Premier League 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Katasztrofa amit az United vedelem jobb oldala csinal, ez most nagy makk volt , de az is elfogy hamarosan.  :crazy: A Patkany is atadhatna a helyet Hendersonak . :tickedoff:

Fernandes nem védő,de mire figyelt a 95.percben bekapott gólnál? :bash: mert embert nem fogott,max nézte hogy repül a labda.Lényeg,hogy meglett a United győzelem  :ok:

Idézetet írta: csatarid Dátum szeptember 26, 2020, 15:29:48
Manchester meccs  ;D  Volt itt minden mint a búcsúba.  :redchug:

Volt-volt ;D Már csak az x hiányzik a PL-ből :laugh:

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 26, 2020, 17:58:49
Volt-volt ;D Már csak az x hiányzik a PL-ből :laugh:
Én döntetlenre tippeltem 3.75-ért a Brighton & Hove Albion - Manchester United mérkőzést. Szívás.

Cselzi haha.. világ pénzét elbuktam volna rajtuk de megúsztam.  :redchug:

Szánalmasan gyenge a védelem ismét. Silvaval vagy nélküle.  :crazy:

Három tökéletes kontra volt a WBA meccsén? Vagy mi történt :D

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 26, 2020, 19:40:03
Három tökéletes kontra volt a WBA meccsén? Vagy mi történt :D

Nem; két nagyon amatőr labdavesztés a saját térfélen és egy szöglet. De vajon mi lesz itt a vége, már 3-2 ::)

#53 szeptember 27, 2020, 08:34:48, sunik29
Megvan az elso X  :D , nem kellett sokat varni , viszont ez sok gol edzomeccsekre jellemzo.   

A Manchester meccs tenyleg nagyon durva volt (lehetett): ikszre tettem en is, mar a rendes jatekido vegen indulofelben/kesesben voltam, de aztan csak megvartam a hosszabbitast, erre 94:30, 94:40 korul jott a gol, orultem, szep osszeg jott, elegedetten mentem is a dolgomra. Erre jovok haza, aztan a szamlara belepve a szep osszeg nincs sehol, meg a history elott gondolkodom, hogy megkombiztam volna a Dortmunddal vagy a Chelseavel, elbizonytalanodtam, erre latom, hogy egy esemeny, s vesztes. Reklamalasban nagyon jo vagyok, nyitnam meg a PL oldalan a meccshez tartozo forrast, erre latom 2-3, nem hiszem el. Mi tortent/tortenhetett, mert a golorommel a hosszabbitast teljesen lefedtek, erre 99-be volt a gol.

Mindenesetre oromteli, h ennyi gol van, s a parositasokban mindket csapat kiveszi a reszet. Remelem a tobbi bajnoksag golatlaga is kozeliti az angoloket.


Puff.    Vardy hattrick  :o 8) :spaz:  3 meccs 4 bunteto .

Idézetet írta: sunik29 Dátum szeptember 27, 2020, 18:48:54
Puff.    Vardy hattrick  :o 8) :spaz:  3 meccs 4 bunteto .

Eredmények.com-on megnéztem a szitukat; hááát amint hozzáérnek összeesik, mint egy zsák ;D Viszont az akciógólja az nagyon pengésre sikeredett :ok:

Guardiola OUT.

Irány Párizs, ott sima a bajnoki cím.

Na ez is eljött....

"A  Manchester City az élvonalban legutóbb az 1989-1990-es idényben veszítette el hazai nyitómeccsét, azóta 16 győzelem és kilenc döntetlen volt a mérlege. Guardiola edzői karrierje ezt megelőző 685 összecsapásán egyszer sem kapott öt gólt az általa irányított csapat."

24.hu