Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


#3420 április 29, 2013, 00:57:50, corsica
Idézetet írta: corsica Dátum február 25, 2013, 21:57:30
Ali Babáék és a negyven rabló!
Vasárnap: Fener V/H, 25.00 odds, ma: Galata V/H 26.00 odds. Kombi: 650.00 szorzó. Én is csak utólag vagyok ilyen nagy okos. Ha öreganyámnak pöcse lett volna.....
Folytatom:
Kurva világban élünk. Már a bundázásban sem lehet bízni. Okulva az idézetemben leírtakból, feladtam egy buli 3-as kötést.Szemét Galata, nem hozta az elvárt "papírformát" vagyis félidőben nem állt vesztésre. Így még soha életemben nem izgultam ennyire hogy a hirtelen beköszöntött melegben is szükség legyen a téli ruhadarabra.
Summázva: Vártam a 3 bundát. Ebből jött 2, a Galata  csak félig. Az eredő odds: 21x21x21= 9261!!!!!
80 Ft téttel a lehetséges nyeremény:741.000 Ft. Ejnye-bejnye Galata! A másik, úgy, ahogy kell: Kasimpasa 6.perc 1:0 - 58.perc 1:1 - 92.perc, nehogymá ne kapjunk ki!!!! 90+2 perc piros lap/egyből, nem 2.sárgával/ 90+3 perc 11-esből 1:2. Fener? 89. percben 11-esből hozza a "papírformát" . Így csinálják ezt janicsáréknál.  Hát szabad ennyire kibaszni velem, aki belétek fektette bizodalmát és 80 forintját? Kérem vissza a tétet.

Idézetet írta: corsica Dátum április 29, 2013, 00:44:12
Folytatom:
Kurva világban élünk. Már a bundázásban sem lehet bízni. Okulva az idézetemben leírtakból, feladtam egy buli 3-as kötést.Szemét Galata, nem hozta az elvárt "papírformát" vagyis félidőben nem állt vesztésre. Így még soha életemben nem izgultam ennyire hogy a hirtelen beköszöntött melegben is szükség legyen a téli ruhadarabra.
Summázva: Vártam a 3 bundát. Ebből jött 2, a Galata  csak félig. Az eredő odds: 21x21x21= 9261!!!!!
80 Ft téttel a lehetséges nyeremény:741.000 Ft. Ejnye-bejnye Galata! A másik, úgy, ahogy kell: Kasimpasa 6.perc 1:0 - 58.perc 1:1 - 92.perc, nehogymá ne kapjunk ki!!!! 90+2 perc piros lap/egyből, nem 2.sárgával/ 90+3 perc 11-esből 1:2. Fener? 89. percben 11-esből hozza a "papírformát" . Így csinálják ezt janicsáréknál.  Hát szabad ennyire kibaszni velem, aki belétek fektette bizodalmát és 80 forintját? Kérem vissza a tétet.


Én erre mindig azt szoktam mondani haverjaimnak (akik többszörös kötésben és olykor nem is kicsi oddsokat játszanak meg, amikre én 3 ft-ot nem tennék), hogy aki bevállalja az ilyeneket és kockáztat (ráadásul van, hogy jó pár ezer ft-tal), az meg is érdemli, hogy bejöjjön neki, én ilyenekre sohasem lennék képes! :D Zárójelben, ez még 2/3-ban is hozott volna bő 35 ezret 240 ft-ra! :D Mondjuk elnézve a 9000-es eredő oddsodat, van még hova fejlődniük. ;D

OK Alkimista87!
Vágom én. Tippmix indulása óta játszom.Eredetileg Trixie + 3.db egyszeri fogadással játszottam volna meg, ha előtte 1 órával nem zúzom le az egyenlegem 80 Ft-ra. Így  minden-mindegy alapon "buliként" fogadtam. Hozzászólásommal csak érzékeltetni szerettem volna, hogy megy ez manapság. Tudom ez rutinos Fogadótársaim előtt nem újdonság, de vannak közöttünk, akik még nagy reményekkel, telve optimizmussal próbálják becserkészni a tuti tippeket.   

Buzi bundás Hamburg, látom a kéziseknek nem elég magas a fizetésük...

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 30, 2013, 21:54:24
Buzi bundás Hamburg, látom a kéziseknek nem elég magas a fizetésük...

Ezt a Hamburgot a Veszprém elkente volna... Nincs az a bíró aki meggátolta volna ezt. És hogy ne legyen off, a kurva anyjukat az EHF bíróinak :crazy:

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 30, 2013, 22:55:10
Ezt a Hamburgot a Veszprém elkente volna... Nincs az a bíró aki meggátolta volna ezt. És hogy ne legyen off, a kurva anyjukat az EHF bíróinak :crazy:

Akkor benéztem ezt a meccset, de akkoris a qrva anyjukat :D

Kurva anyád Bartoli!
Kurva anyád Cibulkova!
Kurva anyád Baghdatis!
Kurva anyád Real Madrid!
Kurva anyád Dortmund!

A kuuuurvaa anyáááád Cilic!

Idézetet írta: rosco Dátum május 01, 2013, 12:26:13
A kuuuurvaa anyáááád Cilic!

+1
Mégis hogy a francba kapott ki ilyen simán ettől a világtalan Dodigtól? Rohadt koszos, zsíroshajú horvát geci :crazy:

Soha többet nem fogadok nőkre! Soha többet nem fogadok nőkre! Soha többet nem fogadok nőkre! És ezt még ezerszer kéne leírni ameddig tényleg fel nem fogom.  :bash:

Nyomorék Barca Messi nélkül szart nem értek... 7 kapott 0 rúgott gól ... Vastaps..   Se a both team score, se a félidős gól nem jött be...  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:

Idézetet írta: nasgur Dátum május 02, 2013, 06:24:26
Nyomorék Barca Messi nélkül szart nem értek... 7 kapott 0 rúgott gól ... Vastaps..   Se a both team score, se a félidős gól nem jött be...  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:

A legnagyobb baj hogy már Messivel sem. Ahogy Császár Gábor mondaná, szar ez az egész :cya:

kb fél éve komolyan öröm volt nézni a barca játékát, tiki taka ide vagy oda egyszerűen annyira szépen kreatívan passzolgattak mind addig amíg 100%os helyzetbe nem hozták magukat.. Most meg ötlettelenül passzolgatta hátul a 2 védő egymás között a labdát.. Oké hogy a Bayern az nem egy Vallecano vagy egy Depor vagy akármelyik kisebb spanyol csapat de akkor is. És ez nem az első ilyen mérkőzésük, mostanában a bajnoki meccseken is látszik hogy az ami régebben tényleg ment, az mára már köszönő viszonyban sincs. Hol vannak azok a meccsek mikor barca - x kis csapat 6-1, 8-0 stb.. 

Na mindegy nem bántom őket, így is elégé megalázó nekik ez a 7-0  :crazy:

Idézetet írta: nasgur Dátum május 02, 2013, 08:20:39
kb fél éve komolyan öröm volt nézni a barca játékát, tiki taka ide vagy oda egyszerűen annyira szépen kreatívan passzolgattak mind addig amíg 100%os helyzetbe nem hozták magukat.. Most meg ötlettelenül passzolgatta hátul a 2 védő egymás között a labdát.. Oké hogy a Bayern az nem egy Vallecano vagy egy Depor vagy akármelyik kisebb spanyol csapat de akkor is. És ez nem az első ilyen mérkőzésük, mostanában a bajnoki meccseken is látszik hogy az ami régebben tényleg ment, az mára már köszönő viszonyban sincs. Hol vannak azok a meccsek mikor barca - x kis csapat 6-1, 8-0 stb.. 

Na mindegy nem bántom őket, így is elégé megalázó nekik ez a 7-0  :crazy:


A Barca pont leszarta ezt a meccset, szted Messi miért nem játszott!??  ???

Ez egy edző meccs volt nekik, semmi több.  :ok:

Idézetet írta: jorgi05 Dátum május 02, 2013, 11:03:55

A Barca pont leszarta ezt a meccset, szted Messi miért nem játszott!??  ???

Ez egy edző meccs volt nekik, semmi több.  :ok:

A barca nem szarta le ezt a meccset, egyszerűen nem tudtak többet. Messi azért nem játszott, mert esélyük sem volt a továbbjutásra. Szerinted ők nem távoztak volna inkább a versenyből egy pl. 2-0-ás győzelemmel, felemelt fejjel, mint egy újabb megalázó vereséggel ráadásul hazai pályán?