Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Kurva anyád dezmop mértnem játszod meg az összes tipped egybe amit kitalálsz    ????  Mert akkor jött volna egy 217 odds   Úristen mit tettem   :bash: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Raonic!

BASSZÁJBA A KURVA ANYÁDAT!  :)

Idézetet írta: hubika88 Dátum október 18, 2013, 20:07:04
Raonic!

BASSZÁJBA A KURVA ANYÁDAT!  :)

Én inkább a képen látható csajt .... szájba  ;D  ;D  ;D  bocs az offért de .......................   

Idézetet írta: gerry Dátum október 18, 2013, 20:47:09
Én inkább a képen látható csajt .... szájba  ;D  ;D  ;D  bocs az offért de .......................   

hát őt bárhol bármikor  :smitten: :D

Pavlyuchenkova remélem kibeleznek a meccs után.. 40-0 után zsinórban öt labdát bukva szórod el a szervádat te mocskos ribanc, hazai közönség előtt bravo!

*** Majd ezek után rontsd el a három break labdát jólvan szopd le apád faszát!

Liverpool...eddig sportfogadói pályafutásom alatt több mint 20x fogadtam rátok, és mindig buktam. Mai nap emberelőnyben félidőben is így tettem. Pedig megfogadtam magamnak egy jó ideje, hogy rátok meg a Lyonra soha nem fogadok. Ma mégis így tettem. Természetesen buktam. Ezek után elhatároztam, hogy a maradék 30 fordulóban mindig fogadok rátok mert nekem megér ennyit, hogy kiessetek a bajnokságból, ti szarházi banda  ;D  Azt a pár ezer forintot nem sajnálom értetek. Régebben kedveltetek titeket de az évek során rengeteg pénzt vetettek el tőlem..

Idézetet írta: Pozzato Dátum október 19, 2013, 15:44:01
Liverpool...eddig sportfogadói pályafutásom alatt több mint 20x fogadtam rátok, és mindig buktam. Mai nap emberelőnyben félidőben is így tettem. Pedig megfogadtam magamnak egy jó ideje, hogy rátok meg a Lyonra soha nem fogadok. Ma mégis így tettem. Természetesen buktam. Ezek után elhatároztam, hogy a maradék 30 fordulóban mindig fogadok rátok mert nekem megér ennyit, hogy kiessetek a bajnokságból, ti szarházi banda  ;D  Azt a pár ezer forintot nem sajnálom értetek. Régebben kedveltetek titeket de az évek során rengeteg pénzt vetettek el tőlem..

+1

Engem is mindig szivatnak ezek a szarfaszúak. Hogy rohadnának meg mind. Sosem kedveltem őket, viszont egyre jobban utálom őket.

Én a Chelseavel vagyok így évek óta , 10/10x bukok ha rájuk fogadok , de ha nem akkor mindig nyernek , fordítanak minden jönne :D :bash:

Ez a Dortmund egy vicc.Ilyen gyenge játékot bassza meg,állandóan kibasznak velem amikor hendivel játszom őket.Mintha nem is akartak volna ma gólokat lőni.

A mocskos tili-toli biszem baszom kurva labdás anyádat Barca,! El is ment a tipszmixem...

Rohadj meg te szarfaszú Barca!!!!

Ennyit tud a mocskos Barca! Ide passz-oda passz, felvisszük a 16osig, visszavisszük a kapushoz, megint felvisszük, nyomunk 2 paszt az ellenfél 16osánál, megint hátravisszük, aztán odaadjuk Messinek, nesze lődd be. Csak ez nem mindig jön be. Átkéne értékelni ezt a szar tili-toli focit, mert ha egy Osasuna levédekezi, akkor csak nem valami titáni taktika.

Dögölj meg te is te csicska Atléticó!!! Gyönyörűen vittétek a kombimat, ti buzik!!!!!

#4198 október 20, 2013, 15:56:03, CUCS77
Gasquet te kurva.... :bash:

Szerencséd van, hogy összekaptad magad a végére...

Juve, hogy rohadnátok szarrá, ti buzi gecik! :fakk: