Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Az ütő álljon az összes köcsög férfi top 10-es teniszezőnek a seggébe...

Djoko te egy szégyen vagy, tiltólista, már rég meg kellett volna tennem!

Lerch/Lerch, Sutter/Widmer négyes dögöljön meg!!!

A Goricanec/Hüberli - Moreira/Silva-Jorge strandröpi meccsen aki a kamera előtt áll az esernyővel üljön le vagy takarodjon haza! Nem látom bassza meg a meccset!

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 17, 2013, 18:31:44
A Goricanec/Hüberli - Moreira/Silva-Jorge strandröpi meccsen aki a kamera előtt áll az esernyővel üljön le vagy takarodjon haza! Nem látom bassza meg a meccset!

Bocsi nem vettem észre hogy ott a kamera, de már megyek is ;D ;D

Rohadt Efes... Ma végre százas napom lehetett volna, jött minden, erre a bundás török mocskok képesek pofán törölni...

Kurva anyád Azarenka! Kurva anyád Azarenka! Kurva anyád Azarenka! Kurva anyád Azarenka! Kurva anyád Azarenka!

Idézetet írta: csatarid Dátum május 17, 2013, 21:36:10
Kurva anyád Azarenka! Kurva anyád Azarenka! Kurva anyád Azarenka! Kurva anyád Azarenka! Kurva anyád Azarenka!

EZAZ! Másodszor is bukd el 40-15ről a szervádat! JÓ VAGY!   :bash:

HAHA! ;D csicska reál margit, öt forintot nem ér az egész csapat.. Ronaldo meg egy bunko kőgazdag elkényeztetett szar. :noway:

Ez most komoly hogy idén nem nyer semmit a reál?:D istenem micsoda egy csicska csapat.. 15.perc 1-0 az hittem megvan a meccs..  :crazy:

#3535 május 18, 2013, 10:23:46, davixxx
Idézetet írta: davixxx Dátum május 18, 2013, 00:00:34
HAHA! ;D csicska reál margit, öt forintot nem ér az egész csapat.. Ronaldo meg egy bunko kőgazdag elkényeztetett szar. :noway:

http://sport365.hu/videok,videok,video-elborult-c-ronaldo-agya-fejbe-akarta-rugni-ellenfelet,54841

Ennyit erről a nyomorultról.. Na most imádjátok elvakult Real margit drukkelrek.. :noway: :noway:

Ja és ha már itt vagyok akkor Kurva anyád Janowicz, hogy nem tudod 5-4 nél hozni a szervádat, mikor a settért adogatsz te világi gyökér.. :bash:

Kurva anyád lokomotiv kuban! Rohadt geci férgek vagytok! Végig szoptok a meccsen a végére átveszitek a vezetést, támadtok többször is, hogy többel vezessetek sőt a győzelemért is és a végén kiszoptok egy 3-al. Remélem megdöglik az összes játékos!!! :bash: :bash: :bash:

Salzburg!!!!!!! Nem akarsz bajnok lenne baszod???? vagy már lemondtatok róla férgek?  :noway: :noway:

Balfasz Berdych! Az ilyen barmokból sose lesz TOP4-es. Ahelyett, hogy a modell csaját villogtatná a lelátón inkább a teniszre figyelne ez a degenerált. BASZD MEG!

Buzi oroszok! Derék Dinamós legényeknek arra sem telik, hogy a tök utolsó Alanyiát verjék. Pedig Gy-esetén 3.hely is meg lett volna.Erre? 1:0-ra szopnak-meg én is. Pumpa fölment-nekem is. 81.percben Dinamós csávó kettős nyújtott lábbal becsúszik, hatalmas buli a pályán. Áll a játék, bíró kioszt kapásból 4 pirosat- köztük Czuczák is - 3 sárgát. 9 perc hosszabbítás-vége.Basszák meg a jó moszkvai nénikéket sorba.