Nyereményjátékok Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Fontos!

Az Unibetes nyereményekre vonatkozóan a feltételeknél ez szerepel:

A nyereményben csak azon játékosok részesülhetnek akik az Azonosítók oldalon kitöltötték az Unibetes mezőt (Unibetes azonosítószámot kell megadni)!

A felhasználónév alapján nehezebben tudnak beazonosítani, emiatt már évek óta az AZONOSÍTÓSZÁMRA van szükség.

Köszönjük.

Idézetet írta: Admin Dátum január 15, 2024, 08:26:42Fontos!

Az Unibetes nyereményekre vonatkozóan a feltételeknél ez szerepel:

A nyereményben csak azon játékosok részesülhetnek akik az Azonosítók oldalon kitöltötték az Unibetes mezőt (Unibetes azonosítószámot kell megadni)!

A felhasználónév alapján nehezebben tudnak beazonosítani, emiatt már évek óta az AZONOSÍTÓSZÁMRA van szükség.

Köszönjük.

Újra felhívnánk a figyelmeteket, hogy annak érdekében, hogy részesülhessetek az ingyenes fogadásokban meg kell adni az Unibetes AZONOSÍTÓSZÁMOT.

Ha korábban a felhasználónevet adtad meg, akkor írj nekünk egy privátot és cseréljük.

A nyereményben nem fog részesülni az a játékos aki nem töltötte ki az illető mezőt, VAGY nem adta meg az Unibetes AZONOSÍTÓSZÁMÁT!

Itt lehet megadni (ha még korábban nem tetted):
https://www.sportfogadas.org/profil#azonositok

#17 február 02, 2024, 13:21:09, Admin
FONTOS KÖZLEMÉNY!

Kedves játékosok,

A februári ingyenes játékaink már elindultak ezeken pedig valós pénznyereményt és Unibetes ingyenes fogadásokat lehet nyerni, viszont annak érdekében, hogy bármikor problémamentesen elérhessétek a játékokat megkérünk olvassátok el cikkünket, melyben arról tájékoztatunk, hogy hogyan lehet elérni továbbra is a Sportfogadas.org weboldalát.

Sportfogadas.org elérése

Nem árt a cikkről egy képet készíteni, vagy lementeni.

A fenti tájékoztatott egyébként megtaláljátok Discord csatornánkon is, ahol ugyanúgy mint itt, nagy szeretettel várunk benneteket.

Sok zöld tippet továbbra is!  :topbet_125:

Helló adminok.

Sosem fogadtam még az Unibet oldalán pedig volt regisztrációm valamikor egy évtizede... De inaktiv lett s biztos a rendszer lenullázta adataimat.nem is tudnék belépni arra a felhasználó oldalra...
Másikat kell kreálnom.  :ok:

Idézetet írta: Suvi Dátum február 04, 2024, 14:51:09Helló adminok.

Sosem fogadtam még az Unibet oldalán pedig volt regisztrációm valamikor egy évtizede... De inaktiv lett s biztos a rendszer lenullázta adataimat.nem is tudnék belépni arra a felhasználó oldalra...
Másikat kell kreálnom.  :ok:

Egy számlád lehet. Ne csinálj másikat.
A rendszer nem nulláz le semmit.
Lépj velük kapcsolatba és kérdezd meg mi legyen.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 04, 2024, 16:13:40Egy számlád lehet. Ne csinálj másikat.
A rendszer nem nulláz le semmit.
Lépj velük kapcsolatba és kérdezd meg mi legyen.
Nem egészen, mivel ő valószínűleg a romaniai Unibetre volt regisztralva, és ha annak idején nem erősítette meg a személyes adatait, akkor törölték a szamlajat automatikusan.

Annyi a helyzet, hogy az itteni játékok nyeremenyeit nem tudjak .ro számlára jóváírni.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 04, 2024, 17:02:53Nem egészen, mivel ő valószínűleg a romaniai Unibetre volt regisztralva, és ha annak idején nem erősítette meg a személyes adatait, akkor törölték a szamlajat automatikusan.

Annyi a helyzet, hogy az itteni játékok nyeremenyeit nem tudjak .ro számlára jóváírni.

Ez a szabályzott piac miatt van?

Csak mert én azt tapasztaltam mindenhol hogy szó sem lehet másik számláról, ha kell és lehet akkor kinyitják a régit, de nem engednek újra regelni.

*De most jut eszembe, a LeoVegas új liszenszet szerzett tavaly év végén Svédországban(addig is jelen voltak) és lehetett újra regelni a svédeknek és újra kihasználni a bónuszt.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 04, 2024, 20:43:08Ez a szabályzott piac miatt van?
Igen, követelmény volt a friss KYC, vagy a számla törlése.

Mar onmagaban ezert is jo itt lenni. Mindig lehet ujat tanulni.
Igy legalabb mar korrekt valaszt tudok adni. :great:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 04, 2024, 16:13:40Egy számlád lehet. Ne csinálj másikat.
A rendszer nem nulláz le semmit.
Lépj velük kapcsolatba és kérdezd meg mi legyen.

Az Unibet rendszere kivételesen olyan, hogy nulláz. Nekem nagyon régen volt náluk egy számlám, amit aztán vagy egy évtizedig én sem használtam, becsukódott, megszűnt. Aztán most pár éve újat tudtam nyitni, az elején a chattel is egyeztettem, semmi probléma nem volt, a régi nem kavart be.

Idézetet írta: Suvi Dátum február 04, 2024, 14:51:09Helló adminok.

Sosem fogadtam még az Unibet oldalán pedig volt regisztrációm valamikor egy évtizede... De inaktiv lett s biztos a rendszer lenullázta adataimat.nem is tudnék belépni arra a felhasználó oldalra...
Másikat kell kreálnom.  :ok:

Fontos tudni, hogy az Unibet ingyenes fogadások csak magyar számlával rendelkezőkre érvényes.

Hali, Mennyire kell aktivnsk lenni az unibetes számlán ? :-\  ::)

Idézetet írta: Suvi Dátum február 06, 2024, 19:41:01Hali, Mennyire kell aktivnsk lenni az unibetes számlán ? :-\  ::)

Használható legyen.

Unibetes ingyenes fogadások jóváírva.

Aki nem részesült: @latya @zami2 és @Mr. Federer

Unibetes ingyenes fogadások (február első fele) jóváírva.

Nem jogosult: @flamman és @chabialonso