Decemberi kalendár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Cpt. Szikla!
Megkérdezhetem mire jutottál? Én ódzkodok "kihasználni" ezt a lehetőséget és kíváncsi vagyok neked hogy sikerült. Ha éltél vele.  :ok:

#46 december 12, 2014, 18:15:02, szumos
Végül csak beadtam a derekam.
Jól ment itt a játék és a fogadás, így a számlám lekerekítését rászántam (6.26€)
Beléptem az első játékba, pár nyomás után minimum téten kaptam egy big wint (3€). 1€ nyereményt kellett produkálni egy pörgetésből, úgyhogy már léptem is tovább. Amúgy nem volt rossz játék, talán kicsit bonyolult.
A második játék már ránézésre is egy nagy sz@r. Robin Hood-os. Persze meg is szívatott. Amúgy is szkeptikusan álltam hozzá, de be is igazolódott. Vitte az előző nyereményem, meg a rászánt 6 eurót (minimum téten). A végén beadta a free spint. Amikor már rá akartam hagyni. Nem volt hozzá nagy reményem. Végül a 12 free spinen belül az egyik pörgetésnél adott 5€-t. Azonnal abba is hagytam. Meg kíváncsi voltam, hogy a free spinen belüli pörgetés is érvényes-e?

Mivel úgy értelmeztem, hogy minden játék után külön-külön jár a South Parkos pörgetés. Lemondtam a harmadik játékról. Kiléptem-beléptem és mentem az ingyenpörikért. Belépéskor a 10 free spines ablak ugrott fel. Gondoltam a második játéknál nem fogadták el akkor a kvalifikációmat.
Lepörgettem, adott 1.60€.
Lepörgetés után viszont rögtön felugrott a 20 free spines ablak is! Megörültem, de nem erőltette magát meg. 1.20€ lett az eredmény.

Összesen álltam 1€ plusszal az indulóhoz képest. Gondoltam megnézem a harmadik kvalifikáló játékot is. Valami karácsonyos. Azt az 1 eurót rászántam (második tétszinten). Elég sokáig szinten tartott. Aztán egyszer csak beadott valami ajándék dobozt (hármat). Egyet választani kellett és kiírta, hogy van benne 22.50 euró! :)

Itt sem időztem tovább. Itt ugye 3€-t kellett elérni egy pörgetésből. Végül is ez annak számít, gondoltam. Mentem vissza a South Parkos játékhoz, hogy megkapom e a 30 ingyenpörit és ott volt! Mondjuk már csak 2.45€ dobált össze, de nem panaszkodhatom.  :ok:

Végül +24.31€ zártam.  :ok:  Köszi ComeOn!

Azért írtam le, mert elég zavaros ez a promó. Ha lesz még ilyen jó tudni. Végül is nem kell befizetni és a játékok sorrendjére kell figyelni. Valamint egy-egy szint teljesítése külön-külön is érvényes.  ;) 

Én is végigmentem még hajnalban a comeon promón, de nincsenek sehol a pörgetések.
Néztem a különböző szakaszok között is, de aztán arra jutottam, hogy biztosan a végén kapom meg egyben. Hát nem.

Mondjuk összességében 30 euró plusz lett belőle, mindhárom játék nyereséget hozott, de azért persze írtam a pörgetések miatt az ügyfélszolgálatnak. (korábban a németeket zaklattam, de azok sosem oldanak meg semmit, úgyhogy ezt a problémát az angolok kapták, egyelőre nincs válasz)

#48 december 12, 2014, 18:56:48, szumos
Idézetet írta: Knapp Dátum december 12, 2014, 18:38:34
Én is végigmentem még hajnalban a comeon promón, de nincsenek sehol a pörgetések.
Néztem a különböző szakaszok között is, de aztán arra jutottam, hogy biztosan a végén kapom meg egyben. Hát nem.

Mondjuk összességében 30 euró plusz lett belőle, mindhárom játék nyereséget hozott, de azért persze írtam a pörgetések miatt az ügyfélszolgálatnak. (korábban a németeket zaklattam, de azok sosem oldanak meg semmit, úgyhogy ezt a problémát az angolok kapták, egyelőre nincs válasz)

Én a Mega Fortune promónál jártam így. 2 nap múlva írtak, hogy "már nem tudnak segíteni" és "menjek live chatre" legközelebb. Szóval szerintem ne várd meg a választ, inkább menj chatre. Abba én is könnyedén beletörődtem, mert hozott 20€ pluszt a játék, de nem tudom mitől van ez az elő-elő kerülő "technikai probléma".

Jó nektek, én mint mindig, most is bukóra jöttem ki. Mocskos comeon, hogy én hogy rühellem ezt a ... irodát.   :noway:

Nah, belevágtam én is ;)
Feltöltöttem 25$, ez a minimum ettől kevesebbet nem lehet.
Kezdtem az első játékkal , sehogy se akart összejönni az 1$ Win.. leszedett 8$ig, aztán bedott egy nagyobb nyereményt 26$ lett..Adta a 10Freespint +1,2$ :ok: Gondoltam megállok...
  Csaktovább mentem, a Robinhoohdos tényleg durva, leszedte a 27,2$ és semmi... :noway: :noway:
Újratöltés :D :D megint 25$ depo...., megint szívás :( :( már 3$-nál jártam megint amikor beadott 15$ :) :)
Jött is a 20freesipin érte, de keveset adott..2$

Belevágtam a az utolsóba is lesz ami lesz :D :D
Fevettem a tétet 1,25$-ra és a harmadikra beadta a 3 AJÁNDÉKCSOMAGOT :D :D
92$!!!! ::)
Egyből mentem a Shouthparkba a 30 feespinért ;D
Ott is bejött a bonuszjáték+ 11$ ;) ;)
104$ lett a vége :ok:

Akkor velem miért csesz ki állandóan ez a tetves iroda????

Idézetet írta: drogos Dátum december 12, 2014, 20:36:13
Akkor velem miért csesz ki állandóan ez a tetves iroda????
Milyen reged van?
Nekem Osztrák, ez a legjobb... :ok:

A nagyapámnak német , de már befizetéskor is sarcolják >:(

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 12, 2014, 20:43:10
Milyen reged van?
Nekem Osztrák, ez a legjobb... :ok:

A nagyapámnak német , de már befizetéskor is sarcolják >:(

"magyar", de szerintem nem ettől függ :)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 12, 2014, 20:29:45
Nah, belevágtam én is ;)
Feltöltöttem 25$, ez a minimum ettől kevesebbet nem lehet.
Kezdtem az első játékkal , sehogy se akart összejönni az 1$ Win.. leszedett 8$ig, aztán bedott egy nagyobb nyereményt 26$ lett..Adta a 10Freespint +1,2$ :ok: Gondoltam megállok...
  Csaktovább mentem, a Robinhoohdos tényleg durva, leszedte a 27,2$ és semmi... :noway: :noway:
Újratöltés :D :D megint 25$ depo...., megint szívás :( :( már 3$-nál jártam megint amikor beadott 15$ :) :)
Jött is a 20freesipin érte, de keveset adott..2$

Belevágtam a az utolsóba is lesz ami lesz :D :D
Fevettem a tétet 1,25$-ra és a harmadikra beadta a 3 AJÁNDÉKCSOMAGOT :D :D
92$!!!! ::)
Egyből mentem a Shouthparkba a 30 feespinért ;D
Ott is bejött a bonuszjáték+ 11$ ;) ;)
104$ lett a vége :ok:

Szép volt!

Bár én mindenkinek azt javaslom, hogy "stop loss" stratégiával játsszon, azaz ha eléri az előre meghatározott veszteséget, akkor álljon le! A sok gyors újratöltés általában csak az irodát gazdagítja...
Nálam a comeonnál 10 euró elbukása van engedve, ma már -6-nál jártam a legelején és akkor is gondolkoztam a promó abbahagyásán, mikor +8-ra mentem fel.  :)

Hja, a 3. játéknál van "gamble" opció, azaz a pörgetés nyereményével lehet 50 vagy 25%-os eséllyel tippelgetni és a nyereményt duplázni vagy négyszerezni. Így azért könnyebb elérni 3 eurót egy körön belül, mint ha csak az alapforgatás számítana.

Most bevált az újratöltés technika, végülis 50$ töltöttem fel,
és 104$-et kértem ki
54$ haszon :ok:
Egyébként én is szoktam tartani 5 vagy 10$, legyen elég...Csak most közeleg az ünnep és nagyobb a várakozás.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 12, 2014, 22:46:43
Most bevált az újratöltés technika, végülis 50$ töltöttem fel,
és 104$-et kértem ki
54$ haszon :ok:
Egyébként én is szoktam tartani 5 vagy 10$, legyen elég...Csak most közeleg az ünnep és nagyobb a várakozás.
Lehetséges hogy a véletlen műve. Ti azt írjátok hogy manipulálva van, de nyerőgépet manipulálni semmit értelme...
Ne buzditsunk másokat újra töltögetésre.
Néhány ember aki ezt olvassa  komolyan veheti.

Ma a triobeten 10 eurós fogadásbiztosítás van Bundesliga meccsekre.
XMAS125 a bónuszkód.

Idézetet írta: bendehal Dátum december 12, 2014, 23:28:10
Lehetséges hogy a véletlen műve. Ti azt írjátok hogy manipulálva van, de nyerőgépet manipulálni semmit értelme...
Ne buzditsunk másokat újra töltögetésre.
Néhány ember aki ezt olvassa  komolyan veheti.


A comeon a kaszinó részben, a baloldali menüben alul a "Realibility" pontban közli folyamatosan a különböző játéktípusokra a kifizetési arányokat.
Szerintem nincs szükségük csalásra egy normális profit eléréséhez.

http://my.nanorep.com/widget/widget.html?account=comeon&kb=1421208&onloadquestionid=6287207

Idézetet írta: szumos Dátum december 12, 2014, 18:53:09
Én a Mega Fortune promónál jártam így. 2 nap múlva írtak, hogy "már nem tudnak segíteni" és "menjek live chatre" legközelebb. Szóval szerintem ne várd meg a választ, inkább menj chatre. Abba én is könnyedén beletörődtem, mert hozott 20€ pluszt a játék, de nem tudom mitől van ez az elő-elő kerülő "technikai probléma".

Tegnap este már nem élt a live chat, az emailre meg csak ma este válaszoltak, de kellemes meglepetésre elnézést kértek és jelezték, már ott van a számlámon a 60 pörgetés!
Sajnos alig 7 euró lett belőle, de erről már lemondtam, szóval ez is tiszta nyereség.  :)

Jól értem, hogy ma aki befizet 10 eurót triobetre, az kap 10 eurónyi kaszinó bónuszt a the legend of... játékra?
Csak annyi a lényeg, 35x meg kell forgatni majd a nyeremény 24 órán belül?