gönczitipp

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#255 december 19, 2012, 22:56:32, gonczi
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !
A hétfői 2/1 -es szólótippes találati arány után tegnap jött egy 2/2 -es :
Schalke - Mainz  2 v. 3 gól
Inter - Verona  2 v. 3 gól
... hiába, jön a Karácsony és nekem kell a pénz!
Az általam csak kiegészítő sportágként űzött kötéstippeknél is tudtunk nyerni egy 3/4 -es kombinációval hétfőn, de tegnap ilyen felállásban a 4 tippből csak 2 -őt találtunk el. Érdekes, hogy az angol meccseken mennyi döntetlen lett ... bezzeg ha vártuk volna őket!?
Ma arányában kevesebb lesz a döntetlen és inkább a hazai győzelmek fognak dominálni!

Ma 4 (!) szólótippes pörgésünk is lesz - ezek közül az egyik (a süket dumától megkíméllek benneteket, úgy is mindenkit csak a rideg eredményesség érdekel) -

Napoli - Bologna    2 v. 3 gól

... akik a többi tippemre is kíváncsiak azok tudják, hogy a neten hol találnak!

Mindenkinek sok sikert mára!
???

#256 december 21, 2012, 08:38:19, gonczi
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !
A Karácsony miatt a Jézuska rakja a pénzt most rendesen a zsebünkbe ...
A tegnapi eredményességem a szólótippeknél - 4/3 -
Lazio - Siena  2 v. 3 gól
Moreirense - Académica  hazai gy.
Wolfsburg - Leverkuesen 2 v. 3 gól
Napoli - Bologna  2 v. 3 gól
... szerintem dobókockával sem menne most sokkal jobban! Bár biztosan mindenki eredményesebben tippel és fogad ezen a fórumon nálam, de én mégsem vagyok elégedetlen (lesz még ez halványabb is)! A kötéstippjeinkkel viszont nem nyertünk tegnap ... de én nem is vagyok nagyon híve a Burda-magazin féle kötéseknek - a sportfogadásban pár száz forinttal nem lehet milliókat nyerni, azt a játékot úgy hívják, hogy ... lottó!

Ma 2 szólótippes pörgésünk lesz - ezek közül az egyik -

Espanol  -  Deportivo    H

... nyerjetek TI is sokat!

... ja, és ma sem szedtem be semmit, csak a tegnapi nyereményeimet - PÉNZEKET !
???



#257 december 21, 2012, 23:01:21, gonczi
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !
Mikor legyen egy sportfogadónak pozitív szériája, ha nem Karácsony előtt ... !?
Nyomjuk is keményen mint állat! A saját sportfogadói honlapomon tegnap tipp-lehívási csúcs volt ... köszönöm is mindenkinek a bizalmát ... és őszinte örömmel tölt el az, hogy tegnap bejött mindkét szólótippem, amivel nem kevesen de sokat nyertek (tegnap nem voltak kötéstippjeink)!
Én továbbra is igyekszem, de már most felhívom mindenkinek a figyelmét, hogy nem jós vagyok, tehát fogok én is hibázni (de ki nem?) ... Szerintem a hétvégén újabb lehívási csúcsot fogok dönteni, és jól tudom, hogy ez nem csak a mostani pozitív szériámnak -(lehet, hogy ezzel még Langerhen úr is elégedett lenne, de biztosan megjegyezné, hogy - nem fog ez örökké így menni, szívsz majd még Gönczi!) - hanem a Karácsony előtti sportfogadási tombolásnak is köszönhető!
Rayo V. - Levante  2 v. 3 gól
Espanol - Deportivo  H

Ma 2 szólótippes pörgésünk is lesz - nem lököm a süket dumát - de ezek közül az egyik :

Blackpool - Wolverhampton    H

... ma vannak kötéstippjeim is, lehet hogy azokból is tudunk hozni valamit !?
Akik követnek azok a neten is megtalálnak!

Nyerjetek TI is sokat !
???

#258 december 22, 2012, 22:54:37, gonczi
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !
Még tart a pozitív szériánk a tegnapi 2/1 -es találati aránnyal  -
Nimes - Niort   H
Blackpool - Wolverhampton   H
A kötéstippjeinkkel viszont nem tudtunk legutóbb nyerni ....
Ma 5 (!) szólótippes pörgésünk is van - most is folyik az egyik ilyen meccs  :

Ipswich - Bristol City   H

... de ezután még lesz 3 is - ezek közül az egyik -

Osasuna - Granada    H

... használjuk ki a pozitív szériát amíg lehet!

Nyerjetek TI is sokat !
???


#259 december 23, 2012, 22:18:13, gonczi
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !
Túl jók voltunk az elmúlt két hétben, és a hosszú években kialakult átlag visszarántott tegnap bennünket! Még nem volt olyan szombat, hogy ne tudtunk volna a szólótippen nyerni valamit ... hát a tegnap ilyen lett. Lám milyen könnyen jön egy negatív hullámvölgy - nem véletlen, hogy én már a pozitív szériában szoktam mindenkit figyelmeztetni erre! Érdekes elgondolkozni ezen, mert ugyanolyan vizsgálati módszerekkel választjuk ki a tippjeinket, de mégsem tudjuk elkerülni a megtorpanást ... bár ilyen alapon a negatív széria is megszakadt mindig! Persze most mondhatnám azt, hogy azok vessék rám az első követ akik tegnap pl. a Fenerbahce (!), Osasuna és Bilbao hazai vereségeire 6-7 számjegyű pénzt mertek fel tenni ... de okulnunk kell ebből, és minél előbb kilábalni a hullámvölgyből! A martingale (szólótippes) játék inkább tőke és elhatározás kérdése, mint a tippelésé! A rossz tétnagyság megválasztásával nagyon el lehet szállni ... a tétek növelése hogyan jó a negatív szériában, arról már leírtam az angolok véleményét a 14. oldalam alján!
Érdekes viszont az is, hogy a szólótippes bukásnál az általam csak  kiegészítő sportágként űzött kötéstippelés mindig (tegnap 5 győzelmi és 2 döntetlen tippel) hoz valamit a konyhára ...
Inkább tekintsünk előre:
A törököknél a Galatasaray meccsén kívül a hazai csapatok az esélyesebbek, az olasz B -ben mindenki joggal várhatja a 3-4 döntetlent, a skótoknál is lehet döntetlen (tegnap nem volt!), míg az MU és a Chelsea győzelme valószínűleg nem forog veszélyben ...

Ma ismét 5 (!) szólótippes pörgésünk lesz - ezek közül az egyik -

Ternana - Ascoli    H

... már meg van a karácsonyi pénzünk, és remélem hogy ma a tegnapi veszteségeinket vissza tudjuk hozni!

Nyerjetek TI is sokat !
???



Idézetet írta: gonczi Dátum december 23, 2012, 09:44:04
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !
Túl jók voltunk az elmúlt két hétben, és a hosszú években kialakult átlag visszarántott tegnap bennünket! Még nem volt olyan szombat, hogy ne tudtunk volna a szólótippen nyerni valamit ... hát a tegnap ilyen lett. Lám milyen könnyen jön egy negatív hullámvölgy - nem véletlen, hogy én már a pozitív szériában szoktam mindenkit figyelmeztetni erre! Érdekes elgondolkozni ezen, mert ugyanolyan vizsgálati módszerekkel választjuk ki a tippjeinket, de mégsem tudjuk elkerülni a megtorpanást ... bár ilyen alapon a negatív széria is megszakadt mindig! Persze most mondhatnám azt, hogy azok vessék rám az első követ akik tegnap pl. a Fenerbahce (!), Osasuna és Bilbao hazai vereségeire 6-7 számjegyű pénzt mertek fel tenni ... de okulnunk kell ebből, és minél előbb kilábalni a hullámvölgyből! A martingale (szólótippes) játék inkább tőke és elhatározás kérdése, mint a tippelésé! A rossz tétnagyság megválasztásával nagyon el lehet szállni ... a tétek növelése hogyan jó a negatív szériában, arról már leírtam az angolok véleményét a 14. oldalam alján!
Érdekes viszont az is, hogy a szólótippes bukásnál az általam csak  kiegészítő sportágként űzött kötéstippelés mindig (tegnap 5 győzelmi és 2 döntetlen tippel) hoz valamit a konyhára ...
Inkább tekintsünk előre:
A törököknél a Galatasaray meccsén kívül a hazai csapatok az esélyesebbek, az olasz B -ben mindenki joggal várhatja a 3-4 döntetlent, a skótoknál is lehet döntetlen (tegnap nem volt!), míg az MU és a Chelsea győzelme valószínűleg nem forog veszélyben ...

Ma ismét 5 (!) szólótippes pörgésünk lesz - ezek közül az egyik -

Ternana - Ascoli    H

... már meg van a karácsonyi pénzünk, és remélem hogy ma a tegnapi veszteségeinket vissza tudjuk hozni!

Nyerjetek TI is sokat !
???
Hello, bocs a zavarásért, meg szeretném kérdezni, hogy ezeket a szólótippeket milyen rendszerben játszod? Pár hete követem a honlapodon, és az  világos, hogy ha nem alkalmazol tétemelést rossz tippek után, akkor nem sok pluszt termel a dolog, viszont ha tétemeléssel dolgozol, akkor eddig nem volt rossz, bár szerintem az a sportfogadás legveszélyesebb területe, mert bármikor jöhet 8-10 negatív tippes rossz széria, ami nyomorba dönthet...
Vagy van valami egyéni pénzmenedzselési szisztémád? Ha nem titkos, örömmel olvasnék róla, köszönöm, Boyd.  (pláne most, zsinórban a hetedik rossz tipp után :'()

Ha jól tudom, Gonczi mester tétemelésekkel operál. Érdemes visszaolvasni a pár hónappal ezelőtti hozzászólásokat.

Dőlt itt már nyomorba több száz ezres bankroll is.

#262 december 24, 2012, 14:14:33, gonczi
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Először is remélem, hogy azok akik kérték a variációs könyvemet azok megkapták postán - és kívánom nekik, hogy jövőre sikeresen használják fel a különböző játékaikhoz!

Másodszor szeretnék a két hozzám írónak válaszolni:
Igen most egy negatív szériában vagyok - de szinte biztos (?) benne, hogy 26 -án szerdán már kilábalunk belőle. A szólótippes játék is el tud fajulni! Nem véletlen az, hogy szerintem nem az az eredmény ha valaki 5 meccset eltalál egymás után, hanem az amikor 5 rossz tipp után a 6. -at el tudjuk találni! Az eredményesség itt nemcsak a jó tippen múlik, hanem a rendelkezésre álló tőkén ill. azon hogy az alapján helyesen kell felmérni a kezdő (és a többi) tét nagyságát! Ezért nem tudok pontosabb matematikai jellegű leírást adni, hogy mi is a helyes - eleve az odds -ok is változnak, de általában az 1,75 - 2,1 tartományban lévő győzelmi (főleg hazai!) odds -okat favorizáljuk ... nem véletlenül, másodszor senkinek nem turkálok a zsebében azzal, hogy mennyi pénzt engedhet meg magának a sportfogadásra (van akinek 2000, de van akinek 10000 ft az alaptétje!). Sokan úgy gondolják, hogyha pl. 5 tippet elbukik, akkor a 3000 ft -os induló (remélt) nyereményéért miért kell 6 számjegyű tétet feltenni? Úgy gondolják hogy ilyen rizikó ennyiért már nem érni meg: de elfelejtik azt, hogy akkor már nemcsak + 3000 ft -ot nyernek, hanem visszanyerik az addig elveszett összes pénzüket is ... vagyis minél később nyernek annál többet nyernek! Azt mindenki ki tudja számolni, hogy egyes odds -oknál és tippeknél mennyit kell feltennie ahhoz, hogy működjön a rendszer (most a roulette effektus jut az eszembe, amikor valaki 6 fekete pörgetés után elkezdi a pirosat rakni, de még jön 8 -szor a fekete - és mikor 9 -edszerre már elfogyott a zsetonja akkor jön a piros: ez egy tipikus tanmese ...) - erre van egy konkrét lekövethető módszer a 6 - 10. oldalam táján!
Engem inkább szakmailag az foglalkoztat, hogy miért törvényszerű (?) az, hogy egy pozitív széria után jön egy negatív (pl. a 17. oldalamon 12 megadott tippből 10 -et eltaláltunk: ez pozitív széria - de a mostani szombat-vasárnap pedig: negatív széria!) - pedig ugyanolyan módszerekkel választjuk ki a tippjeinket, ráadásul nem egyszemélyes döntés van, a bajnokságok és csapatok is ugyanazok, akkor miért? Egyik barátom szerint a negatív szériát is hagyni kell kipörögni ill. felismerni, hogy az jön és minél kevesebbet veszíteni akkor! Próbáltuk a góltippekkel megállítani a negatív szériát pl. vasárnap a Chelsea - Aston Villa meccsről azt hittük hogy az utóbbi két hétben látványosan feljavuló Villa fejt ki valamilyen ellenállást Londonban ... erre a Chelsea lőtt 8 -at (!) - volt olyan vesztes aki a neten le kurva anyázta őket, azért hogy bezzeg pár nappal előtte a Corinthians -nak (Tokióban!) még egy szerencsétlen fél öngólt sem tudtak lőni (bár szerintem az ilyen dühkitörésnek utólag semmi értelme ... csak feszültség levezető) utána pedig vártuk a 2-3 gólt a Marseille - St.Etienne meccsen is,erre a hazaiak a 45. percben találtak egy gólt és utána a második félidőben semmi (!) nem történt. Persze az okosok most azt mondják, hogy a Chelsea -re miért nem tettünk több mint 4 gólt és a Marseille -re miért nem tettünk max. 1 gólt - ez jogos is, de az is biztos, hogy a legtöbb meccs góleredménye a 2 v. 3 gól tartományba esik ... menekültünk, de hátba lőttek bennünket!
Nagyon fontos a tétnagyság: amikor legutóbb 6 számjegyű pénzt lapátoltam vissza (szerencsére akkor is és most is volt miből!) akkor megkérdeztem az angolokat (akik néhány héttel előbbre járnak nálunk a sportfogadás tekintetében!) hogy az ilyen helyzeteket hogy oldják meg? Erre az volt a felelet, hogy az 5. tippig az alaptétnek megfelelően mindig emelnek, de utána már csak mindig a 3. tipp nagyságánál egykor jelentkező összeget fogadják, mindaddig amíg át nem mennek plusz nyereménybe!
Nekem is kellette pár perc, hogy megértsem: pl. ha valaki 3000 ft -os alaptétnél (ennyit akar nyerni minden szólótippjével) az 5. tippjéig veszít pl. 80 ezer forintot, akkor a 6. tippjétől kezdve a korábbi 3. tippjére tett kb. 15 ezer forinttal fogad (mintha az lenne az alaptétje!), de nem emeli tovább ha bukik, és ha nyer akkor újra (!) a 15 ezerre megy rá ... mindaddig amíg át nem megy pluszba - akkor visszaáll a kezdő 3000 ft -ra! Ne haragudjatok meg rám, de nem tudom érthetőbben lefordítani ... Összegezve: valószínűleg arra alapoznak, hogy két negatív széria nem gyorsan követi egymást - pl. 8 bukó után 1 nyerő aztán megint 8 bukó mire jön 1 újabb nyerő (egyszerűbben 8- 10 bukó után a következő 8 - 10 tippben biztosan lesz akár 5 -6 nyerő tipp is!?)! Persze nincs tuti ... és semmire sincs garancia ... a szólótippes játéknál viszont egy 3-400 ezres ún. bankroll nem olyan félelmetesen nagy összeg, hogy eleve csak az legyen a garancia a nyerésre!
A kezdőknek azt ajánlom, hogy kezdjék nagyon alacsony összeggel ezt a stílust, vagy várjanak 2-3 rossz tippet és utána fogadjanak ...
Egyet le kell szögeznem még: a Szerencsejáték Zrt. és a sportfogadási irodák nem jótékonysági intézmények még Karácsonykor sem! A sportfogadás kemény pénzvadászat ...

Remélem, hogy nem nagyon untattalak benneteket ...

Még azt is szeretném leírni, hogy teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy milyen felelősség tippeket közreadni ... (de érdekes az is, hogy pozitív szériában semmi észrevétel sincs, pedig az sem törvényszerű ... viszont az eddig mindig bejött, hogy a negatív széria után is fel tudtunk állni ... remélem, most 26 -án is!)!

Most jön viszont a legfontosabb :

MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK - BÉKÉBEN ÉS SZERETETBEN !

Egész évben mindnyájan tekerjük a magunk "biciklijét" most két napra dőljünk hátra, együnk-igyunk (aztán megint igyunk!), játszunk a gyerekekkel, szeressük azt asszonyt (a szeretőt még jobban) és igyekezzünk sok, és jó ajándékot venni ... azért, hogy 26 -án dél körül roppant fondorlatos módon meg tudjuk kaparintani a TV távirányítóját - ugyanis az angol fiúk menni fognak mint az állat, mert ők is tudják hogy "csak" egész Európa őket fogja nézni ...
... az sem baj ha nyerünk is egy kicsit !


Minden jót!
???




Idézetet írta: stuntfodi Dátum december 24, 2012, 01:33:14
Ha jól tudom, Gonczi mester tétemelésekkel operál. Érdemes visszaolvasni a pár hónappal ezelőtti hozzászólásokat.

Dőlt itt már nyomorba több száz ezres bankroll is.
Nem olvastam vissza, viszont ha ez így van (vagyis duplázós tétemelés), akkor teljesen komolytalan az egész. Volt már 45 db fekete rulettben egymás után, legjobb tipsterekkel is megesik hosszú negatív széria, így ez nem járható út, aki mást mond, az hazudik.
Kösz a választ.

Tisztelt Gönczi!

