Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


#4530 február 19, 2014, 15:00:44, ZTE88
Egyiptomi kosár:

A hazai Gezirára tettem egy 64.5 es team totalt. A 3. negyed vége előtt 1 perccel már 54 pontnál voltak, bő 11 perc alatt kellett volna tőlük 11 pont. Az utolsó negyedben meggyalázták a meccset, 2:51 el a vége előtt megvolt a 64, már csak 1 pont kellett volna a Gezirától! Teljesen életszerűtlen meccs volt, a vendégek csak egyszer faultoltak be és futkoztak a palánkok alatt, mint a vadbarmok. 0:57 nél felcsillant az esély, hogy büntetőkből összejöjjön a Team totalhoz szükséges 1 pont. Mind a kettőt kihagyta a Gezira, a meccs vége 64:60 lett. Sok pénz múlt rajta. Ha lett volna odds rá objekítven 50 es oddsért adtam volna, hogy ebben a szituációban nem csinálják meg ezt a team totalt, szubjekítvan 500 as odds.


Butorac/Klaasen ez mi volt itt az első szettben? Három szettlabda kettős emberelőnyben és elbukjátok a szettet??? áááááá

És ha már itt vagyok pusziltatom Feliciano-t amiért képes volt lebundázni az első szettet...

Túlsztárolt kanadai fasszopó hokisok Crosbystól mehettek a jó édes kurva anyátokba...6 perc hátra és 1 gólt tudtok lőni bazdmeg 53 lövésből, mennyire egy undormány hányás csapat, de lefogadom, hogy az elődöntőben (ha eljutnak) brillírozni fognak...a kurva mindenit

Bérelt helyem van itt:

Egy sokat hozó kombó lett volna ez:

Mindkét meccs bet365 live volt és 170 - 177 közötti live-os határon adták őket a félidőben.

A szlovák meccsen 151 pont kellett volna, a letten 155.

Hát elárulom egyik se lett meg. A szlovák 90 pontos első félidő után lett under, nem voltak képesek 61 pontot dobni a másodikban, 17 mp vel a vége előtt a komáromiak 2/2 büntetőt mellédobtak.

A lett meccsen 95 pontos félidő után 60 pontos második kellett volna, ott egy 21 pontos utolsó negyeddel nyírták ki a tippet.

Lehet, sőt muszáj is veszteni, de hogy napi rendszerességgel kapom az ilyen csomagot az már nekem is sok. Remélem ezek a suta szemetládák a mai bevételüket jótékonysági célra ajánlják fel.

A mocskos jó kurva anyád füchse berlin. Kibaszott kézi!! Hányszor megfogadtam, hogy hanyagolom ezt a kurva bundes kézit, de megint ráhúztam a  szelóra. Ne szopassatok már, hogy a Minden 2 góllal megbasz benneteket?! Faszom belétek! :lehany:

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 19, 2014, 20:05:03
Butorac/Klaasen ez mi volt itt az első szettben? Három szettlabda kettős emberelőnyben és elbukjátok a szettet??? áááááá

És ha már itt vagyok pusziltatom Feliciano-t amiért képes volt lebundázni az első szettet...

Belefutottam a bundába rendesen... Szupertie 3-2ről 3-9  :redchug:

Idézetet írta: ZTE88 Dátum február 19, 2014, 20:25:07
Bérelt helyem van itt:

Egy sokat hozó kombó lett volna ez:

Mindkét meccs bet365 live volt és 170 - 177 közötti live-os határon adták őket a félidőben.

A szlovák meccsen 151 pont kellett volna, a letten 155.

Hát elárulom egyik se lett meg. A szlovák 90 pontos első félidő után lett under, nem voltak képesek 61 pontot dobni a másodikban, 17 mp vel a vége előtt a komáromiak 2/2 büntetőt mellédobtak.

A lett meccsen 95 pontos félidő után 60 pontos második kellett volna, ott egy 21 pontos utolsó negyeddel nyírták ki a tippet.

Lehet, sőt muszáj is veszteni, de hogy napi rendszerességgel kapom az ilyen csomagot az már nekem is sok. Remélem ezek a suta szemetládák a mai bevételüket jótékonysági célra ajánlják fel.

Részvétem barátom, az a komáromi 5 pont a 3. negyedben az nagyon kemény, annyit 10 perc alatt én is dobok.




Ha már itt vagyok, mehet a picsába Özil geci meg maki Alaba is.

Aranyszabály: gülüszeművel meg niggerrel nem lövetünk 11-est bazdmeg!!!

#4537 február 19, 2014, 22:11:52, ZTE88
Idézetet írta: Coraggio Dátum február 19, 2014, 21:30:35
Részvétem barátom, az a komáromi 5 pont a 3. negyedben az nagyon kemény, annyit 10 perc alatt én is dobok.

Hát kösz, kemény dolgok ezek, éppen most írom be a következőt.

árzenal-bájern münken

a 11-eseket ki lőjje be? a faszom?  :bash:
hát a szálkásszőrű tacskó bevarrja ezt a kurta lábával
menjetek a pinába, vagy madagaszkárra (franciául: République de Madagascar) levezetni, gecók  :cya:

A PSG kézicsapat volt kombóban, csak az ő team totaljuk kellett a szelvényről:

33.5-es volt téve:

A 46' percben 29-23 volt az állás. Innen kemény 5 gól kellett volna a szupersztárokkal telitűzdelt csürhétől.

Az 50' percben 30-25 volt,

Az 54' ben 32-27

és innen kellett volna nekem még két gól a PSG től.

Ebben a bő 5 és fél percben már csak egy gól esett, azt is a vendégek dobták. Kész.


Először is a kurva anyád Bayern főleg neked Alaba.. Mért egy ilyen köcsög néger rúgja mikor ottvan Robben, Götze, de még Neuerrel is hamarabb rúgatnám mint ezzel a köcsög négerrel. Faszomat..

ZTE te meg amilyen képeket beraksz.. hát részvétem. ;D

Mennyire de mennyire utálom a Bayernt..... :bash:
megint kivettek a zsebeből 6ezret

A kurva anyádat baszd meg Zaragoza, és ti is Besiktasos faszszopó gecik a szar 1.25-ös oddszotokkal!!! Dögöljetek éhen!!

Dögölj meg Özil :) :) :)

Mocskos cigánynépség ez a Zvezda, hogy mindegyiknek nőne köröm a faszára.
Ilyen ímmel-ámmal játszani! Mi a faszt kaptatok az oroszoktól? :hanyas:

Nem elég, hogy elviszi a lóvémat, még kibaszat a "maradj talpn"-ból is.