Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Kurva rusnya anyád hogy ilyen antitenisszel is nyersz mindig.. 0nyerő.. szégyen

ááááá, mondtam, hogy nyerni fog Radwanska, de "csak" öt ember beszélt rá Makarovára, meg a 2-0-ra. Végülis a 2-0 leesett, csak Radwanskának :D  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

A formám a torontoi versenyen töretlen :D 6/0

Dinamo Moszkva a szarházi kurva anyátok, hogy szinte végigtámadjátok a meccset és kiszoptok  :crazy: :crazy:

#5554 augusztus 10, 2014, 14:22:41, Nezzenekoda
Ezen a Feyenoord meccsen nem igaz hogy nem bírnak egy kibaszott gólt lőni :S :S EGYet!!!!!!!!!!!


Na végre már basszátok meg akkor is! :D

#5555 augusztus 10, 2014, 14:47:39, Nezzenekoda
Schwartzmann :S Anyád!

Egyébként ne haragudjatok hogy csak ide járok... majd ha okosabb leszek írok okosságot is :D

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum augusztus 10, 2014, 14:38:35
Schwartzmann :S Anyád!

Egyébként ne haragudjatok hogy csak ide járok... majd ha okosabb leszek írok okosságot is :D

Én is így kezdtem. :D


Idézetet írta: szorzatos Dátum augusztus 09, 2014, 23:01:42
103-as szorzat....
Bocs de ígyinkább jobb lesz -Részvétem

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum augusztus 10, 2014, 19:00:46
Bocs de ígyinkább jobb lesz -Részvétem

Egy éve kb. kitaláltam egy nagy okosságot, mi kell ahhoz, hogy megnyerjek ehhez hasonló szelvényeket. Meg kell játszani őket, az már majdnem félsiker.

Yuki Bhambri egy rohadt mocskos cigány vagy, kétszer voltál az első szettben breakelőnyben mégis kikaptál 2ben ettől a niemandtól pff

Az orosz-dél korea röpi meccs vajon bunda volt ma? Nagyon úgy néz ki geci... :redchug:

Monaco, a mocskos kibaszott mindeneket. Ekkora egy tetves mocskos féreg csapatot. Remélem, hogy kiestek a francia kupából, a bajnokságban sem értek el érmet.  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

Szep remenyekkel tekintek a kovetkezo atp torna ele :D mert a torontoin nem talaltam el semmit :D legalabb alulmulni nem fogom

Monaco...köcsögök :beerchug: :beerchug: