Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Két napja kezdtem bingo karrierem Unibeten. 10000 forintot fizettem be ami estére felment 210 ezerig persze nem hagytam abba nyomtam tovább... buktam is végül 60000-nél hagytam abba és tegnap innen folytattam. Először nyíl egyenesen bukó 30000-ig majd két jackpottal fel 160000 persze itt sem álltam meg innen le 50000-re amit inkább kiutaltam mielőtt mindet elbuknám, de így azért tetszik ez a bingo dolog :)

"kayceelass" se tudom, hogy csinálja látom nevét WH-n is nyertesek között rendszeresen ;D Lehet, hogy itt a befizetésekhez van köze kinek adogat? WH-n nagyon úgy néz ki aki többet játszik pénzesen annak ad a free is.

Idézetet írta: mx21 Dátum február 05, 2016, 11:37:56
Két napja kezdtem bingo karrierem Unibeten. 10000 forintot fizettem be ami estére felment 210 ezerig persze nem hagytam abba nyomtam tovább... buktam is végül 60000-nél hagytam abba és tegnap innen folytattam. Először nyíl egyenesen bukó 30000-ig majd két jackpottal fel 160000 persze itt sem álltam meg innen le 50000-re amit inkább kiutaltam mielőtt mindet elbuknám, de így azért tetszik ez a bingo dolog :)
Gratulálok,gondolom akkor több kört játszottál max szelvénnyel.Ne felejtsd akkor a grand slam termet sem,ahol jogosult vagy ingyenes sorsolásokra is,meg,az újon termet sem.Lehet egy pár ingyenes pörgetésed még a szerencsekeréken is. :ok:

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 05, 2016, 20:28:40
"kayceelass" se tudom, hogy csinálja látom nevét WH-n is nyertesek között rendszeresen ;D Lehet, hogy itt a befizetésekhez van köze kinek adogat? WH-n nagyon úgy néz ki aki többet játszik pénzesen annak ad a free is.
Gratulálok a wh-s nyereményedhez.Nem tudom,lehet valami alapján szelektálnak és már előre megvannak a nyertesek,csak mi nem tudjuk,aztán,leszimulálja a gép.Miért van akkor a sok dupla nyertes 600-700ember között rendszeresen-főleg unibeten,más miért van nagyon-nagyon messze mindig a bingótól?Rengeteg panaszt olvasgatok,persze a chates emberkék állitják csak szerencse kérdése,de nem tudom.Pénzt nem költök rá,ha valami jön az csak plusz,bár ha összegyűjtenék egy kis összeget ingyenesből lehet karácsonykor kipróbálnám,addig kellene nyernem még vagy 100eurot. ;D

#169 február 05, 2016, 21:55:25, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum február 05, 2016, 21:08:32
Gratulálok a wh-s nyereményedhez.Nem tudom,lehet valami alapján szelektálnak és már előre megvannak a nyertesek,csak mi nem tudjuk,aztán,leszimulálja a gép.Miért van akkor a sok dupla nyertes 600-700ember között rendszeresen-főleg unibeten,más miért van nagyon-nagyon messze mindig a bingótól?Rengeteg panaszt olvasgatok,persze a chates emberkék állitják csak szerencse kérdése,de nem tudom.Pénzt nem költök rá,ha valami jön az csak plusz,bár ha összegyűjtenék egy kis összeget ingyenesből lehet karácsonykor kipróbálnám,addig kellene nyernem még vagy 100eurot. ;D
Köszi bár az már rég elszállt. 50 penny volt és 1 font. Megint nem sikerült megforgatni, de csak idő kérdése és bejön a dolog... :)
El se hiszem, de el kezte adni bet365 pénzt! :o 2 font + osztott 5 font (2.50) Ilyenkor sajnálom, hogy tegnapit "elszórtam". Nem is tudom már mikor nyertem kétszer egy nap beten.. csoda!! :D

#170 február 05, 2016, 23:38:41, bryan_65
Kipörgetve +3500Ft. yeee :D happy holidays terem & bargain csak azért mentem be mert másik zárt (itt nem adott semmit, de volt pár közeli)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 05, 2016, 21:53:13
Kipörgetve +3500Ft. yeee :D happy holidays terem & bargain csak azért mentem be mert másik zárt (itt nem adott semmit, de volt pár közeli)
Gratulálok az már szép pénz.Ha nyernék én is annyit,akkor kipróbálnám én is ezt a happy holidays termet,bargaint meg a the press room termet már próbáltam többször is,az utóbbiban nyertem múltkor.Olyan kell,ahol max szelvényt tudsz venni,igy nagyobb az esélyed 10-20darab szelvénynél nincs sok esélyed,ha pl.90 a maximum,vagy 72.Délután lehet hosszú idő után lesz időm bingózni,bár ahogy leirom mindig közbejön valami,tegnap is csak 5sorsolásra futotta unibetnél,mikor szoktam napi 20-at.Ma szombat úgyhogy nyerek wh-n. ;D

Csak jelzem hogy van egy olyan promójuk, hogy megduplázzák az összes nyereményt amit mobilról nyersz. Mármint valódi pénzt, de a bónuszból nyert összes valódi pénz beleszámít. 50Fontig adják a casht hétfőnként. Keressétek a részleteket a promóknál.

Múlt héten ugye nyertem egy house-t a szombat esti free bingón, nagyjából két óra játék után. Mondom ma akkor benyomom, hadd szóljon. Nem lesz, vége a promónak  >:( ;D Szóval amint végre nyertem berekesztik a játékot  :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum február 05, 2016, 21:01:45
Gratulálok,gondolom akkor több kört játszottál max szelvénnyel.Ne felejtsd akkor a grand slam termet sem,ahol jogosult vagy ingyenes sorsolásokra is,meg,az újon termet sem.Lehet egy pár ingyenes pörgetésed még a szerencsekeréken is. :ok:

Köszi. Csak max szelvényekkel játszottam... Szerencsekerékre, ha arra a loyaltisra gondolsz azon 96-os szinten vagyok másfél-két nap alatt.


Idézetet írta: alexthebest Dátum február 06, 2016, 11:55:47
Múlt héten ugye nyertem egy house-t a szombat esti free bingón, nagyjából két óra játék után. Mondom ma akkor benyomom, hadd szóljon. Nem lesz, vége a promónak  >:( ;D Szóval amint végre nyertem berekesztik a játékot  :ok:
Remek pedig egyik legjobb volt.. fenébe :bash:

Kb -10 fontból kihoztam az 50font nyereményt tabletről, szóval hétfőn jön majd 50font cash a bingon. Próbáljatok rá, érdemes.

Idézetet írta: mx21 Dátum február 06, 2016, 12:03:02
Köszi. Csak max szelvényekkel játszottam... Szerencsekerékre, ha arra a loyaltisra gondolsz azon 96-os szinten vagyok másfél-két nap alatt.
Igen arra,az szép akkor pörgethettél párat.Én a 17 szinten állok,de sosem nyertem igazán nagy összeget rajta,nagyrészt 2-3euros bingó bónuszt,meg pár alkalommal 15ingyen pörgetést,de a max 2euro volt belőle.Nem tudom,ami középen van-nálam 20euro az készpénz vagy ugyanigy bingo bónusz lenne-e.

Idézetet írta: fili76 Dátum február 06, 2016, 19:18:53
Igen arra,az szép akkor pörgethettél párat.Én a 17 szinten állok,de sosem nyertem igazán nagy összeget rajta,nagyrészt 2-3euros bingó bónuszt,meg pár alkalommal 15ingyen pörgetést,de a max 2euro volt belőle.Nem tudom,ami középen van-nálam 20euro az készpénz vagy ugyanigy bingo bónusz lenne-e.
Készpénz van bent középen, második pörgetésemre betaláltam :)
Nekem forintos számlám van így kezdetben 6000 volt majd 7500 most 9000-nél áll. A középső keréken az ingyen pörgetés sem olyan rossz mert 1000 és 5000 forint között adni... a többi nyerőgép viszont vicc főleg az a macskás-tehenes, nem egyszer 60 forintot pörgetett.