USA hanyatlása - coming III. World War ?!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én meg reggelente azt lesem, hogy mikor rángatnak ki a kocsiból a húszas, harmincas csoportba verődött szegény menekültek.. Gyűjtsünk nekik?


Idézetet írta: afrikailajos Dátum augusztus 25, 2015, 14:55:58
A paic láthatatlan keze pedig most a kínai tőzsdén garázdálkodik.
Csak annyit akarnak hogy nehogy már Made in Vietname legyen.  ;)
Megy Ázsiában a deviza háború, értékelik le a pénzüket sorra. Kinának muszály volt.
Másrész jenn a USA$ követte szorossan, ezért igen csak érthető hogy szeretnének még exportálni.
Ennek az egésznek nem sok köze van Kinához, a pánik keltés meg ment ezerel.
Talán itt meg találhatnád a "láthatatlant".Ugyanis a média a legnagyobb fegyver.

Csacsa, orvosok ezek, csak megvizsgalni akarnak... eccere. :D

De komolyra forditva a dolgot.a sok menekult koze infiltralodik par ezer katona az iszlamistaktol, es elkezdodik a buli. Hulyere rohogik most az iszlam allam gorei, milyen vedtelenek vagyunk. Biztosan lattatok filmekbe olyat, hogy a turristakat kissebb nagyobb trukkokel atverik, meglopjak, es utana rohognek hogy milyen hulye a feher ember. Es ez igy is van. Ezek a trukkok, cselek ott az elet halal kerdese. A feher ember teljessen elveszitette a tulellesi osztonet. Es rafazik.

Izze, volt itt olyan hogy lehetsz te is menekult. En meg szerenyen mondom - igen. Vagy csaladostol, vagy sehogy... barkit kozuletek befogadnek, es tudom nem gyuloltok mert feher  gazdag es kereszteny vagyok. Egy iszlamistanal az utobbi mar problema. Hat ezer nem.

Idézetet írta: AC_28 Dátum augusztus 25, 2015, 17:16:20
Csacsa, orvosok ezek, csak megvizsgalni akarnak... eccere. :D

De komolyra forditva a dolgot.a sok menekult koze infiltralodik par ezer katona az iszlamistaktol, es elkezdodik a buli. Hulyere rohogik most az iszlam allam gorei, milyen vedtelenek vagyunk. Biztosan lattatok filmekbe olyat, hogy a turristakat kissebb nagyobb trukkokel atverik, meglopjak, es utana rohognek hogy milyen hulye a feher ember. Es ez igy is van. Ezek a trukkok, cselek ott az elet halal kerdese. A feher ember teljessen elveszitette a tulellesi osztonet. Es rafazik.

Izze, volt itt olyan hogy lehetsz te is menekult. En meg szerenyen mondom - igen. Vagy csaladostol, vagy sehogy... barkit kozuletek befogadnek, es tudom nem gyuloltok mert feher  gazdag es kereszteny vagyok. Egy iszlamistanal az utobbi mar problema. Hat ezer nem.

Volt köztük olyan akikel beszéltem akik a rendőrségre akartak menni, és azt kérdezték vane a rendőrségen újjlenyomat ólvasó...
Biztos van köztük olyan ember akikel nem szívesen találkozunk.
De köztünk nincs?

Bendehal, ez csak az bizonyitja menni akarnak tovabb, ahol tobb segelyt kapnak. Ha itt regizik ujlenyomattal, nemetorszagi segelynek lottek... ugye az itteni rosszfiuk vs iszlamista rosszfiuk kozt azer van icipici kulombseg. Nem is ez itt a krrdes kivel szeretnek/ nem szeretnek talalkozni... ket vilaghaboru utan eldobjuk azt amit a nagyapaink kiharcoltak nekunk. Az unokaink kenytelenek lesznek attelni azt amit az ukapaik. Nekunk koszonhetoen... en tudom, hiszterikusan hangzik...

Idézetet írta: bendehal Dátum augusztus 25, 2015, 13:13:56
Ha blokkolják facebookot, én tuti megyek...  :D
Én határmentén lakók, adtam nekik vizet 40fokban nekem nem kerűlt semmibe és segítettem olyanak aki abszólút kiszolgáltatott helyzetben van.
Beszéltem jó néhányal, teljesen normálisak nem kell őket halomra lőni...
Sajnálom őket, mikor gyerekestől jönnek és könyörögnek egy fuvarért (persze kifizetnék)...
Mikisun azt se tudja mit beszél, csak kapot egy mosást a feje.
Más részt ha ez tovább megy nyugatot meg viseli, de nem tehetnek róla hogy ott születtek őket is úgyan az meg illlet mint minket.

Arról nem is beszélve hogy szinte minden nap van hír róla hogy átbaszták őket a rendes magyar állampolgárok amikor kifizették a fuvart - csak fuvar nem volt.
Nem azt mondom hogy öröm nézni őket, de maradjunk már meg embereknek, és ezt a mikisun-féle hozzáállást felejtsük el  :crazy:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 25, 2015, 17:59:15
de maradjunk már meg embereknek :crazy:

Meddig? Mi az a határ, ameddig azt lehet mondani, hogy maradjunk meg embereknek? Várjuk meg míg átér a 100 milliós tömeg? alex, ez a buli még csak most kezdődött, napról-napra rosszabb a helyzet, hát mi lesz itt két éve múlva?

Idézetet írta: AC_28 Dátum augusztus 25, 2015, 17:42:17
Bendehal, ez csak az bizonyitja menni akarnak tovabb, ahol tobb segelyt kapnak. Ha itt regizik ujlenyomattal, nemetorszagi segelynek lottek... ugye az itteni rosszfiuk vs iszlamista rosszfiuk kozt azer van icipici kulombseg. Nem is ez itt a krrdes kivel szeretnek/ nem szeretnek talalkozni... ket vilaghaboru utan eldobjuk azt amit a nagyapaink kiharcoltak nekunk. Az unokaink kenytelenek lesznek attelni azt amit az ukapaik. Nekunk koszonhetoen... en tudom, hiszterikusan hangzik...
Lehet hogy így van, de ebben az országban legtöbben csak a saját érdekeit nézik.
Mi hogy jöttünk anno europába?
Most hogy mennek nyugatra?
Ez egy folyamat része vagyunk, ezt nem lehet megállítani tiszteségesen. Ilyen a világ változik, ezért jobb ha mi is változunk vele együtt, vagy jönn egy WW3.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 25, 2015, 18:06:48
Meddig? Mi az a határ, ameddig azt lehet mondani, hogy maradjunk meg embereknek? Várjuk meg míg átér a 100 milliós tömeg? alex, ez a buli még csak most kezdődött, napról-napra rosszabb a helyzet, hát mi lesz itt két éve múlva?
Nagyot tévedsz ennek a hatása majd évek múlva jelentkezik.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 25, 2015, 11:25:13
A "nyomorék túlliberalizált EU"-nak köszönheted, hogy még nem nyírtuk ki egymást a kontinensen belül, a nemzetállamokra hivatkozva.  ;)

Vicces. Azt mondod, ha nincs ez a tákolmány, akkor most egymást ölnék az európai nemzetek? Miért is? Milyen háborút és hogyan akadályozott meg az EU valaha is? A volt Jugoszlávia utódállamaiban vér folyt, nem is kevés. Lépet valamit az EU ez ellen? Még a külső határait sem tudja megvédeni a fene nagy liberalizáció miatt.

A vámmentesség mint kiindulópont még jó volt, utána viszont egyesek egyre több mindent akartak. Legfőképp a nagykutyák (angol, német, francia) saját maguknak. Olcsó munkaerőt, hatalmas felvevőpiacot, extra profitot. Utóbbiból meg csurrantanak-cseppentenek a kicsiknek támogatás formájában, hogy befogják vele a szájukat. Meg azt mondják nekik, jöhettek hozzánk dolgozni, tanulni. Amit persze otthon a családjuk mellett is megtehetnének  a szerencsétlenek, ha nem avatkoznának be durva eszközökkel a kicsik gazdaságába. Leépítenek bizonyos iparágakat (lásd magyar cukorgyártás), hogy aztán a náluk olcsó munkaerővel megtermelt silány minőségű áruval elárasszák az országokat.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 25, 2015, 11:25:13
Amire van logikus válasz is, ott szerintem nincsen szükség összeesküvés elméletekre.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 25, 2015, 11:41:28
Szóval ha Magyarországon nem lesz facebook, akkor az miatt nem jönnek majd a menekültek...
Ráadásul a magyar baloldal(!) is már a facebookon szervezi a menekülteket! (Miközben a saját magyarul beszélő bázisát is képtelen megszervezni.)

Bírom az ilyen oldalakat, minden ellenségüket belekombinálják még egy időjárás jelentésbe is a nagyobb hatás miatt.


Elismerem, a valóság sokaknak abszurdnak tűnhet.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 25, 2015, 18:06:48
Meddig? Mi az a határ, ameddig azt lehet mondani, hogy maradjunk meg embereknek? Várjuk meg míg átér a 100 milliós tömeg? alex, ez a buli még csak most kezdődött, napról-napra rosszabb a helyzet, hát mi lesz itt két éve múlva?

Kezdjük azzal hogy nem itt akarnak letelepedni, mennének ők tovább. De ha mást nem a tél majd kiviszi őket. Lesz rá más megoldás, nem kell állatkodni. Tűzparancs (a la mikisun) nem lehet megoldás. Ez nem videojáték.

Idézetet írta: bendehal Dátum augusztus 25, 2015, 18:15:33
Nagyot tévedsz ennek a hatása majd évek múlva jelentkezik.

Hol írtam én az ellenkezőjéről?


Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 25, 2015, 18:21:16
Hol írtam én az ellenkezőjéről?
Sehol de ilyen dolgokra nincs befolyásunk, és tömegeket nem lehet csak úgy megállítani.
Viszont tudtad hogy közmunkások dolgoztak hosszú hétvégén is havi 50-ért, semmi pótlék csak ki lesznek rúgva ha nem jönnek.
Szóval most az megy hogy mi lesz az unokákal, miközben rabszolgaság van.  :beerchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 25, 2015, 18:19:50
Kezdjük azzal hogy nem itt akarnak letelepedni, mennének ők tovább. De ha mást nem a tél majd kiviszi őket. Lesz rá más megoldás, nem kell állatkodni. Tűzparancs (a la mikisun) nem lehet megoldás. Ez nem videojáték.

Na persze. Tavasszal meg visszajönnek mint a fecskék. Márpedig jönnek, mert látják, hogy jöhetnek. Az országhatárok már csak a térképeken léteznek. Aki azzal áltatja magát, hogy majd csak megoldódik valahogy, az álomvilágban él. Én magam sem szeretném, de könnyen lehet, hogy eljön az a pillanat, amikor választanunk kell: vagy ők, vagy mi. Akkor is feltartott kézzel nézed majd a sáskajárást?