Betfair Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: 90210 Dátum március 07, 2010, 20:24:07
Pl:
36                   203241523
Kösz! Működött! Most már csak az a kérdés, hogy hitelkártyával milyen pénznemben érdemes(szabad) utalni?

Idézetet írta: marciluca Dátum március 09, 2010, 18:57:22
Kösz! Működött! Most már csak az a kérdés, hogy hitelkártyával milyen pénznemben érdemes(szabad) utalni?

Hát attól függ, milyen pénznemben van a kártyád, illetve milyen pénznemben a Gamebookersos számlád.

Idézetet írta: Milan Dátum március 09, 2010, 19:03:39
Hát attól függ, milyen pénznemben van a kártyád, illetve milyen pénznemben a Gamebookersos számlád.
No, ez az! HUF-ba nem lehet utalni? USD,EUR,GBP,RON, és CAD... Ezek vannak?

Idézetet írta: marciluca Dátum március 09, 2010, 20:09:05
No, ez az! HUF-ba nem lehet utalni? USD,EUR,GBP,RON, és CAD... Ezek vannak?
Ha kártyával fizetsz mindegy, automatikusan átváltja a cél pénznembe.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 09, 2010, 20:26:26
Ha kártyával fizetsz mindegy, automatikusan átváltja a cél pénznembe.
Köszönöm! Nálam ezt hívják szakértelemnek:)

Nekem az lenne a kérdésem, hogy a gamebookersnél, hol találom meg az azonosítómat?Vagy a felhasználó név az?

Idézetet írta: Al Bundy Dátum március 27, 2010, 08:59:05
Nekem az lenne a kérdésem, hogy a gamebookersnél, hol találom meg az azonosítómat?Vagy a felhasználó név az?

Igen a felhasználónév.  ;)


A liga játék elsején indul újra?

Igen, de mi lenne ha elolvasnád a szabályzatot?  :-\

"11. A játék az aktuális hónap 1-jén kezdődik 0:00 órától (CET), s az aktuális hónap utolsó napjáig, 23:59-ig tart (CET)."

Idézetet írta: benikun Dátum március 27, 2010, 20:44:18
Igen, de mi lenne ha elolvasnád a szabályzatot?  :-\

"11. A játék az aktuális hónap 1-jén kezdődik 0:00 órától (CET), s az aktuális hónap utolsó napjáig, 23:59-ig tart (CET)."
Köszi! Az  üzenetem elolvasása után olvastam.

Most nem azért a 10.000-nyi bónuszért, inkább csak a presztízs miatt kérdezném, hogy hogyan került ailton a márciusi lista élére?  ???

Volt egy fogadása ami tévesen push-ként volt kiértékelve és csak most szólt, hogy az valójában nyertes.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 01, 2010, 13:02:47
Volt egy fogadása ami tévesen push-ként volt kiértékelve és csak most szólt, hogy az valójában nyertes.

Háááát... most mondanám hogy korrekt, csakhát nem lenne igaz. Jó persze, nyilván a lista tájékoztató jellegű, de az alapján fogadtam az utolsó este, hogy nyerjek, figyelve a vetélytársakat. Szóval szerintem ez kicsit így nincs rendben, főleg azért, mert a szóban forgó fogadás nem is az utolsó napokban történhetett...

Nem kötekedni akarok, de erre azért találjatok ki valamit.

Köszi!