Szeretnék én is hozzászólni már egy pár szóban, ha így alakult. Ha jól olvastam a naplóját zsinórban 11(!) rossz tippnél jár! Őszintén mekkora bankroll kellene ehhez? Csak tegyünk egy egyszerű feltevést: Van egy előfizetője, mondjuk ahogy Ön kezdte ő is 300 ezer Ft-ot szán rá erre, bízva egy kis keresetkiegészítésben, így az alaptétet nem növeli, hanem csak "felemészti". Na most csak egy rövid számolgatás után sima tétduplázással a következő tét 8.192.000!!! Persze ez csak megközelítőleg, de nem hiszem, hogy 7,5 milliónál kevesebb lenne (sőt szerintem inkább több mert csak duplával számoltam, de ez most lényegtelen). Na most ez a szerencsétlen előfizető mit tud csinálni? Elbukott kb már 5 millió Ft-ot és nincs semmilye (előtte meg nyert mondjuk fél milliót, 2-3 hónap alatt). Nos tehát mit mond neki? Egyszer minden sorozat megszakad úgyhogy vegyen fel hitelt és visszajön vagy tegye jelzálog alá a házát? Vagy mondhatja azt a szokásos sablont, hogy nem kötelező megjátszani a tippjeit, senki sem tart fegyvert a fejéhez senkinek, hogy játssza meg stb... Kérdem én akkor miért kér érte pénzt, ha 2000 Ft-os alaptétért már a házat kell feltenni? (Jó persze tudom, hogy félévente egyszer van ilyen DE VAN) Nem tudom felvilágosította-e az előfizetőit erről az új 5. tippig kell csak rendes téttel nyomatni, de van egy olyan tippem, hogy nem. Márpedig ha így van és utólag írta ezt nekik, hát szerintem szívből megköszönik Önnek a tájékoztatást.

Tehát csak annyi megjegyzésem lenne: Hogy lehet olyan tippekért pénzt kérni, amivel gyakorlatilag 1-2 nap alatt a házukat játszhatják el az emberek?
Miért kell az a szöveg, hogy "Akik számítanak rám és nyerni akarnak azok már tudják hogy a neten hol vagyok !" + "mindenki a saját felelősségére játssza meg ... én arra senkit sem kényszerítek ... sőt én vagyok az, aki mindig mérsékletességre és óvatos tétnagyságra intek mindenkit !!!"
Langerhen írt Önnek a dobókockáról (lássuk be túlzással), amire Ön könnyedén írhatta a jó tippjei után, hogy dobd ki ezt kockával, csinálj jobbat... De az az extra találati arány után lement a 0-ra most a találati arány. Tehát az átlag így ránézésre nem több mint 50% (tényleg csak ránézésre)

És most jöhetne azzal, hogy ilyenkor okos az ember. Könnyű olyankor beszólni, amikor nem jönnek a tippek. De legyünk őszinték: Olyan tippért lenne merszem pénzt kérni, amivel mondjuk 1 éven át 70 %-os találati arányt tudok mutatni. Hát Ön ettől nagyon messze áll szerintem (persze nem néztem végig csak pár bejegyzést)

Ennyit szerettem volna, várom válaszát!

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

A negatív szériám kissé felkavarta a vizet körülöttem, de ez nem rossz dolog. Egyet tisztázzunk: mi sportfogadók nem egymás ellen vagyunk, és ha lehet segítsük egymást ... engem legalábbis  mindig ez vezérelt - ennek ellenére már kívánták nekem azt is, hogy bukjam el minden pénzem és dögöljek meg. Tudom, hogy közhely, de mégis leírom: nem kötelező sportfogadni, és személy szerint én szomorú állapotnak tartom azt, hogy a Nyugattal ellentétben itthon az emberek milyen "rózsaszínű" életkoncepciót látnak a szerencsejátékban (ez volt az egyik dolog amiért ezt a tippinformációs szolgáltatást elkezdtem!).
Az ellen panaszkodtatok már, hogy a Szerencsejáték Zrt. (a Tippmix) kivételével csak 43 % -os nyereményalapokat képez a játékainál (57 % szemrebbenés nélkül be a zsákba - a kormány majd lenyeli vagy elszórja!)?
Egy dolgot viszont be kell ismernem: amikor elkezdtem ezt az egészet nem gondoltam azt hogy mekkora felelősség egy ilyen szolgáltatást csinálni! Érdemes a következő eseten elgondolkozni - pénteken egy vidéki lottózóban "rendeztem" ügyeim (van ami a neten megy) ahonnan még ki sem lépek és már le van adva a drót, hogy mit mennyiért fogadtam. Utánam kettővel egy idős néni állt sorban és a következő mondata ütötte meg a fülemet: "Mondja drága (mármint a gépkezelő nő!) ma a Gönczi mit tett?" - "Dehát maga nem szokott tippmixelni Ica néni!" - jött a válasz és a kezelőnő én rám nézett! - "Tudom drágám, de a kisunokámnak akarnék még venni valamit ... és már csak ennyi maradt ... - motyogta a kb. 70 körüli néni és az utolsó (!?) gyűrött kétezer forintosát adta oda. Őszintén elérzékenyültem - egy idős néni, aki talán soha nem nézett végig egyetlen focimeccset sem, az egész életét végig dolgozta, de nem biztos hogy ki tudja fizetni a csekkjeit és meg tudja venni a gyógyszereit és a szeretett unokájának csak (!?) akkor tud venni valamit ha az én tippem bejön ... ez kicsit kemény, nem ? A Nimes - Niort meccs volt, amit "H" -ban tippeltünk éppen (2,05 -ös odds -szal) ... hát 0:1 -nél nem voltak jó érzéseim az biztos, de a végén nagyon örültem a 3:1 -nek ... és higgyjétek el, hogy nem azért mert én nyertem! Amit Cipolla "kolléga" írt - hogy valaki a millióit, a házát és mindenét képes feltenni - azt őszintén remélem, hogy túlzás. A normális sportfogadásnak akkor van értelme, ha a fogadó olyan pénzt szán csak rá melynek esetleges elvesztése nem vált ki jelentősebb negatívumot az életvitelében! Mindig is hangoztattam: mindenki a saját felelősségére fogad - ez állandó mondat a blogomban is - bár valószínűleg a remélt hatást nem éri el ...
Meglep, hogy az információ SMS -en keresztül történő lehívásának a költsége: 258, - Ft (+ÁFA) milyen sok embert feldühített - nem tehetek róla, hogy a multik szolgáltatásainak ára van, de nekem nem ebből lesz űrhajóm az biztos! Ennyiért egy rossz kávét sem lehet már kapni (?) és ha
az X -faktorba kell szavazni, akkor ez nem gond? Ha valakinek ez felvállalhatatlan, de közben hétről-hétre komoly ezrekért játszik azzal én nem tudok mit kezdeni ... próbáljon meg a saját vagy más tippjeivel fogadni ... semmi baj sincs! Egyébként én voltam az aki felvetette, hogy szerezzenek egy szponzort (pl. sör, csoki, cola, Mercedes ...) és ezt a számot váltsák ki egy zöld számmal, melyről ingyenes lenne a lehívás - azt a választ kaptam, hogy februárban vissza térünk rá ...
Ami a szólótippes játékstílust illeti: voltak, most is van és tudom, hogy lesznek is negatív hullámvölgyeim (nem véletlenül poénkodom néha azzal - sorozatnyerés közben - hogy milyen jó lenne egy biztos tippet eltenni a nehéz időszakra) de ezt nem tudom megváltoztatni, egy dolgot tehetek csak: a pozitívumot próbálom húzni és a negatívumot tompítani ... A legutóbbi negatív elfutáskor vettem át ezt az ún. 5. tipp utáni 3. tipp tét-fogadási effektust én is, ezért korábban nem tudtam róla írni, mert én sem ismertem (!) ... a mostani negatív széria előtt viszont már írtam róla a 14. oldalam vége felé (lapozz vissza!) ... és remélem, hogy ezzel jól tudok tompítani - tulajdonképpen én is most tesztelem!
Ha valaki akkor én utálok veszíteni, régebben jobban kiakadtam, de olyan gyorsak a történések hogy nincs sok idő leragadni annál, hogy pl. a 2 v. 3 gólos tippünk azért bukott, mert a 95. percben született egy 4. gól - nem beszélve arról, hogy mi is sokszor nyertünk már így ... show must go on!
Természetes dolognak tartom, hogy ha valaki csalódik a tippjeimben (eredményességemben) és sok pénzt veszít az vált és másképpen játszik ... ezen a fórumon is sok olyan van aki jól tippel ... csak egyet kérek: a mindenkori nyerni akarásomat ne kérdőjelezze meg!
Azt hiszem most kezdek unalmassá válni ... ezért bocsi, de egy aktuális karácsonyi viccel búcsúznék most :

- Apa mi lesz a karácsony fa alatt? - kérdezi a skót fiú az apjától.
- Parketta fiam ... parketta! - feleli a skót.


MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYT - BÉKESSÉGBEN ÉS SZERETETBEN !


... azt szeretném, ha most vagy  3-4 hónapig nem írnátok, mert akkor valószínűleg úgy érezhetném hogy nem vagyok negatív szériában!?

???



Csak pár kérdésem lenne:
-Miért válogatod ki így a tippjeid? Mi az ami alapján a hazai győzelemre fogadsz szóló fogadás esetén? Mi alapján gondolod hogy ezek a legsikeresebb fogadások?
-Hogyan jutottál el "idáig"? Mert ahogy nézem ez a taktika eléggé 50% környékét üti találati arányban és hiába a tétemelés és egyéb dolgok ez hosszútávon nem lehet kifizetendő.
-Próbálkoztál más sportággal is?
-Minek kell ez az önreklámozás? Ha sikeres fogadó vagy többen is követni fognak(lásd Titti).
-Gondolom vezeted a tippjeidet az elmúlt évekből.Ahogy sejtem rajtam kivül jó páran kiváncsiak lennének a találati arányodra is ha már pénzt kérsz a tippjeidért.


Ez csak pár kérdés ami eszembe jutott.
Teljesen jogos az észrevételed, hogy csak akkor írnak amikor vesztes szériában vagy ,de ez azért van így mert nem túl sokszor kerülsz nyertes szériába vagy ha igen az sem tart sokáig....Oké vannak jó periódusaid de eléggé hullámvasútnak tűnik az egész(nekem is ilyen volt szóval tudom miről beszélek..).
Mindezek ellenére sok szerencsét kivánok neked és kellemes ünnepeket!

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Az idősebb sportfogadók még emlékezhetnek arra, hogy egy-egy bajnokságban az adott bajnoki fordulók időben nem voltak annyira széthúzva - manapság egy angol, német vagy olasz bajnoki forduló meccsei kb. 4 - 5 különböző időpontban vannak - el tudjátok képzelni, hogy mit lobbiztak ezért a televíziók és a sportfogadó irodák (pl. minden meccs lehetne egyidőben is, nem?). A szerencsejátékiparban manapság a póker és a sportfogadás fejlődik a legjobban ... nem véletlenül. A játékautómaták hazai megszüntetésével is biztosan fokozódni fog a sportfogadás volumene jövőre itthon is. Ez a játék az amelybe a legtöbb szubjektivitás bevihető ... hallottatok már valakit vitatkozni arról, hogy a lottón a 14 -est vagy a 75 -öst ikszelje be? Tehát a focimeccsek programmja eleve egy keret-lehetőséget ad a játékra: időpontokra és meccsekre vonatkozóan is ...
Miért a hazai győzelmek? - A focimeccsek eredményei közül a világon mindenhol ez a leggyakoribb eredmény-fajta ... persze az esélyektől függően ez is lehet nagyon eltérő odds -ú. A szólótippeknél kb. 70 % -ban győzelmi (többnyire hazai!), 25 % -ban gólarányi, míg 5 % -ban döntetlent (vagy 4 -nél több gólt) szoktunk fogadni. Nem véletlen az, hogy a döntetleneknek magas - kb. 2,8 - 3,3 nagyságúak az oddsa -ik - ezt a 3 pontos győzelmi rendszerrel, de a focihoz való hozzáállással (pl. a németek és angolok mindenáron győzniakarásával) is lehet magyarázni.
A találati eredményességről: Hosszú évek alapján a szólótippelésüknél az eredményességi átlagunk 55 - 60 % közötti ... hosszú távon. Én is el akarok találni minden meccset, de már régen beláttam, hogy nem megy! A baj csak az, hogy a 40 - 45 % rossz tipp néha úgy jelentkezik, hogy hosszabb negatív szériát okoz ... ennek a tompításán dolgozom és gondolkozom! Gondoljatok csak bele: én elégedett lennék, ha csak minden 4. meccset találnám el (25 % eredményesség!), de azt még van 40 évig ... csakhogy a sportfogadás nem így működik.
Más sportág? Nekem elég a foci sportfogadás szempontjából ... ez is rengeteg időmet veszi el - egyedül a különböző bajnokságok elemzéseit nem is tudnám csinálni! Nem fogjátok kitalálni, hogy mi a kedvencem ... a beach volley (egyszer nézzetek meg egy ilyen show-t Rió -ban ...)
Reklámozás? - Korábban írtam itt ezen a fórumon is minden nap, de ma már nincs rá időm, hogy kétóránként aktuálisan írjak, és aktívan a foci élet pulzusán tartsam a kezem ... ezért lett az SMS tippinformációs lehívási mód is ... Itt kb. 40 -en olvasnak (ma azért többen mert többször írtam ill. írtatok - és most ráértem erre) naponta ... ne tartsatok nagyképűnek, de ez nem tétel!

Összegezve: Ha egy teljes évet nézek, akkor nekem is vannak veszteségeim, de a lényeg hogy a szaldóm pozitív legyen! Ha rátalálok egy jobb módszerre, esküszöm, hogy át fogok állni ... és írni fogok róla!

Kellemes Karácsonyt !
???



Tisztelt Gönczi!

Megnéztem és tényleg ott van a 14. oldalon ez az 5. után visszább a téttel, tehát tényleg írta ezt a fórumon. Na de most lehet én vagyok értetlen, de szeretném ha lenne ideje még ezt leírná, hogy hogy is gondolta ezt. Tegyük fel alaptét 2000 és 2-es oddsok:
1. szint: 2000
2. szint: 6000
3. szint: 14000
4. szint: 30000
5. szint: 62000
"Az objektív break a tét nagyságának a meghatározása lesz: az 5. tipp tétjéig minden a régi módon megy, de utána nem emelünk, hanem a 3. tipp tétnagyságát tesszük, ha vesztünk emelünk, de ha nyerünk akkor a következő tipp tétjét is a 3. tipp tétnagyságával indítjuk mindaddig amíg a tervezett pluszt nem hoztuk ... utána vissza állunk az eredeti módszerre. "
6. szint: 14000
7. szint: 14000
...
11. szint: 14000
Összes veszteség: 198000

Legyünk optimisták:
12. szint: 14000 - nyer
Összes veszteség: 184000
Hogyan tovább?

"Amit Cipolla "kolléga" írt - hogy valaki a millióit, a házát és mindenét képes feltenni - azt őszintén remélem, hogy túlzás. A normális sportfogadásnak akkor van értelme, ha a fogadó olyan pénzt szán csak rá melynek esetleges elvesztése nem vált ki jelentősebb negatívumot az életvitelében! "
Itt én abból indultam ki, hogy még nem ismerte ezt az újfajta szisztémát! Régen viszont így játszott gondolom és az előfizetői is. Nos kérdem én, milyen alaptét szükséges ahhoz, hogy ne váltson ki negatív hatást, mert 2000-esnél már elég gazdagnak kell lenni, hogy 5-6 millió csak elmenjen és "meg se kottyan".
Vagy kezdjem el 500-as alaptéttel és ebből fizessek be 300-at a tippért? ???

Igazából csak az elsőre várom a válaszát és örülnék ha Ön is a gyakorlatba vezetné le (és ne csak úgy, hogy innentől zsinórban 8 tipp jön és meg van oldva)

Idézetet írta: Cipolla Dátum december 24, 2012, 23:02:44
Tisztelt Gönczi!

Megnéztem és tényleg ott van a 14. oldalon ez az 5. után visszább a téttel, tehát tényleg írta ezt a fórumon. Na de most lehet én vagyok értetlen, de szeretném ha lenne ideje még ezt leírná, hogy hogy is gondolta ezt. Tegyük fel alaptét 2000 és 2-es oddsok:
1. szint: 2000
2. szint: 6000
3. szint: 14000
4. szint: 30000
5. szint: 62000
"Az objektív break a tét nagyságának a meghatározása lesz: az 5. tipp tétjéig minden a régi módon megy, de utána nem emelünk, hanem a 3. tipp tétnagyságát tesszük, ha vesztünk emelünk, de ha nyerünk akkor a következő tipp tétjét is a 3. tipp tétnagyságával indítjuk mindaddig amíg a tervezett pluszt nem hoztuk ... utána vissza állunk az eredeti módszerre. "
6. szint: 14000
7. szint: 14000
...
11. szint: 14000
Összes veszteség: 198000

Legyünk optimisták:
12. szint: 14000 - nyer
Összes veszteség: 184000
Hogyan tovább?

"Amit Cipolla "kolléga" írt - hogy valaki a millióit, a házát és mindenét képes feltenni - azt őszintén remélem, hogy túlzás. A normális sportfogadásnak akkor van értelme, ha a fogadó olyan pénzt szán csak rá melynek esetleges elvesztése nem vált ki jelentősebb negatívumot az életvitelében! "
Itt én abból indultam ki, hogy még nem ismerte ezt az újfajta szisztémát! Régen viszont így játszott gondolom és az előfizetői is. Nos kérdem én, milyen alaptét szükséges ahhoz, hogy ne váltson ki negatív hatást, mert 2000-esnél már elég gazdagnak kell lenni, hogy 5-6 millió csak elmenjen és "meg se kottyan".
Vagy kezdjem el 500-as alaptéttel és ebből fizessek be 300-at a tippért? ???

Igazából csak az elsőre várom a válaszát és örülnék ha Ön is a gyakorlatba vezetné le (és ne csak úgy, hogy innentől zsinórban 8 tipp jön és meg van oldva)
Aki duplázós tétemelést használ sportfogadásnál, azt annyira kell komolyan venni, mint Magilla Gorillát. ;D Ha valami nem pluszos abból, hogy a találati arány jobb, mint az átlagodds, akkor az csak egy nagy lufi, ami előbb vagy utóbb úgyis kipukkan. Persze az nem szégyen, ha valaki nem tud így pluszt csinálni, csak addig kellő szerénység nem árt, ami visszaolvasva ebben a naplóban azért nem nagyon van meg :crazy:
Persze az első negatív szériánál jönnek a hosszabb viszont kommentek, ilyenkor tűnik el a honlapról az eredmények sora, jön helyette ünnepi kívánság ;D, ha nem látnám a képet az oldalon, azt is lehetne hinni, hogy ez egy 17 éves kezdő tippmixes első próbálkozása volt.