Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Kár leírni a mai napom mert kb ez van már egy jó ideje.Mai utolsó fogadásomat már naplómba is lusta voltam beírni a lényeg két svájci döntetlen lett volna alap, hogy az egyik a elmegy a kilencvenakárhányadikpercében........ nem is mondok semmit.Vicc az egész.Ha fogalmam sincs mikor volt utoljára nyertes fogadásom legyen az single legyen az kombi lehet az 1.40-es odds de lehet az 3.80...bármilyen..Én ilyet még nem láttam.

Rohadék Kiel , a Debrecent már meg sem említem de hogy a Pécs  lerúgja  az fasza (8 feletti oddsra ) .

A mocskos kurva édes anyukátokat OAK athletics!!! Mi a kurva faszomat csináltok, ti buzik? 9. inning, bázisok foglaltak, 0 out és nem szereztek 1 kurva pontot sem, hogy nyerjetek! Fasszopó seggfejek!!! Nagyon ajánlom, hogy behúzzátok a meccset!!!

#3648 június 02, 2013, 01:59:48, Alkimista87
.

#3649 június 02, 2013, 03:18:04, Cpt. Szikla
Indiana, hogy a faszomba hagytok ki ennyi ziccert... :crazy: Atyaég ennyi dunkot elbaszni...

Nektek is grat PIT pirates, hogy egy baszott pontot sem tudtatok szerezni Leake ellen. 1-6 a statja PIT-ben, erre shutoutol titeket. Szánalmas férgek!

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum június 01, 2013, 22:24:21
nem kapott ki...   :laugh:

nagyot küzdött de attól még rohadjon meg hogy ezt a bohóc isnert épphogy eltudta verni

FÁKKK! Mi a szar van már Kínában a vízilabda világligán?? Már rég vége kellett volna lennie a mai női meccseknek, de sehol semmi..de még egy nyamvadt infót se lehet összeszedni a netről!! Közben meg áll benne a pénzem, faszom..

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 02, 2013, 15:56:04
FÁKKK! Mi a szar van már Kínában a vízilabda világligán?? Már rég vége kellett volna lennie a mai női meccseknek, de sehol semmi..de még egy nyamvadt infót se lehet összeszedni a netről!! Közben meg áll benne a pénzem, faszom..

Kieg: Hogy mindig ide kell jönnöm, hogyha valamit szeretnék!! Már csak ki kéne értékelni, Tipico!  ;)

Mi van itt ma? A Marathon nem küldi a pénzemet, Tipico nem értékel ki, az eredmények.com és társai meg nem frissítik, amire szükségem lenne..Lassan már kezd elegem lenni ebből a mai napból.. :redchug:

Dögöljön meg az összes siófoki nyomorék :crazy: :crazy:

Fasszopó mocskos lilák!!!  :bash:

Faszomat már, hogy ez a buzi Pápa maradt bent...  :bash:

Nasri azt a kurva agyhalott fajtádat...parázzál szutyok ribanc :noway:

#3659 június 02, 2013, 19:35:17, Cpt. Szikla
Barca... kézi...szokásos! :fakk2:  Ruppót nem értek. :crazy:
(Kicsit olyan érzésem van mint a férfi Euroliga F4-jánál)