Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Cibulkova, a rohadt mocskos, retkes, tetves cigány mindenet...


De amúgy megint a tenisz, a kibaszott 2. szett Karlo is kuka

Hallod, ez a világ legfosabb sportja. Bazmeg és megint erre tettem. Hagyjuk az egészet a picsába. Meghagyom a teniszt azoknak, akik szeretnek bohóckodni...  :bash: :bash: :noway: :noway: :noway:

Oldenburg kurvái, szopjatok le, mind!!!  :beerchug:

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 06, 2014, 21:09:16
Oldenburg kurvái, szopjatok le, mind!!!  :beerchug:

Remélem, hogy ki fogtok esni az első osztályból!  :beerchug:

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 06, 2014, 21:07:12
Cibulkova, a rohadt mocskos, retkes, tetves cigány mindenet...


De amúgy megint a tenisz, a kibaszott 2. szett Karlo is kuka

Hallod, ez a világ legfosabb sportja. Bazmeg és megint erre tettem. Hagyjuk az egészet a picsába. Meghagyom a teniszt azoknak, akik szeretnek bohóckodni...  :bash: :bash: :noway: :noway: :noway:
rohadt monfó!

Cigány vagy Monfils! Nagy büdös senkiházi! :bash: :bash: :bash: :bash: :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2:

két sztárpáros: Bryan ikermajmok illetve harcsaképű Stepanekék BASZÓDJATOK MEG h vittétek az überkirály kombimat pfff

ÓÓÓ Wawrinka miért vagyok olyan balfasz hogy azt hiszem hogy simán elversz egy ilyen fost???????

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum augusztus 07, 2014, 18:20:01
ÓÓÓ Wawrinka miért vagyok olyan balfasz hogy azt hiszem hogy simán elversz egy ilyen fost???????


Hülye gyökér  :bash:

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 07, 2014, 18:45:13

Hülye gyökér  :bash:

Egyébként jelentenek valamit az atp helyezések és pontok? Vagy honnan lehet kiindulni tenisznél? :D mert én már nem tudom pedig nyár elején azt hittem tudom :D de azóta "valamivel" gyengébben teljesítek

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum augusztus 07, 2014, 18:52:51
Egyébként jelentenek valamit az atp helyezések és pontok? Vagy honnan lehet kiindulni tenisznél? :D mert én már nem tudom pedig nyár elején azt hittem tudom :D de azóta "valamivel" gyengébben teljesítek

Szinte semmit nem jelentenek. Ebből soha ne indulj ki! Wawrinka akkora trágya hogy az hihetetlen. Szinte véletlen van a negyedik helyen.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 07, 2014, 18:58:06
Szinte semmit nem jelentenek. Ebből soha ne indulj ki! Wawrinka akkora trágya hogy az hihetetlen. Szinte véletlen van a negyedik helyen.

Baromi nehéz ez :D hogy megfelelő százalékban megfelelő szorzókat eltalálj! bár már kezdem azt hinni hogy a 140 tippből 8% profit amióta vezetem a statisztikát szóval kezdem azt hinni hogy örülni kell ennek is


Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum augusztus 07, 2014, 18:52:51
Egyébként jelentenek valamit az atp helyezések és pontok? Vagy honnan lehet kiindulni tenisznél? :D mert én már nem tudom pedig nyár elején azt hittem tudom :D de azóta "valamivel" gyengébben teljesítek
Ennél azért picit összetettebb a tenisz, minthogy az atp helyezések és pontok alapján lehetne tippelni.. :D

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 07, 2014, 19:52:33
Ennél azért picit összetettebb a tenisz, minthogy az atp helyezések és pontok alapján lehetne tippelni.. :D
Jójó félre is lehet érteni kérdést nyilván ha csak az alapján lehetne tippelni akkor mindenki milliomos lenne, de a kérdés nem az volt :)

Molde meccsen ez a Forren gyerek eléggé bűzlik...kihagy egy 11est rá 2 perccel rúg egy öngólt  :crazy: