Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: corsica Dátum május 07, 2013, 22:47:09
Hányingerem van a futballtól.  Szemét róma- csak azért is kisbetűvel - előtte veri a Fiorentínát idegenben, most egy szar csapattól otthon szopik ( meg én is ).  Az undortól és a rómától, galatától, fenertől, meg a hasonló tetves bagázstól egy életre elment a kedvem a fogadástól. Kész, feladom, befejeztem. Ennyi volt.

Biztos az a szar csapat aki idegenben nyert ma este! ;D

Idézetet írta: hurkabalint Dátum május 07, 2013, 23:26:34
Biztos az a szar csapat aki idegenben nyert ma este! ;D
Mindenesetre a Fiorentína szintű csapathoz képest. Chievo utolsó 4 hazai mérk. 0 2 2 = 2p. 0:2 gólk. 4 meccsen gólt sem rúg!!!!! Igaz, idegenben az utóbbi időben verte a Pescarát, Sienát - utolsó kettőt. De nem a rómát. 18:2 szögletarány 69-31 % labdabirtoklás, 12.00 odds a V-re, a gól meg a meccs végén, ahogy köll, oszt jó napot.

Idézetet írta: corsica Dátum május 08, 2013, 00:11:42
Mindenesetre a Fiorentína szintű csapathoz képest. Chievo utolsó 4 hazai mérk. 0 2 2 = 2p. 0:2 gólk. 4 meccsen gólt sem rúg!!!!! Igaz, idegenben az utóbbi időben verte a Pescarát, Sienát - utolsó kettőt. De nem a rómát. 18:2 szögletarány 69-31 % labdabirtoklás, 12.00 odds a V-re, a gól meg a meccs végén, ahogy köll, oszt jó napot.

Hát 4 meccs után már aktuális volt, hogy gólt lőjünk! :)

Idézetet írta: hurkabalint Dátum május 08, 2013, 07:53:40
Hát 4 meccs után már aktuális volt, hogy gólt lőjünk! :)

Miért, te is játszottál tegnap este?!  :D ;D ;D

Idézetet írta: hurkabalint Dátum május 08, 2013, 07:53:40
Hát 4 meccs után már aktuális volt, hogy gólt lőjünk! :)
Én is így szoktam gondolkodni, de amikor 6 meccs után még a 7.-en se képes gólt rúgni az adott banda, akkor azért megfordul a fejemben egy-két ebbe a topikba való gondolat  ;D

Robredo, te féregnyúlvány geciputtony, elmész a jó...

SPARTA PRAHA A JÓÓ KURVA ANYÁDAAT!!!!!  :crazy:  :crazy:  :noway:  :noway:

Hihetetlen hogy az utóbbi pár napban minden papír elmegy... Almagro te cigány féreg, két szettlabdád van, szerváltál is a meccsért, és ez a világtalan bundásgeci nyer??? :crazy:

Almagro a kurva anyádat, 17ből 2 break labdát tudsz kihasználni?! meg is érdemelted hogy kiszoptál. Remélem a következő meccseken is hasonlóan fogsz teljesíteni...  :bash:

FIORENTINA meccsen kell kurva gyorsan 2 gól, illetve egy ATALANTA GÓL is jól jönne! köszipuszi! :cya:

JA ÉS KURVA ANYÁTOK HA NEM LESZ.. :bash: :bash:

Idézetet írta: davixxx Dátum május 08, 2013, 22:10:24
FIORENTINA meccsen kell kurva gyorsan 2 gól, illetve egy ATALANTA GÓL is jól jönne! köszipuszi! :cya:

JA ÉS KURVA ANYÁTOK HA NEM LESZ.. :bash: :bash:

EGYIKSEJÖTT!!!!!! A FASZOMAT AZT NYOMORULT FOGADÁS MINEK KELLET NEKEM EBBE BELEKEZDENEM ??????????????? BUKTAM KB. VAGY 40 EZRET EDDIG  ÖSSZESEN DE ÉN CSINÁLOM TOVÁBBRA IS. ÚGY NÉZ KI H MÉG AGYILAG KICSI VAGYOK EHHEZ.. SAJÁT PÉNZBŐL, HOGY NEM TÖLTÖK FEL VAGY 1 ÉVIG AZ TUTI, HA MÉGIS VALAKI MAJD BASSZON FEJEN PLS.. A FAZSOMAT AZT :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 08, 2013, 20:03:46
Hihetetlen hogy az utóbbi pár napban minden papír elmegy... Almagro te cigány féreg, két szettlabdád van, szerváltál is a meccsért, és ez a világtalan bundásgeci nyer??? :crazy:

Azért attól nagyon távol volt tegnap Almagro, hogy szerváljon a meccsért. :) A tenisz tudása megvan ennek a sügérnek, hogy igazán jó játékos legyen, de kibaszottul hullámzóan teljesít és mentálisan is gyenge. Amit a houstoni döntőben művelt Isner ellen elég szánalmas volt, akárcsak a tegnapi produkciója, de lehetne folytatni a sort a Ferrer elleni meccsével az Ausztrál Openről...

Idézetet írta: rosco Dátum május 09, 2013, 11:10:16
Azért attól nagyon távol volt tegnap Almagro, hogy szerváljon a meccsért. :) A tenisz tudása megvan ennek a sügérnek, hogy igazán jó játékos legyen, de kibaszottul hullámzóan teljesít és mentálisan is gyenge. Amit a houstoni döntőben művelt Isner ellen elég szánalmas volt, akárcsak a tegnapi produkciója, de lehetne folytatni a sort a Ferrer elleni meccsével az Ausztrál Openről...

Ja igen, bocsánat, úgy felbaszott hogy meccset írtam, pedig a szettért szervált. Egyből utána írtam be, kicsit elborult az agyam...


ATP Madrid = Bohóc Torna  :fakk2: :fakk2: :fakk2: