Fekete lista

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ettől a hónaptól elinditok egy fekete listát is, ahova azon tippelők kerülnek akik mérközés kezdete vagy vége után tippelnek, s ezt nem jelzik a téves tippek témában.
Úgyancsak ide kerülnek azon tippelők is akik azonos IP-ről játszanak.

Két hiba kizárást hozz magával a havi játékból.
Aki több felhasználóval probálkozik, az meg egyből kiesik a havi játékból, indok nélkül.

Januári fekete lista:

1. tévedés : nike

Köszi, de akkor magatokat is feltehetitek a listára.
Ha kevés időm van, nem böngészem végig az irodák ajánlatait, hanem a LEIRT SZABÁLYOK SZERINT a ti napi listátokból választok mérkőzést, bízva abban hogy ti helyes adatokat adtok meg. ( Mellesleg ha csalni szerettem volna, akkor az eredményt a lejátszás után nem fordítva adom meg.). Azóta figyelem a listátokat és ezek szerint rendszeres, hogy az éjszakai NHL és NBA mérkőzések helyett az előző napiak vannak a listán. Ezt jó lenne frissíteni a további félreértések elkerülése miatt.
Mivel a szabályzat szerint a Jégkorong sportágban csak a ti listátokról lehet mérkőzést megtenni, ezért nem tartom jogosnak a listán való szereplést, hiszen én mindenben a leirt szabályzat alapján jártam el.

NIKE

#3 január 17, 2008, 10:52:22, vmlinuz
Nike: olvasd el a szabályzatot. Idézek neked ide egy részt:

"A tippjátékban a csapatok neveit a www.sfstats.net - ről kell venned. A csapatok neveit pont úgy kell beirni ahogy ott szerepelnek, ellenkező esetben a tippet töröljük. Ez azért van igy, mert ezzel sokkal könnyebb a tippek feldolgozása, kevesebb időt igényel.
Mégegyszer a csapatok neveit kell az sfstats.-ról venni, a többi adatot, mint pl. kezdési időpont, odds azt a fogadóirodáktól kell venni, s helyesen, valós adatokat kell megadni (természetesen az odds meg van az sfstats.-on is, azt onnan is lehet venni, viszont a kezdési időpontokat ajánlom, hogy vegyétek a fogadóirodáktól)"

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,1055.0.html

Másrészt most néztem meg a szóban forgó mérkőzést, és az sfstats-on 14-én szerepelt, 1 órakor. Az azt jelenti, hogy 14-én délben már lejátszódták. Ezt te nézhetted el, vagy értetted félre, mert 01.14.  01:00 az korábbi időpont, mint 04.14 12:00 óra. Tehát az nem ment át 15-ére!

Mi már régóta fekete listán vagyunk, hisz mint észrevetted nem játszhatunk a tippjátékon...nos nem azért mert szándékosan, vagy akaratunk ellenére elkövettünk hibát, hanem azért mert szervezők vagyunk, s nem lenne igazságos...igy kivánságod teljesülve...

Ha mindent szabályosan csináltál volna, akkor nem hagyod ki azt a részt sem a szabályzatból, melyett vmlinuz idézett.
De tévedni emberi dolog, nem dől most össze a világ.

Sok sikeres tipped továbbra is.

Februári fekete lista:

1.tévedés: n.ferenc11

Áprilisi fekete lista:

1.figyelmeztetés: hargitomi

#7 május 03, 2008, 23:46:32, Milan
Májusi tippjáték figyelmeztetők:

1.figyelmeztetés:
hargitomi(mérközés után probálja módositani a tippet)
tomeska(mérközés után tippel)

Augusztus 2008, figyelmeztetők:

1.figyelmeztetés: tremi1 - mérközés megkezdése után tippel, s nem jelzi a téves tippekben.

Idézetet írta: Milan Dátum november 21, 2008, 15:49:58
November 2008:

adaifiu, horzol - azonos IP - kizárva a novemberi tippjátékból.
Ezt most nem értem? adaifiu és horzol egy és ugyanaz a személy?  ??? Tehát már hosszú idő óta két névvel játszik!?

Idézetet írta: Titti7 Dátum november 21, 2008, 15:51:52
Idézetet írta: Milan Dátum november 21, 2008, 15:49:58
November 2008:

adaifiu, horzol - azonos IP - kizárva a novemberi tippjátékból.
Ezt most nem értem? adaifiu és horzol egy és ugyanaz a személy?  ??? Tehát már hosszú idő óta két névvel játszik!?

Még ha nem is egy azonos személy...lehet két személy is...viszont egy IP-ről csak egy személy játsszhat.
Dönteni kell, hogy ki legyen az.
Úgyanez vonatkozik az Sftotó-ra, meg az SfGuru-ra is.

Nem mennek itt fer dolgok, 2 külön számitógepöl regiztünk és jóbarátok vagyunk ennyi!! Azt hiszem ez az utosó hozzászolásom ezen az oldalon!! Továbi sikeres tippet mindenkinek!!! Legyetek jóóóóók!!!! :segg:

Idézetet írta: Milan Dátum november 21, 2008, 15:49:58
November 2008:

adaifiu, horzol - azonos IP - kizárva a novemberi tippjátékból.

Nem áll itt meg a lista:

muszumen, csipike - azonos IP - kizárva a novemberi tippjátékból.

#13 november 21, 2008, 17:11:49, hargitomi
Idézetet írta: Milan Dátum november 21, 2008, 17:05:56
Idézetet írta: Milan Dátum november 21, 2008, 15:49:58
November 2008:

adaifiu, horzol - azonos IP - kizárva a novemberi tippjátékból.

Nem áll itt meg a lista:

muszumen, csipike - azonos IP - kizárva a novemberi tippjátékból.

Sztem még folytasd tovább a kutakodást, mert ha így haladunk, akkor még a végén megnyerem az tippjátékot.

Nah elnézést kérek nyilvánosan is horzol-tól, meg adaifiu-tól...kiderült, hogy mégis két külön személy.