Betfair Liga Hiba/Észrevételek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szeptember 06, 2011, 12:51:19, Milan
Ha bármilyen hibát találtok a játékban, akkor megkérjük jelezzétek, hogy javítsuk! Ugyan ide írjátok az észrevételeket is...sőt javaslatokat is várunk... ;)

ha a sportágak részben a jégkorongra kattintik csak egy üres fehér oldal jelenik meg  :cya:


most is, csak a hokinál, chaten vagyok még 5 percet utánna lépnem kell

az direkt igy van vagy egyéb oka van, hogy 100 alatti tétnél nem figyelmeztet, csak javit automatice 100-ra? tudom leirtátok értelmesen hogy 100 a minimum tét, de én azért kipróbáltam... Ileetve mi ven akkor ha az egyenlegem kevesebb mint 100 egység? Teljes összeggel lehet all in nyomni, vagy az már ugymaradt, és reménykedhetek hogy abban a honapban mindenki más lenulázza magát?

Én a Toplistán különvenném a szelvényeknél azt, hogy függőben lévő-e, illetve kiértékelt.

Idézetet írta: Szigo Dátum március 03, 2010, 11:13:24
Én a Toplistán különvenném a szelvényeknél azt, hogy függőben lévő-e, illetve kiértékelt.
Tervben van, az optimális megoldáson gondolkozok.

Újitottam a toplistát, meglátjuk mennyire lesz gyors a hónap vége felé:)

Először is nagy grat !  :ok:

Kosárlabdánál miért nincs hendikepes lehetőség?   ::)  Pedig szerintem az egyik legalapvetőbb fogadási lehetőség.
Azon tudtok variálni, hogy mik kerülhetnek be?

A handicap is tervben van, csak még nem épitettem be, mert kell rá egy Asian Handicap szűrés.

Hali!

Szerintem lehetne olyan, hogy az átlagoddsot sorrendbe rakni növekvő\csökkenő szerint, meg esetleg a többi oszlopot is. Bár nem muszáj, ha nehéz.

Üdv

üdv !

hogy lehet kombi fogadást kötni?

Idézetet írta: ROCCSA Dátum március 03, 2010, 22:40:14
üdv !

hogy lehet kombi fogadást kötni?
Egymás után klikkelsz az odds-okra, s azok mind felkerülnek a szelvényedre. Egy adott mérkőzés persze csak egyszer szerepelhet egy szelvényen.

A tippek, tippszelvényel kiértékelése az hogyan történik? Ugyanúgy mint a tippjátékban, tehát Milán által? Mert most az összes pénzegység játékban van, tegnap jöttek is szerencsére, de míg ki nem lesz javítva addig nem tudok fogadni ... :(
Erre van valami megoldás?

Sajnos kézzel kell ezt is kiértékelni, az eredmények nincsenek meg xml-ben :( Pár óra s meglesz a kiértékelés. Közben ennek a gyorsitásán is agyalok