Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Meg a giants is megpusztulhatna, azok is csak eggyel nyernek, mikor legalább kettővel kellett volna, hadnátok szét ti is :bash:

Idézetet írta: lapgellert Dátum július 16, 2012, 07:35:03
Rühes Hornets, hogy a fene enne szét titeket. 20 pontos előnyről hogy a homályba tudtatok kikapni :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:
Nyári liga meccsekre raksz?? Ez nagyon nagy ;D ;D ;D Ennél nem hiszem, hogy van lejjebb, ez már teljesen beteg ;D ;D ;D ;D

Kurva anyádat Simon te faszparaszt. Szettoverre tettem, és azért szerválhattál hogy meglegyen. Erre most zsinórban 8, azaz nyolc pontot buktál... 5-5. hát :fakk:

#2028 július 16, 2012, 22:20:32, davixxx
A kurva anyátokat Patrick ha nemtudtok 20 perc alatt 1 gólt lőni.. VICCEK VAGYTOK BAZDMEG. FOS, BUNDÁS GECI SZAR AZ EGÉSZ FUTBALL MANAPSÁG. FA**OM KIVAN AZ EGÉSSZE.. :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Szerk: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL. Kurva életbe mért kell ezen ennyit stresszelni, nem lett volna egyszerübb egy gól a 50. percben. :great:

Szerk2: Rá 2 percre még 1 gól.  :great: (1.36 oddszért izgultam ennyire mikor 75. percben volt az már 1.60 is..) LÉNYEG, HOGY JÖTT :D :beerchug:

A rohadt kurva anyátokat Nieminen meg Davydenko! Több mint fél év után fogadok teniszre basszátok meg, erre te gyökér szett előnyből kikapsz egy féreg ellen, inkább adtad volna fel, hogy hazafelé zuhanjatok le mindketten. Remélem már az utolsó gémben a halálodon voltál, ha már gémet nem nyertél. Szánalom!


#2030 július 17, 2012, 21:48:38, Dacsi
A kurva nénikéd Vinci, hogy képes vagy kikapni Arvidssontól! Alig bírja magát vonszolni a svéd kurva, te meg képes vagy kikapni tőle.... :bash:

Szerk.: Gratulálok te nyomorék, hogy képes vagy 4 játékot zsinórban elveszíteni. Most fogadjunk le is breakel ez a svéd ribanc!
Ott is van! Rohadj meg, hogy 5-2-ről képes voltál elveszíteni 5-7-re a szettet!

Idézetet írta: Dacsi Dátum július 17, 2012, 21:40:32
A kurva nénikéd Vinci, hogy képes vagy kikapni Arvidssontól! Alig bírja magát vonszolni a svéd kurva, te meg képes vagy kikapni tőle.... :bash:

Szerk.: Gratulálok te nyomorék, hogy képes vagy 4 játékot zsinórban elveszíteni. Most fogadjunk le is breakel ez a svéd ribanc!
Ott is van! Rohadj meg, hogy 5-2-ről képes voltál elveszíteni 5-7-re a szettet!

nők, nők... ha nőkre akarsz költeni, inkább járj prostikhoz, jobban megéri!  :D ;D :ok:

Idézetet írta: fcbayern Dátum július 17, 2012, 21:58:26
nők, nők... ha nőkre akarsz költeni, inkább járj prostikhoz, jobban megéri!  :D ;D :ok:

Kíváncsi lennék Vinci mennyit kér egy kanyarért..  ;D

Idézetet írta: fcbayern Dátum július 17, 2012, 21:58:26
nők, nők... ha nőkre akarsz költeni, inkább járj prostikhoz, jobban megéri!  :D ;D :ok:

Nem vagyok rászorulva... Inkább meghagyom neked!  :D ;D :ok:

Szakály, fel ne merd még egyszer venni a címerest mezt.... Még ha szar napod volt, akkor is minősíthetetlen az, amit műveltél, megye 3 ba se fociznak ilyen szarul....

Couliballyval együtt húzzanak el a francia hetedik osztályba, oda valók... Csak én nem látom ebbe a csávóba az istenadta tehetséget vagy mi? Évek óta nem tudom mitől akkora menő ez a csávó, valaki gyújtson már lámpát!  :redchug:

Ante Pavic, hogy Rocco nyomná bele a fejed a vécébe, miközben hátulról megrak egy 67 centis műbrokival, te szerencsétlen fakezű buzi, hogy szakadt volna anyádba a fejed, te patkány... :bash:

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 17, 2012, 22:35:57
Couliballyval együtt húzzanak el a francia hetedik osztályba, oda valók... Csak én nem látom ebbe a csávóba az istenadta tehetséget vagy mi? Évek óta nem tudom mitől akkora menő ez a csávó, valaki gyújtson már lámpát!  :redchug:

Gólkirály is volt, ha jól tudom, egy szóval: csodacsatár!!!!  ;D ;D ;D

Dögöljetek meg debreceni falábú buzik! Szakadjon le a kezem amiért erre a bundás geci focira fogadok, tudhatnám jól hogy úgyis elcsalják egy kibaszott szeletelt kenyérért is ezek a fasszopó gecik. Rohadt magyar szégyen fos bárcsak kiesnének a gecibe, de úgyis tovább makkolják magukat ezek a szarháziak.

:hanyas: loki

Rosol a büdös kurva anyádat te köcsög. 8-7nél van két szervád, erre bukod 8-10re :bash: Te nyomorult féreg, innen már baszhatod :crazy: