Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


NYOMORÉK GECI DORTMUND!!!!!!!!!!!!!!!!4

Dortmund , Celtic   :wall:

Úgy látszik a Napolyi köcsögök megszívatnak ma jó pár ezer fogadót!

Idézetet írta: mikisun link=topic=u69.msg418515#msg418515 date=1380140443
Úgy látszik a Napolyi köcsögök megszívatnak ma jó pár ezer fogadót!

Ekkora balfasz csicska geciket mint ez a nápolyi a kurva annyukat azt.. Én hülye éreztem h gáz lesz ebből, de ááá ugyis nyernek balfasz ez a szaszulo. NÁPÉLO KÖCSÖGÖK BASSZÁTOK SEGGBE EGYMAST A KURVA ANYÁTOK!! :bash: :bash: Két 14 ezres kombim viszitek h szopnátok lovat

Idézetet írta: davixxx Dátum szeptember 25, 2013, 22:30:02
Ekkora balfasz csicska geciket mint ez a nápolyi a kurva annyukat azt.. Én hülye éreztem h gáz lesz ebből, de ááá ugyis nyernek balfasz ez a szaszulo. NÁPÉLO KÖCSÖGÖK BASSZÁTOK SEGGBE EGYMAST A KURVA ANYÁTOK!! :bash: :bash: Két 14 ezres kombim viszitek h szopnátok lovat
Én is éreztem,hogy nem lesz meg a hendi,de azt azért nem gondoltam,hogy nem nyernek,ezek a genyó buzik!
Nem baj,nem sokat tettem rá,szerencsére,de akkor is a kurva anyátokat,buzi,nápolyi retkek!

Faszszopó nápolyi cigánygecik! Költsétek gyógyszerre, amit a mai produktummal kerestetek és az is akadjon a torkotokon!

Ha már a Nápolynál járunk    akkor a Milán is ide illik   meg a gyökér Arsenál (=szarzenál )  meg a ....Swansea  meg az összes többi szemétláda bundázó gyökér csapat...    :bash:  (nápolyi kurvák  :twak_125:)  legalább ti nyertetek volna .

Utó irat  : Most nézem még jó ,hogy kihagytam a madridi cigányokat  (real margit  X )   

 ;D Ezek olvasnak a gondolataimban    :D  a tetvek . Szerintem most sokan fellélegeztek   ;D     

NÁPOLY!!! Ha ez nem bunda volt akkor mi a fasz???

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 25, 2013, 23:59:00
Egy Real meccsnek addig kell tartania, ameddig nem nyer a Real. Ha ehhez nem elég 90 perc, akkor tart 97-ig, ha annyi se elég, akkor tovább ;D
Bezzeg a Barcanal, igaz? (És még nem is kell sokat visszamenni az időben... :bash:)

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 26, 2013, 07:28:36
LOL...annyira tudtam hogy lesz olyan korlátolt, aki demerabarca is dologgal jönni fog :D Igen, már náluk is rossz volt nézni, egy szóval se állítottam hogy jobbak e téren. De most se csalódtam, a zemberek meg a zinternet egyszerű mint a szög ;D
Köszi! Bár nem az idiótaságomat akartam megmutatni, hanem rávilágítani arra a tényre, hogy nem csak a Realnál ilyen a helyzet... De legyen, nálad sokkal rosszabb idióta vagyok, mert le mertem írni. Bocsi!

http://www.eredmenyek.com/merkozes/hQa2qoCr/#a-merkozes-statisztikaja;0

72%-os labdabirtoklás és 1-1..:D olasz foci mi más csak azt nem értem hogy mégis akkor a vendégek hogyan tudtak majdnem ugyanannyiszor kapura rugni mint a napoli ha harmad annyit volt náluk a labda.

Elmúlt két nap  :hanyas: :2guns: totál leamortizáltam a BR-m, innen a szép felállni

szia, mi az a 'BR' ?
köszi