Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában



#4651 március 12, 2014, 23:28:03, ZTE88
NCAA

Virginia Tech - Miami Florida

Virginiát tettem, az első félidőben 8 al is vezettek, mondjuk ilyen meccsen nincs nagy jelentősége.

A hajrában 52-51 volt nekik, fordít újra a Florida, 52-53

10 mpvel a vége előtt 2 büntit dobhat a Virgina: missed, missed, és a büntiket kihagyó kacsafejű holland csokigyerek be is faultol, hogy a Florida megnyerhesse a meccset. Ők persze bedobják mindkettőt, 52-55. Visszaütnek, a Virgina bedobja az elsőt, 53-55, kihagyja a másodikat, offot szed, itt az OT esély, na persze, hogy blokkolják. Visszaütnek, 53-57.

Köszi srácok.




Te szemét álsvájci patkány, azt hitted, ha megnyered az AO-t, elég lesz a rusnya pofádat feltolni a pályára? Mert akkor nagyot tévedtél... A kurva anyádat!!!!!!!!

A tetves mocskos kurva anyját most már az összes mobilnak, hogy nem lehet egy kibaszott hozzászólást rendesen megírni, de ha véletlen mégis sikerül, persze hogy akkor jön egy kibaszott telefonhívás, én meg kezdhetem elölről.
:bash:  :bash:  :bash:


Fener kosarasok  :bash: :bash:

Idézetet írta: TiB Dátum március 13, 2014, 22:28:02
Még fél óra hátra van, de én már sokszor láttam ezt a szar Sevillát. Ez olyan simán 0-1 marad, hogy csak zörög, mert ezek a nyomorékok amikor úgy játszanak, ahogy most, akkor mindig beszopják. A nézők is ezért szomorúak, mert pontosan tudják, hogy egy szarhalom a csapatuk ma, és ők is látták már ezt a szarhalmot korábban. Helyzetek jönnek, mert gyorsak, de befejezésben már szeptember óta bénák ezek a marhák, és annyi agyuk nincs, hogy ezen változtassanak.

Nyugodtan megbaszhatják az anyjukat halomra ezek a buzik, hogy egy gólt sem tudtak rúgni a derbin, mindezt megspékelve egy szar szánalmas lötyörészéssel, dögöljenek éhen, remélem, elvernek egyet-kettőt a szurkolóik hazafele menet!

Rafael, legszívesebben letörném a karod, és azzal vernélek agyon, te böszmedék szar.

Mezőkövesdi balfaszok irány az NB II!

Dögölj meg te patkány Michaella Krajicek! :bash: :bash: :bash: Szerválsz a meccsben maradásért és 4 kettőshibát ütsz! Hát hogy lehetsz ekkora szar??? Vonulj vissza ne égesd magad! :ok:

Tegnap belefutottam egy nagyon durva meccsbe:

A kolumbiai kosár playoffban a a Piratas Bogota - Aguilas Tunja meccsen a vendégeket raktam 82.5 es team totalra. A 4. negyed derekáig kiválóan nyomták, 15 pontos utolsó negyed elég lett volna tipphez. 6:45-el a meccs vége előtt 57-75 volt a Tunja javára és bónuszban is voltak. Innen 5 perc alatt kaptak 13-at és dobtak 4 pontot, tehát 1:42 vel a vége előtt 70-79 volt az állás. Innen még mindig elég lett volna 4 pont ütőtávon. Ekkor jött az "irányítógéniusz" Franklin Forbes és 6 büntetőből az elsőt és az utólsót dobta be, a közbenső 4et meg kihagyta. Így kialakult a végeredmény is 73-81-el.

Ma két izraeli kézimeccset fogtam ki, ahol brutál dolgok történtek. A Maccabi meccsén alternatív over 62.5-es em volt, jól pörgött a tipp: a 26 percben 16:12 volt az állás. Innen a 33. percig nem esett gól egyik csapat részéről sem, a gólcsendet a Maccabi törte meg 7 perc után.

A másik kézin a Herzlya-n volt egy 31.5-es team totalom. 18:11 lett az első félidő, a másodikban a hazai 6, azaz 6 gólt dobott és így is nyert!



Idézetet írta: ZTE88 Dátum március 17, 2014, 20:55:08
Tegnap belefutottam egy nagyon durva meccsbe:

A kolumbiai kosár playoffban a a Piratas Bogota - Aguilas Tunja meccsen a vendégeket raktam 82.5 es team totalra. A 4. negyed derekáig kiválóan nyomták, 15 pontos utolsó negyed elég lett volna tipphez. 6:45-el a meccs vége előtt 57-75 volt a Tunja javára és bónuszban is voltak. Innen 5 perc alatt kaptak 13-at és dobtak 4 pontot, tehát 1:42 vel a vége előtt 70-79 volt az állás. Innen még mindig elég lett volna 4 pont ütőtávon. Ekkor jött az "irányítógéniusz" Franklin Forbes és 6 büntetőből az elsőt és az utólsót dobta be, a közbenső 4et meg kihagyta. Így kialakult a végeredmény is 73-81-el.

Ma két izraeli kézimeccset fogtam ki, ahol brutál dolgok történtek. A Maccabi meccsén alternatív over 62.5-es em volt, jól pörgött a tipp: a 26 percben 16:12 volt az állás. Innen a 33. percig nem esett gól egyik csapat részéről sem, a gólcsendet a Maccabi törte meg 7 perc után.

A másik kézin a Herzlya-n volt egy 31.5-es team totalom. 18:11 lett az első félidő, a másodikban a hazai 6, azaz 6 gólt dobott és így is nyert!
Lassan el kellene gondolkodni, hogy nem kibaszott szar project-e ez a Team Total 8)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum március 18, 2014, 14:45:40
Lassan el kellene gondolkodni, hogy nem kibaszott szar project-e ez a Team Total 8)

Van benne érték, de mostanában nem könnyű kenyér az biztos. Változtatok a taktikán, hogy kombiban teszem őket, így olcsóbb lesz, ha elmegy.


Hajnalban kifogtam egy venezuelai kosarat: 2.75 volt a beszálló, + 14 ről kapott ki a Panteras a Bucanerostól. Lassan kezdek gyanakodni, hogy ezek amerikai légiósok nem csak drogfutárok e ebben a térségben, mert full amatőr dolgokat csinálnak kulcsszituációkban.

christian lindell te vmi ritka nagy fogyatékos fatökű csicska lehetsz.. remélem idő előtt megpusztulsz