Napi tipp - Augusztus 30.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Augusztus 30.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


2019.08.30. 20:00
Foci, Spanyol Primera Division
Sevilla - Celta Vigo
tipp: Sevilla
odds: 1,54
office: pinnacle

A Sevilla remekül rajtolt az új idényben. Két idegenbeli meccsel kezdtek és hozták a feladatokat. Hazai környezetben a Ramón Sánchez-Pizjuánban igazi katlan hangulat van, ahonnan irtózatosan nehéz pontot csenni. A piros-fehérek győzelemmel szeretnének az első hazai találkozón kedveskedni a szurkolóknak, minden adott a sikerhez. Az egymás elleni mutatók is rendre hazai sikert mutatnak ilyen leosztásban. Nálam ez ha nem is sima, de fix hazai siker a forduló nyitó ütközetén!

Tenisz: US Open nők
2019.08.30. 20:00
Serena Williams-Muchova
Tipp: Muchova nyer
Odds: 4.5
Iroda: bet365

Az öregecskedő Williams "nővérek" egyike már kiesett, Serenának is akadtak gondjai az előző mérkőzésen 17 éves no name ellenfele ellen. Ha Muchova jó napot fog ki, hazaküldheti a másik Williamst.

Sziasztok!

Időpont: 2019.08.30. (20 óra)
Esemény: Foci Horváth bajnokság (Lok. Zagreb - Slaven Belupo)
Tipp: Több mint (2.5) gól
Ods: 2.10
Iroda: bet365
Indoklás:

Zagráb hazai pályán mindenképp győzelemre tör!

Nagyon jó játékosai vannak akik már eddig is (1-2) góllal járultak hozzá csapatuk sikereihez!

Belupo szintén jó formában van és győzelemre játszik hiszen akkor erősítené helyezését!

Nagyon jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Ivan Krstanović (4) gólos!

Egymással mikor játszanak több gólos mérkőzések vannak és ma is nagy az esély a három találatra!

Tenisz. ATP US Open
2019.08.30. 17:00

De Minaur - Nishikori
3.5 szett felett
1,54
unibet

Nagy szezont fut az ausztral, Atlantaban mar tornat is nyert iden kemeny palyan. Elso ket ellenfelen is viszonylag konnyen jutott at, itt jon az elso probatetel neki... Szemben egy viszonylag gyenge szezont futo Nishikori, igazabol nalam meg a meccsre is eselyesebb kicsit de Minaur, ugyhogy en a Nishi szettert fogok jobban izgulni, lattam egy parszor jatszani az elmult idoben, pl. Nishioka ellen, hat az alapjan nem sok eselye lesz a japannak. Ha mindketten hozzak amit tudnak, egy eleg szoros meccs johet ossze, akar 5 szettbe is belemehetnek, de szerintem a vesztes is mindenkepp nyerni fog egy szettet.

Labdarúgás, Ír Premier Osztály
2019.08.30. 20:45

UCD - Dundalk

Tipp: 4.5 gól felett
Odds: 4.00
Iroda: Bet365


A hazai együttest már semmi sem mentheti meg a kieséstől, bár matematikai esélye még van. Elég sok gólt kapnak a szezonban, kaptak már hetet, tizet, de felkészülési meccsen is kaptak pl. tizenegyet. A vendégek a bajnoki címért harcolnak, négy pont az előnyük és két meccsel kevesebbet játszottak. A Dundalk jó formában van, a győzelem nem lehet kérdés, szerintem simán, több góllal megnyerik a mérkőzést.

2019.08.30. 20:00
Foci, Spanyol Primera Division
Sevilla - Celta Vigo
tipp: 4,5 büntetőlap felett @ 1,61 (bet365)

Igazából elég ajándék szaga van számomra. Itt elvileg két a focit játsszó csapatról van szó, akik azért képesek a lendületes focira. A Sevilla két idegenbeli siker után végre otthon játszik, otthon ez a csapat rendre apait-anyait belead, és most sem lesz ez másként. Sok az új játékos, ők kettőzött erővel küzdenek majd, de Nolitóékat sem kell félteni, ráadásul ott van még Banega is, akiben mindig lehet bízni, ha lapokra fogadunk. A Celtába visszatér Mallo, kemény, néha túl kemény srác, Nolitóval idegesítik majd egymást. A Celtába visszatért saját nevelésű spílerek is lendületet adnak a vigóiak focijának, így a sevillai bekkek és középpályások is gyűjtenek majd lapokat. Én nem tipikus elalvás péntek esti szöszmötölést várok, én szikrázó összecsapást várok. A Sevilla biztos pörögni fog, és a Celtának is fel kell kötni a gatyeszt, tutyimutyi foci a RSP-ben  a tisztes vereséghez sem elég, de itt a Celta potnot akar lopni, ahhoz meg kell a keménység, sőt néha durvaság. Ugye a piros itt duplán fizet, legutóbb az RSP-ben 7 sárgás egy pirosas meccset hoztak össze a felek, nekem itt most 5 sárga is megfelel.

Labdarúgás:    ÍRORSZÁG: 1. osztály
2019.08.30.   20:45
Athlone - Drogheda
Tipp: gólok száma  5.5 felett
Odds: 7.00
Iroda: Unibet

A két csapat két legutóbbi egymás elleni meccsén, mindkétszer, mindkét pályán a Drogheda nyert 4:2-re, és 5:3 -ra. Ebben az idényben a Drogheda 55 gólt lőtt, az Athlone pedig 54-et kapott. Utóbbi hazaijukon a Longford ellen szaladtak bele a késbe 5:1-es vereséggel. Ezek tükrében ma is meglehet a hat gól a találkozón.

Labdarúgás   Hong Kong - Premier League
2019.08.30.       14:00
Kitchee - Happy Valley

tipp:3,5 góé felett
odds:2,09
Pinnacle

A 2 csapat 9 éve nem találkozott a pályán egymással.Elötte is igen nagy gólarányu meccseket vivtak.Hazai pályán a Kitchee igen erős és szerintem 3 gólt minimum szerez az ujonc Happy Valley-nak.A tippem:3,5 gól felett.

Jégkorong: Bajnokok Ligája
2019.08.30. 20:30
Cardiff Devils - Mountfield HK
Tipp: mérkőzés győztese (hosszabbítással és büntetőpárbajjal) Hazai
Odds: 3,05
Unibet
Indoklás:
Indul a jégkorong! Lehet keresni a meglepetés eredményeket! Tegnap sikeresen találtam is, csak sajnos itt nem raktam meg. Szépen jött a Klangenfurt 4 es, illetve a Belfast 6-os oddsert.
Mára már itt is ezen a vonalon gondolkodom, hogy az esélytelenebnek tartott hazai gárda hozza ezt a mérkőzést, igaz óvatosabban rakom, így beleértve most a hosszabbitást is, de 3-as szorzóért jónak tűnik!
A másik opcióm a lengyel Tychy lett volna ide! Remélem jól döntöttem!
A meccsröl: A cseheknek amúgy sem megy igazán idegenben. Egyebet elmondani nem tudok! 😁

Szlovénia foci 17:00
Bravo-Triglav
Vendégek gólt rúgnak az 1. félidőben
2,50
bet365

Sevilla-Celta Vígo
Sevilla 2.5 több lapot kap
Odds;2.43
Unibet

A Sevilla elég sok szabálytalanságot szokott elkövetni és bőven kijut a lapokból nekik.Ma szintén kiosztanak nekik egy pár darabot

2019.08.30 20:00

Endhoven-Go Ahead  2,5 több gól
Odds:1,53
bet365

A holland 2 az egyik leg gólosabb bajnokság,ma is sok várható minden mérkőzésen,de nálam ez a meccs a legbiztosabb.

Tenisz, US Open, 2019. 08. 30., 17:00

De Minaur, Alex - Nishikori Kei
Tipp: Játékok száma - alatt 42,5

Odds: 1,56
Iroda: Unibet

 Soccer » Spain » LaLiga »
30 Aug 2019, 20:00
Sevilla - Celta Vigo
tipp: 2,5 over
odds: 1,64
iroda: unibet