Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


törjön el mindkét keze a Flensburg összes kézisének!

#4321 december 18, 2013, 19:43:26, Tomee886
nyomorék francia kurvák!!

Ui.: Magyar lányok is vitték a tipszmixet...de attól még ugyanúgy érvényes !   ;D

Idézetet írta: Tomee886 Dátum december 18, 2013, 19:02:31
nyomorék francia kurvák!!

Ui.: Magyar lányok is vitték a tipszmixet...de attól még ugyanúgy érvényes !   ;D
Ja!!
Mit hittek ezek a szemét faszszopó francia kurvák??!!! :fakk: :fakk: :shockwhore_125: :shockwhore_125: :shockwhore_125:
Ma már nem elég csak kivinni a nevet meg a szerelést a pályára,szinte senki ellen!!!!!!!!
Kivéve a dél-amerikai meg néhány más fosadék ellen!
Valaki látta a meccset,hogy nyerték meg ezek a faszcibáló lengyel kurvák ezt a szájbabaszott meccset?!
Hogy vezettek ezek a kurvák szinte végig 3 góllal?!!!
Már a félidő 11-8-nál tudtam,hogy bukó van,sőt,azt is ,hogy 1 góllal kapnak ki a végén ezek a szemét kurvák!!

Idézetet írta: mikisun Dátum december 18, 2013, 20:01:56
Már a félidő 11-8-nál tudtam,hogy bukó van,sőt,azt is ,hogy 1 góllal kapnak ki a végén ezek a szemét kurvák!!
Tehát a Bejött!!! topikba is várható egy-két bejegyzésed.  :)
:beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum december 18, 2013, 20:30:40
Tehát a Bejött!!! topikba is várható egy-két bejegyzésed.  :)
:beerchug:


Hát van az a helyzet, amikor az ember szinte tudja előre hogy bukó lesz, de azért még reménykedik az ellenkezőjében, ezért nem fogad vissza :) (mondjuk én konkrétan a magyar meccset néztem, csak a francia utolsó pár percére kapcsoltam át...francnak idegeskedjek végig egy teljes meccset, mikor a végén el lehet intézni pár perces düh-rohammal :D )

Idézetet írta: csabax Dátum december 18, 2013, 20:30:40
Tehát a Bejött!!! topikba is várható egy-két bejegyzésed.  :)
:beerchug:
Amúgy pedig teljes mértékben igazad van: nyomorék francia kurvák!  :)

Idézetet írta: csabax Dátum december 18, 2013, 21:04:42
Amúgy pedig teljes mértékben igazad van: nyomorék francia kurvák!  :)
Sajnos,nem voltam otthon,így esély sem volt visszafogadni.
De figyeljétek meg,most lehet a norvég ribik is leszopatnak majd.
Bebasznak egy d-t aztán annyi!

Kurva anyátokat ti norvég gecik (kivéve Sulland  :-*) hogy szopjatok le mindenkit a csarnokban

Mind a francia és mind a norvég gecinyelő is...fasza kurva ribancok,kézenfoghatják egymást meg a kurva édes anyjukat is és elmehetnek a rákba!! :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :bash: :bash: :wall: :wall: :shockwhore_125: :shockwhore_125:
Az egész pénzem elbasztam ezekre a műmájer kurvákra!
Idénre már befejeztem a fogadást,az biztos!!
A továbbiakban mindkét faszszopó gárdának annyi örömöt kívánok az egész életükben,amennyit ma nekem okoztak!
Dögöljetek meg,mocskos szarházi kurvák!! :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

Hát női tenisz után a női kézi is no bet kategória lett nekem  :crazy: vicc amit műveltek

Idézetet írta: mikisun Dátum december 18, 2013, 21:43:32
Mind a francia és mind a norvég gecinyelő is...fasza kurva ribancok,kézenfoghatják egymást meg a kurva édes anyjukat is és elmehetnek a rákba!! :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :bash: :bash: :wall: :wall: :shockwhore_125: :shockwhore_125:
Az egész pénzem elbasztam ezekre a műmájer kurvákra!
Idénre már befejeztem a fogadást,az biztos!!
Továbbra is igaz sajnos azon állítás,hogy csak a férfiakra szabad fogadni!
Ilyen mocskos,szemétláda menzeszelő büdös kurvákra nem szabad!
Összes hajam hulljon ki a továbbiakban,ha mégegyszer is fogadok kibaszott nőkre!! >:( >:(
Komolyan,a kurvák csak megkeserítik a férfiak életét!
A továbbiakban mindkét faszszopó gárdának annyi örömöt kívánok az egész életükben,amennyit ma nekem okoztak!
Dögöljetek meg,mocskos szarházi kurvák!! :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

Idézetet írta: Tomee886 Dátum december 18, 2013, 21:45:28
Hát női tenisz után a női kézi is no bet kategória lett nekem  :crazy: vicc amit műveltek
Teljesen jogos!!
Én is azt írtam!!
Nőkre,többet soha!
Még a legtutibb tippet is eltudják baszni,ezek a mocskos kurvák!

Most jövök a Lens meccsről. Azt a faszszopó bírót, aki vezeti felnégyelném. Nem adja meg a szabályos gólt. Aztán a pöcs istresi csíra nem bassza be a tizit. Kibaszott bunkó focisták!  :hanyas:

Rohadjon el a lábatok köcsög Lens-i focisták. Pedig ti voltatok a kedvenc francia csapatom amióta 98-ban a stadionotokban láttam a horvát-jamaikai vb meccset. Megcsaltatok kurvák!

monakói kurv'anyátok
kezdjetek már működni, hogy az bassza meg  :bash: