Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


csicska real. legalább nem lesztek bajnokok ti balfaszok  :bash:

Ez kurva jó, a sport csatornáknak annyira nincs mit közvetíteniük hogy az Eurosport2-n kb. 10 perce fejeződött be a Paraguay - Spanyolország U17-es női meccs az ES1 máris ismétli, közben meg sehol se tudom nézni a Williams - Sharpova teniszt. A csatonák műsorszerkesztői is rávezethetnék az anyjukra a vezér bikát.

Csak jelzem hogy a teniszeket a Digi adja, az Eurosport csak a GS.eket adja(kivéve Wimbledon) és pár kisebb tornát.

O'Sullivan, te bohóc, ne szerencsétlenkedj már!!!!!!!!!!!!!!!!

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 27, 2014, 19:51:03
Csak jelzem hogy a teniszeket a Digi adja, az Eurosport csak a GS.eket adja(kivéve Wimbledon) és pár kisebb tornát.
Köszi, hát sajnos nekem Digi-m nincs.

A mocskos, retkes kurva anyátokat szerb prostik, hogy az utolsó másodpercekben bukjátok el a győzelmet.

Idézetet írta: Greipel Dátum március 27, 2014, 20:55:34
O'Sullivan, te bohóc, ne szerencsétlenkedj már!!!!!!!!!!!!!!!!

Először a döntő frame elején kúrod el egy olyan gurítással, amit én se rontanék el, majd hibázik ez az istenverte teljesen ismeretlen ferdeszemű baszadék, innen máR simán megnyerhetnéd, de nem, megint orbitálisat hibázol, majd kikapsz. A RETKES FASZSZOPÓ SZEMÉTLÁDA PATKÁNY GECI KURVA ANYÁDAT, DÖGÖLJ MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mivel mostanában csökkentettem a fogadási limitet csak két kézi tippre fókuszáltam a mai nap:

1.) Női EB selejtező:

Olaszokat raktam 3.3 ért a törökök ellen, mert a statok meg a megfigyelés alapján éreztem benne lehetőséget. A fő gond az volt, hogy mivel a másik fő tippemre rányomtam az all-int, így ennek a biztosítására nem maradt pénz. Ahogy lenni szokott, aljas módon el is ment. Az olaszok 5-3 al kezdtek, a féiő előtt már 10-13 ra szívtak, a hajrára megfordult a meccs, az 50 perc körül 21-18 volt a digó csajoknak, innen a meccs végéig nem dobtak gólt, és a törökök 0-4 el hozták az utolós 10 percet és 21-22 lett a vége!

2.) Ez volt a fő tipp: Dijon - Ivry francia férfi kézi alternatív over 51 es pushos határon 2.8 as oddsért.

A félidő kiváló volt: 13-15, 28 gól, innen egy 23 gólos második félidő elég lett volna a Pushoz.

A 39' percben 17-20 volt az állás, ezután az Ivry majdnem 6 percig nem dobott gólt, sőt innen a meccs végéig 21 perc alatt dobtak 5 gólt és 25-25 lett a vége.

Ez a tipp nem volt élőben, kb egy 3.5-es 4 es oddsért lehetett volna megvédeni, ha lett volna liveban.

Fantasztikus érzés, hogy csak erre vagyok jó, az első tippnél hibáztam, hogy nem hagytam biztosításra de a másodiknál nem volt mit tenni.


Idézetet írta: ZTE88 Dátum március 28, 2014, 00:07:51
de a másodiknál nem volt mit tenni.
Pedig a másodiknál is volt megoldás, beírod te vagy írjam én?

Idézetet írta: georgeboyd Dátum március 28, 2014, 00:47:16
Pedig a másodiknál is volt megoldás, beírod te vagy írjam én?

Homályosíts fel, mert meg vagyok kattanva egy kicsit most, van egy elképzelésem, de nem biztos, hogy az a jó.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum március 28, 2014, 01:40:34
Homályosíts fel, mert meg vagyok kattanva egy kicsit most, van egy elképzelésem, de nem biztos, hogy az a jó.
Ha szar szériában vagy, akkor nem kell buziskodni pár tized plusz oddsért az alternatív határon, hanem a normált kell játszani, úgyse rakod annyira nagy téttel, hogy igazán döntő különbség legyen.

Most ha 51,0 overt toltál 2,80-ért, akkor bőven jó lett volna egy Over 49,5 1,90-ért (kb. ennyi lehet, nem tudom) vagy egy over 49,0 1,75-ért, és akkor meg sima nyertes.


Idézetet írta: georgeboyd Dátum március 28, 2014, 02:12:00
Ha szar szériában vagy, akkor nem kell buziskodni pár tized plusz oddsért az alternatív határon, hanem a normált kell játszani, úgyse rakod annyira nagy téttel, hogy igazán döntő különbség legyen.

Most ha 51,0 overt toltál 2,80-ért, akkor bőven jó lett volna egy Over 49,5 1,90-ért (kb. ennyi lehet, nem tudom) vagy egy over 49,0 1,75-ért, és akkor meg sima nyertes.

Ugyanerre gondoltam, teljesen igazad van. Egyébként 48.5 es volt az alap.

K Anyát a Lilének , a Buzi Internek  meg az összes többi falábú csapatnak  mint pl Cska Moszkva Pfüüü  :crazy:

#4723 március 28, 2014, 19:23:50, LosGabos
A PSG Handball összes játékosa is bassza meg a saját anyját seggbe!

A váci kéziseknek üzenem hogy basszátok meg anyátok, miután folyamatos 2-3 gólos előnyt fogtok elbukni  :redchug: