Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Na jól van Timike menj te el a büdös faszomba! Mi a kurva életért mentél el Thaiföldre, shoppingolni bazdmeg??? Itthon talán hideg van????  Esetleg zsinórban 3-4 pontokat veszíteni a híresen jó ccc... adogatásod mögött, hogy minden szervajátékodban egyből brékeljenek miközben a kurva labdát se tudod átütni a másik oldalra??? Úgy beszélsz mint egy kocsis és akkora pofád van, hogy a teniszütő elférne benne de teljesíteni azt biza luxus. Jó nagy büdös egy szarházi vagy te azt meg kell hagyni...

Idézetet írta: patyi Dátum január 29, 2013, 10:53:44
Na jól van Timike menj te el a büdös faszomba! Mi a kurva életért mentél el Thaiföldre, shoppingolni bazdmeg??? Itthon talán hideg van????  Esetleg zsinórban 3-4 pontokat veszíteni a híresen jó ccc... adogatásod mögött, hogy minden szervajátékodban egyből brékeljenek miközben a kurva labdát se tudod átütni a másik oldalra??? Úgy beszélsz mint egy kocsis és akkora pofád van, hogy a teniszütő elférne benne de teljesíteni azt biza luxus. Jó nagy büdös egy szarházi vagy te azt meg kell hagyni...

Nagy szerencséd, hogy legalább feladtad, így csak egy ingyen leckét kaptam belőled  ;)

Idézetet írta: patyi Dátum január 29, 2013, 11:11:36
Nagy szerencséd, hogy legalább feladtad, így csak egy ingyen leckét kaptam belőled  ;)

+1  ;D

Ez a JYP meccs akkora csalás hogy ilyet még nem baszott a világ. De a Karpat is a 30-10 lövésaránnyal 3-3!  :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

Idézetet írta: csatarid Dátum január 29, 2013, 18:48:17
Ez a JYP meccs akkora csalás hogy ilyet még nem baszott a világ. De a Karpat is a 30-10 lövésaránnyal 3-3!  :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:
Mocskos állatok még gólra sem képesek. Bírók is...

Éppen ezaz.. a bírók is... Mi volt az a bizonyos öt perc se amikor 4 kiállítást kapott a Jyp.  :crazy:

Idézetet írta: csatarid Dátum január 29, 2013, 18:59:20
Éppen ezaz.. a bírók is... Mi volt az a bizonyos öt perc se amikor 4 kiállítást kapott a Jyp.  :crazy:
x-re kihozzák ezek a buzik

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum január 29, 2013, 19:00:57
x-re kihozzák ezek a buzik

Nyomorultak ezek... leadják az utolsónak akinek teljesen mindegy már. Csak nehogy ők meg lemaradjanak a PO-ról. Sztem itt ma a büdös életbe nem fordítanak, nem véletlen...  :wall:

NO KOMMENT!   :o  Alba viszont  :ok:

Idézetet írta: csatarid Dátum január 29, 2013, 19:45:00
NO KOMMENT!   :o  Alba viszont  :ok:
Esküdni mertem volna az x-re. Sebaj!  :ok:

Volán miatt jövök még ma ide! Eddig szánalmasak...  :crazy:


Mertesacker, Santos és talán Vermaelen,  :noway: :noway: :noway: A második gól miatt elmehetnétek inkább havat lapátolni! Viszont legalább a döntetlen meglett...

Idézetet írta: hege1010 Dátum január 30, 2013, 23:02:43
Mertesacker, Santos és talán Vermaelen,  :noway: :noway: :noway: A második gól miatt elmehetnétek inkább havat lapátolni! Viszont legalább a döntetlen meglett...

az első gól miatt a Sagna+Vermaelen duó is mehet a picsába... :noway: így kell odaajándékozni két gólt...

A kurva mocskos életbe már,hogy minden kibaszott tenisz tornán esik a kibaszott eső.