Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


MOLDE hogy a jó kurva anyátokat basszátok meg, egy neve nincs ukrán csapattól kaptok ki otthon és  a tetejébe 2 tizenegyest is kihagytok. Nem kívánok én nektek semmi rosszat még levegőt se.

Djokó, te miccsináltál a kombimmal? Hát ezért nősültél?

a mocskos kurva anyádat bazd meg te geci sharapova!!!!!!!!!! TRÁGYA VAGY!

Idézetet írta: Tomee886 Dátum augusztus 07, 2014, 19:55:52
Molde meccsen ez a Forren gyerek eléggé bűzlik...kihagy egy 11est rá 2 perccel rúg egy öngólt  :crazy:
Még öngólt is rúgtatok, ti akartok norvég bajnok lenni? Tiszta Magyarország.

Köpedék, szarházi, mocsadék, faszcibáló AIK... ilyen a kurva életbe nincsen  :bash:  :bash:  :bash:
Többet ér ha a pénzt amit fogadásra szánok, beledobnám a Tiszába...  :'(

Djoko baszd szájba magad, hányadék nagyképű szerb kutya vagy.    :bash:
Belszartál az egész tornába   :noway:

Idézetet írta: Magikus Dátum augusztus 07, 2014, 20:26:20
Djoko baszd szájba magad, hányadék nagyképű szerb kutya vagy.    :bash:
Belszartál az egész tornába   :noway:

Az lesz a szép hogy ezt az ultrabirka Tsongát Murray vagy Gasquet szénné fogja brékelni következő meccsen...

Murray lesz az  :great:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 07, 2014, 20:28:20
Az lesz a szép hogy ezt az ultrabirka Tsongát Murray vagy Gasquet szénné fogja brékelni következő meccsen...

Murray lesz az  :great:

Ezt a Tsongát Murray szétszedi...
Djoko challenger szinten játszott ma, még Fucsó is megszopatta volna két szettben.

5 ös oddsért volt egy argentín ML-em az SB n, női u 18-as fibaamericas bajnokságon. Sajnos belenéztem a streambe a meccs hajrában:

61-56 ra kaptak ki a braziloktól úgy, hogy azt tanítani kéne. Ilyen amatőr, retardált libákat még nem láttam. Birkatürelmem van, de ennek a szép sportnak ilyen szintű meggyalázását régen láttam már. Baszki a labda majdnem kiesett a kezükből, nem lehet szavakkal leírni, hogy mit műveltek............
Egy csimpánzkolóniából értelmesebb csapatot raktam volna össze.  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:


Sharapova a kurva anyád, kiszopsz egy ilyen rút nímandtól.

Kurva anyátokat tippmixpro geci banda , hogy a finn bajnokságnál  az 12 1x x2 - vel kimerül a fogadási lehetőség
gólokra meg nem kináltok semmiféle fogadást  ti szerencsétlen fasszopó férgek  A SPORTFOGADÁS KíNÁLATHOZ fingotok  sincs csak a pénz lenyúláshoz ti tetvek  :wall:

Jankovic a rusnya kurva anyádat, hogy egy nap kétszer szopatsz meg.. koukalovával szopjatok lovat, hogy super tb 7-2ről 10-7re kikaptok.. hihető.

lisicki te is egy idióta vagy. Lendített röptét ütsz ahelyett h hagynád lepattanni.. senki nem mondta kég jeked h ne üss 80ue.t  te barom

#5532 augusztus 09, 2014, 12:22:19, rosco
Szopj le Szarapova!

Rohadt olasz röplabdások. Simán nyernek két szettet, majd a harmadikban is sokkal jobban kezdenek, erre bebukják a 3. szettemet. Mi a fasznak teszek nőkre? Vagy megfordítanám, ők minek sportolnak?