Betsson

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok. Lenne egy kérdésem nemrég regisztráltam a betsson.com-on és a a nyereményt hol látom. a fogadásaim között ott van hogy nyertes. De ez hol jelenik meg vagy hogy lehet a nyert összeghez hozzájutni?

Idézetet írta: dempeti Dátum február 17, 2010, 23:13:17
Sziasztok. Lenne egy kérdésem nemrég regisztráltam a betsson.com-on és a a nyereményt hol látom. a fogadásaim között ott van hogy nyertes. De ez hol jelenik meg vagy hogy lehet a nyert összeghez hozzájutni?

Ezt nem értem teljesen. A számlád egyenlege a max. fogadható összeg. Ha belépsz, akkor az ott van jól láthatóan felül. Ha kiértékelik a fogadásodat és jó, akkor a nyertes összeg hozzáadódik ahhoz az egyenlegedhez.

system fogadásnál ha mondjuk van 9 foci mérkőzés akkor alul kiad egy csomó lehetőséget hogy pl  36 2es, 84 3as, 126 4es stb..., ezeket értem de ezekből hányat kell eltalálni hogy még nyerjek is pl ha a 36 2es-t választom a 36 szelvényből mennyinek kell jónak lennie?

Idézetet írta: dempeti Dátum február 19, 2010, 23:29:19
system fogadásnál ha mondjuk van 9 foci mérkőzés akkor alul kiad egy csomó lehetőséget hogy pl  36 2es, 84 3as, 126 4es stb..., ezeket értem de ezekből hányat kell eltalálni hogy még nyerjek is pl ha a 36 2es-t választom a 36 szelvényből mennyinek kell jónak lennie?

Ez attól függ, hogy mekkorák az oddsok. Ha 9 meccset 2-esével teszed akkor nem fogsz sokat nyerni, viszont hogyha pl. 4-esével teszed akkor már megéri.

Ha az alaptét 100 HUF, akkor azt jelenti, hogy az összes szelvényért 12.600 HUF-ot fizetsz (abban az esetben ha a 9 mérkőzést 4-enként kombinálod).

Mondjuk én próbából elég nagy oddsokat választottam, s az jött ki, hogyha a 9-ből 4 mérkőzést találok el, akkor kb. 10.000 HUF-ot nyerek, így mínuszban leszek, szóval a legjobb az lenne, hogyha minimum 5 fogadás jönne.  ;)

Nem tudja valaki, mióta nem lehet mb-el kifizetést kérni? Fizettek már ki azzal, én is csak azt használtam befizetésre is. biztonság kedvéért elküldtem nekik az útlevelem másolatát, levelet is írtam, de egy teljes nap nem volt elég nekik a válaszra, csak az automata válasz jött.

Angol support megoldotta.

a bettson-nál nincs olyan lehetőség, hogy a szelvényt meglehessen csinálni elmenősre, tehát hogy hat meccsből mondjuk egy, vagy kettő elmehessen, és még mindig nyerjek mint a tippmixben?! ha nincs melyik fogadóirodánál lehet ilyet?

Idézetet írta: dempeti Dátum március 05, 2010, 12:11:02
a bettson-nál nincs olyan lehetőség, hogy a szelvényt meglehessen csinálni elmenősre, tehát hogy hat meccsből mondjuk egy, vagy kettő elmehessen, és még mindig nyerjek mint a tippmixben?! ha nincs melyik fogadóirodánál lehet ilyet?
Az asszonyod kérdezd,hogy van e lehetőség az elmenős játékra! :great:
A system fogadásokra gondolsz.
Jobb oldalt a fogadószelvény szisztéma fülénél van pár opció. Szóval lehet.

igen néztem én is de elég érdekes hogy mondjuk négy meccsnél úgy néz ki hogy megrakja úgy hogy
1-2-3       50ft    odds 2.28
1-2-4       50ft    odds 2.36
1-3-4       50ft    odds 2.50
2-3-4       50ft    odds 2.98
magyarul felraktam pl 200 ft összesen. Ha egy elmegy mondjuk a 4 akkor egy szelvénnyel nyertem csak az elsővel amibe nem volt benne a 4. meccs! Tehát kevesebbet nyerek vissza így nincs értelme!:)
De ha megnézed ha ebből kettő jön akkor viszont mindegyikek jönnie kell mert akkor az össze meccs szerepel két szelvényen pl.: nyert az első abba benne van az 1-2-3 a másodikba meg a 4 tehát akkor nyert mind ennek semmi értelme!:)

Idézetet írta: dempeti Dátum március 05, 2010, 13:38:21
igen néztem én is de elég érdekes hogy mondjuk négy meccsnél úgy néz ki hogy megrakja úgy hogy
1-2-3       50ft    odds 2.28
1-2-4       50ft    odds 2.36
1-3-4       50ft    odds 2.50
2-3-4       50ft    odds 2.98
magyarul felraktam pl 200 ft összesen. Ha egy elmegy mondjuk a 4 akkor egy szelvénnyel nyertem csak az elsővel amibe nem volt benne a 4. meccs! Tehát kevesebbet nyerek vissza így nincs értelme!:)
De ha megnézed ha ebből kettő jön akkor viszont mindegyikek jönnie kell mert akkor az össze meccs szerepel két szelvényen pl.: nyert az első abba benne van az 1-2-3 a másodikba meg a 4 tehát akkor nyert mind ennek semmi értelme!:)
rakjál nagyobb oddsú meccseket :bash:
rögtön nyereséges lesz egy rossz kimenetelnél is!

Helló!

Azt szeretném kérdezni hogy valakinek van-e valamilyen tapasztalata ezekkel az internetes, Betsson KAPARÓS SORSJEGYEKKEL kapcsolatban,
játszott-e már valaki velük, ért-e már el valaki nyereményt?
Ezek ugyanúgy adhatják a nyerő sorsjegyeket élesben is, mint ha csak DEMÓ módban játszok, játékpénzzel?
Köszönöm a válaszokat előre is!

Szia én már kipróbáltam egy kétszer főleg amikor bonuszt is adtak jó kis móka volt az egyszer tutti. Most éppen 20euros bonuszt ajánlottak nekem egy hete kb. nem is kellett 20eurot váltanom a főszámlámrol a sorsjegy részlegében mint ahogy azt irták az oldalukon. Csak egyszerűen egy 1000ft-ért váltottam be eurot amiért 3,5 kaptam plusz megtoldották egy 20euroval igy lett 23,5. maga a bonusznak volt ami 20euro a kiforgatása 20szoros tehát 400euro mielőtt kivehetővé válik. Gondoltam lehetettlen de sikerűlt vagy erős 2óra alatt kipőrgetnem úgy hogy 85euro tisztán meg is maradt amit már egyből ki is engedett venni :) nem volt egy rossz időtőltés s lett egy kis manim is :D sok sikert neked is hozzá,űdv. Atika :great:

Adnék egy fekete pontot a Betssonnak. Tegnap reggel regisztráltam náluk, majd egyből fel is töltöttem 5000 forintot a Moneybookersről. Az MB-ről sikeresen el is ment a pénz, viszont a Betsson még mindig nem írta jóvá. Írtam az ügyfélszolgálatnak (magyar nyelvű persze csak elvileg van), de a megoldástól függetlenül azért ez eléggé furcsa. A Moneybookers egyik lényege éppen az, hogy egyből át tudom utalni a pénzt, ami eddig minden más oldalon gond nélkül működött is.

Ez érdekes... Eddig akárhányszor befizettem MB-el, mindig megjelent a pénz azonnal.

Idézetet írta: csimav Dátum augusztus 09, 2010, 14:24:21
Ez érdekes... Eddig akárhányszor befizettem MB-el, mindig megjelent a pénz azonnal.

Közben írt az ügyfélszolgálat. Kellett küldenem egy print screent a moneybookersről nekik, amin látszik, hogy tényleg elment a pénz. Elküldtem, visszaírtak, hogy ok, keresik a pénzem, majd szólnak, ha lesz valami.  :(