Betfair Liga Hiba/Észrevételek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Titti7 Dátum március 04, 2010, 11:17:06
A tippek, tippszelvényel kiértékelése az hogyan történik? Ugyanúgy mint a tippjátékban, tehát Milán által? Mert most az összes pénzegység játékban van, tegnap jöttek is szerencsére, de míg ki nem lesz javítva addig nem tudok fogadni ... :(
Erre van valami megoldás?

Igen, nekem kell feldolgoznom. Mindjárt neki is állok.

A feldolgozás részen még gondolkodunk, hogy minél egyszerűbb legyen, s hogy időben is rendben legyen minden.

Nagyon király ez a játék, hihetetlen hogy mennyi lehetőség van az "ingyenpénz" szerzésre ezen az oldalon!!! :great:
Respect, hogy ennyi energiát fordítotok rá!!!

Amúgy a Gamebookers Liga nyerteseinek mennyi idejük van a nyeremény 5x-ös megforgatására?

Idézetet írta: spitfire Dátum március 04, 2010, 14:46:59
Nagyon király ez a játék, hihetetlen hogy mennyi lehetőség van az "ingyenpénz" szerzésre ezen az oldalon!!! :great:
Respect, hogy ennyi energiát fordítotok rá!!!

Amúgy a Gamebookers Liga nyerteseinek mennyi idejük van a nyeremény 5x-ös megforgatására?

Rá fogok kérdezni, de gondolom 90 nap.

A kombi szelvényeket ezután egyben jelöli ki a rendszer ha ráviszed az egeret.

A már kiértékelt szelvényeket az adatlapon a dátum szerinti kereséssel tudod megtekinteni.

kicsit kevesebb összeggel akartam tenni a Graz or Draw-ot, de a rendszer másképp gondolta. Na mostmár tényleg lehet izgulni  :D

Pörgős kis meccs lehet 2-0-ról 2-2. Valami rendszer hiba lehetett amúgy (vagy csak egy 0-val többet írtál)?

*megint csak 2-1-et ír az eredmenyek.com ???*

Hello Oakland,

Nekem is ugyanaz a problémám, mint neked. Én is 500 forintot raktam be, és most látom, hogy mind az 5000-et berakta. Csak az én szelvényem sokkal neccesebb. Valahogy nem lehet visszatenni 500 forintra?

Vmlinuz valahogy nem lehet visszatenni 500 forintra, egy ilyen miatt nem akarom elveszteni az összes pénzem.  :)

Csak gondoltam most írok míg a meccsek nem járnak le, hogy ne legyen az, hogy  nem jön a szelvény és azért szólok.  :)

Nah szerencsére jött a Maccabi Tel Aviv tippem, így már biztos nem maradok pénz nélkül, nem jön be a kombi.  :D

Milan, Vm!

Az miért van, hogy pár száz forintomat a rendszer all-innek vette??? Kicsit idegesítő lenne így kiszopni a jáétékból  :cya:

Valamit bütyköljetek még rajta, mert ez nem járja. négyszázvalamennyi helyet a rendszer rádobta az egészet.
Nem tudom járt e még így valaki, rajtam és Decin kívül, de vigyázzatok, mert a 100-Ft-ból is könnyen all in-re visz a rendszer.

Szóval valami nem stimmel, majd ha rájötettek, akkor valahogy jó lenne visszaállítani az egyenlegem 5000-re.Őszintén megmondom, a tegnapi profitot akartam rádobni, úgyhogy elvileg mivel a Graz szopott, így nekem most 5 rugón kellen állni.

Próbáltam most beszélni vm-mel, de nem tudom merre van. Nyugi fiúk, valamit kitalálunk, hogy helyre álljon a dolog.  ;)

Üdvözletem!

Nagyon jó ez a játék köszi a lehetőséget :D
Nekem is az volna a problémám, mint itt egy pár fogadónak, hogy 500-ra All-int nyomott a rendszer, s meglepődve tapasztaltam, hogy mind a 3000-em feltette a gép. Elképzelhető, hogy ki is estem ezáltal, úgyanis azt a szelvényem vitte a Berlin. :crazy:


bocsi de felreértés történt :(  akkor úgy kérdezem hogy 4/5 v 3/4 stb kötésű játékot hogy lehet játszani v nincs is  ilyen lehetőség? (vagy vakoskodok szokásom szerint és nem látom a fától azerdőt)  1ébként nagyon jó az oldalatok tele van hasznos infókkal jó játékokkal csak így továbbb Uraim!!

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 04, 2010, 21:37:07
Üdvözletem!

Nagyon jó ez a játék köszi a lehetőséget :D
Nekem is az volna a problémám, mint itt egy pár fogadónak, hogy 500-ra All-int nyomott a rendszer, s meglepődve tapasztaltam, hogy mind a 3000-em feltette a gép. Elképzelhető, hogy ki is estem ezáltal, úgyanis azt a szelvényem vitte a Berlin. :crazy:



Valamit dolgozott ezen vmlinuz a mai nap, s lehet akkor valami átállítódott. Megoldjuk hamarosan, s elnézést a kellemetlenségekért.

Jessz, nekem is allint nyomott egy hülye kombira a gép...