznak vesznek. Most én vagyok ennyire hülye,vagy csak ennyire hülyének akarnak nézni?
Már 1 harcot levívtam online supportal.  :bash:

Ha nem én vagyok tudatlan,akkor most hogyan tovább?

Régebben a bet-at-home-nál volt divat, hogy nem törlődött automatikusan a bónuszok forgatási feltétele nullázásnál, de az ügyfélszolgálat hajlandó volt ezt utólag, manuálisan megtenni.

Ez a megmaradó forgatási kötelezettség azért sem korrekt, mert ha tudod, hogy a számla terhelve van, akkor nem fizeted be a saját pénzedet csak azért, hogy szívasd magad!
Nyilván, ha látsz ilyet a számládon, akkor inkább máshova fizetsz be.

Meg lehet őket fenyegetni a felügyelettel vagy az sbr-rel, de először azt érdemes tisztázni, hogy szerintük egy elbukott bónusszal törlődnek-e a forgatási követelmények! Ha igen, akkor az orruk alá lehet tolni a számlatörténetet és jelezni, hogy hibáztak.
Ha szerintük nem, akkor meg ahogy Irtis írja, mutassák meg a feltételekben!