Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Az Elverumi kézisek azért bekaphatják a Drammeni kéziseknek a pucukájukat, ha már szoptak egész meccsen, szopjanak utánna is!!!! Tövig, bő nyállal, a végén szájba!!!

A büdös kurva annyát az összes női teniszezőnek, hogy nem szüntetik már be ezt a kibaszott sportot a kibaszott hülye picsáknak.

Hogy lehet valaki ekkora szopós borjú mint ez a kurva Babos Timi? Hogy? Hogy? 5:3ról - 5:7 2:6   - egy kibaszott over 20,5re nem képes

Én meg hogy lehetek ekkor baromagyú hogy már megint erre az analfabéta kurvára fogadok?  :bash: :bash: :bash:

Adná az isten hogy eltörjön kezed, lábad és abbahagyd a tenisz te magyarország szégyene, de disznó.


Megvájör és Barthel a kurva anyátokat!

Passzol az előző kettő után: Czink te szargeciszar; 5-1-ről bukod a szettet :megbok:

A mocskos jó édes kurva anyátokat ti fasszopó geci alba berlin kosarasok. Hogy törne el a kezetek ha már ekkorát bundáztok ti fasszopó köcsög büdös gecik. 2 és fél perccel a vége előtt mentek 10-el 17mp-el a vége előtt szoptok 4-el. Igaz biztos jó odds volt a Trierre olyan 30 körül biztos. Ekkora bundát ritkán látni a kurva anyátokat. Ja és még a mai napra az atomerőműnek és a silkeborgiak is bekaphatnak egy néger faszt ti fasszopók.  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

alba berlin mocskos kutyak vagytok  >:(

Na mivan kárőrverndő Reálos gecik most hol vagytok ??....
(tisztelet a kivételnek, általánosan értettem a sok divatdrukkere akinek tegnap akkor pofaja volt..)

Albás gecik,megbaszom a mocskos bundázós anyátokat!!!
Sőt,aztán egymás anyját is megfogjátok baszni mind,ti mocskos szarrágó tetvek!!!
Ez tuti,hogy baszadék nagy bunda volt!!
Miattatok ment a kombi a kurva ezerfasztszopó édesanyátokba!!
Az a durva,hogy éreztem,hogy nem szabad rájuk fogadni,erre beteszem ezeket a mocsadék gecizabáló nyomorék kanócpöcsü,vakegér,bárgyúfejű anyabaszó tetves buzikat!!

Ivanovic buzizik  >:( nebuzizz

A MOCSKOS, KURVA ÉLETBE!

Idézetet írta: Ron Burgundy Dátum április 25, 2013, 15:45:28
Ivanovic buzizik  >:( nebuzizz

Ezen besírtam ;D ;D ;D

Amúgy ha már itt vagyok Kurva anyád Görgess! :fakk2:

Idézetet írta: davixxx Dátum április 25, 2013, 17:26:29
Ezen besírtam ;D ;D ;D

Amúgy ha már itt vagyok Kurva anyád Görgess! :fakk2:

:) akkor HJK is bekaphatja  :bash:

Robertson, szopogass szart  :redchug:

TE LÓFEJŰ SZERB KURVA REMÉLEM LESÉRÜLSZ!

Büdös kurva életbe, hogy amire rakok mind elmegy.. :bash: :bash: