Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: szumos Dátum február 26, 2013, 22:22:09
Dögölj meg meg te luxemburgi marha!
Most mondd meg Csacsa! Mi tetszik neked ebben a semmirekellőben?

Semmi, ez egy köcsög buzi...  ;D

Nem volt 12 szögi a wolfsburg meccsen? Wtf? Felakasztom az összeset!

hamburg a jó kurva anyátokat! Törjön el az összes játékos mindkét keze és még a seggeteket se tudjátok kitörölni!!! :bash:

Flens, apátok faszát, tegnapelőtt le kellett volna köpnöm a városotokat! :hanyas:

Na most már tényleg rohadjon szét az az agysejtem amelyik a döntéseket hozza! Megint bazdmeg tudtam hogy azok a szájbakúrt francia ribancok a hatban lesznek és nem teszem meg, hanem helyette a másik fost pakolom ami persze elúszik. :noway: szúúúszáááá

#3140 március 18, 2013, 14:06:57, RedMunchen2010
Bassza meg, 1. harmad 1.5 felett kellett volna. A buzik nem adták meg.

Karlo, te fasznak az édes drága szopója, előre szólok bajok lesznek!  :knuppel2:

BURSASPOR!!! A KURVA ANYÁTOKAT!  :bash:

Idézetet írta: csatarid Dátum február 28, 2013, 20:58:38
BURSASPOR!!! A KURVA ANYÁTOKAT!  :bash:
Megkérdezhetem, hogy mire raktál?

Idézetet írta: georgeboyd Dátum február 28, 2013, 22:18:47
Megkérdezhetem, hogy mire raktál?
Már látom a naplódban:-(((
Szegények nem tehetnek róla, a kupában csont utolsók voltak a csoportban, és ez volt a csoport utolsó meccse, nem juthattak tovább (és a vendégeknek se kellett)

Querrey kúrd meg a kibaszott muterod, hogy 4-1-es dupla brékelőnyt leadsz!!! Ráadásul idióta szarvashibákkal! Te idióta  biggyedt damilszájú fasz!

A jó kurva anyádat Rybikova, hogy mióta tettem rád egy kis aprót, már a 9. játékot bukod sorozatban... ;D De üdvözlöm a szlovák barátnődet Cepelovát is, aki 2 game-t tudott összehozni Puchkova ellen. King Kong lepjen meg benneteket hátulról!

#3147 március 01, 2013, 07:08:51, priest
kurva anyátokat lakers hogy pont az utolsó negyedben nem dobjátok meg a 25 pontot.
flegmáztok össze vissza basznátok meg magatokat

Szerencsétek van hogy meglett  :)

Stakhovsky a retkes kurva anyádat hogy 526 darab break labdát nem tudsz kihasználni.

Idézetet írta: Csecse Dátum március 01, 2013, 16:04:22
Stakhovsky a retkes kurva anyádat hogy 526 darab break labdát nem tudsz kihasználni.

Tényleg annyi volt?!  :D  ;D