Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Cselzi bazd++++++++ szerencsétlen gecik. oda a betfair ligám miattatok:(

Az igen Peng, 1 perc alatt bukni az adogatást művészet. És te egy kibaszott Picasso vagy! :crazy:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum január 03, 2013, 08:46:47
Az igen Peng, 1 perc alatt bukni az adogatást művészet. És te egy kibaszott Picasso vagy! :crazy:

Azért a szett végére csak el kezdett játszani kár, hogy addigra 5 gém hátránya volt, pusztulna meg.
bet365 meg kivette a meccset a gecibe- vissza se tudtam fogadni.....

Ilyet én még nem basztam...kivette a t-zsidó az eurosportot, valami más szutyok csatorna van helyette. Ez már vicc amit ezek művelnek, hogy egy kibaszott tornádó söpörje a központjukat. fasszzopó tetves köcsögök

Mi a kurva isten van már? Ezek a faszszopó kibaszott szlovákok is mi a gecit művelnek? A büdös rohadt ribancos kurva anyját az egész bagázsnak :fakk: :wall:



Egyébként 4 illetve 5 szlovák gól kell(ene).

Anyád az 5-2 után 5-7 Monfils!     :shockwhore_125:

BHUPHATI ÉS NESTOR A JÓ KURVA ANYÁTOKAT!

Idézetet írta: rosco Dátum január 03, 2013, 18:45:19
BHUPHATI ÉS NESTOR A JÓ KURVA ANYÁTOKAT!
Mocskos szemétláda bundás gecik!!!! :bash:

A büdös kurva anyádat Berdych, hogy brékelőnyről bukod a szettet egy Bautista-Agut ellen. Ha fel mersz javulni és behúzod most 6-3 6-2 körül akkor elmegyek Indiába és eltöröm mind a két retkes kezedet...

kurva anyátokat baltimorei mákos gecik

ATMA köpedékek, hogy ment volna be Dos Santos kapufaja.  :fakk2:

Szeretnék gratulálni a Washingtoni stábnak,hogy a faszért nem tudták leszedni 111-et ha sérült,hiszen a 14 pontos előny még Cousins is meg tudta volna tartani akár 1-1 FG-vel,és akkor nem lett volna az utolsó TD-se...
FASZFEJEK!!!!!!!!!!
Rohadnátok meg!

Wozni, megsúgom Neked, Téged sem az eszed miatt fog feleségül venni vmelyik marha! Baszod, annyi lett volna a dolgod, h mint egy jó strici, futtatod ezt a hájas disznót, és megnyered a meccset! 8 nap alatt ez volt a hetedik mérkőzése az orosznak, a Red Bull-os automata már messziről remeg, ha hallja ezeknek a csülköknek a közeledtét, de Te, kongófejű balerina, képtelen vagy ilyen dolgokat észrevenni.

Dimitrov, a jó büdös kurva édesanyádat baszd fel a ravatalon, aztán bújj be mellé Te köcsög!  :bash:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 08, 2013, 06:58:23
Dimitrov, a jó büdös kurva édesanyádat baszd fel a ravatalon, aztán bújj be mellé Te köcsög!  :bash:

Elnézve azt a meccset is, szerintem a két főszereplőt könnyen lehetne helyettesíteni ebben a viccben:

Voltam moziban, a Passiot néztük, ül mellettünk egy szőke csaj, meg a kigyúrt barátja. Első beszólás, amikor elkapják Jézust:
Csaj: És akkor felakasztják, vagy mi lesz???
Pasi: Hülye, ő a főszereplő, csak nem hal meg!