Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Rohadt repedt sarkú mocskos fradista lányok. Majd a BL-ben megkapjátok, ami nektek jár.
A bohóc eleket már rég el kellett volna zavarni. Megint szar csapatot rakott össze  :bash: :bash: :bash:

B'meg ilyen egy ratyi,szar irodát,mint ez a tippmixpro még nem láttam,és ezek akarnak az ország vezető online fogadóirodája lenni!

Idézetet írta: knosy Dátum augusztus 18, 2014, 12:04:19
B'meg ilyen egy ratyi,szar irodát,mint ez a tippmixpro még nem láttam,és ezek akarnak az ország vezető online fogadóirodája lenni!


Soha nem lesznek azok :crazy:

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 18, 2014, 00:33:25
Az ice bucket challenge egy remek érv a világvége mellett. Afaszomazegészbemá.
Nem kell ilyen negatívnak lenned csak azért, mert téged még senki nem hívott ki :D

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 18, 2014, 00:33:25
Az ice bucket challenge egy remek érv a világvége mellett. Afaszomazegészbemá.

Ez azért nem akkora idiótaság mint a selfie, vagy a deszkázást imitáló amerikai őrület. Mondjuk a mellselfie, meg a tangás selfie felülről azért bejövős, csak aki csinálja azt kéne jól szájbavágni. De ez azért poénos, főleg vannak azért jó felkérések. Most pl Neymar hívta ki Zúnigát  ;D Ja, és a sportolók izomzatának még hasznos is.  ;)

A büdös lóherébe, hogy nem bírt még egy skuló lenni a Chelsea meccsen!  :crazy: :fakk2:

A jó büdös k anyát az összes tetves csapatnak  ahol kizárom az x et  ott tuti az lesz ahol teszem az x-et az tuti elmegy  ha sima kötést játszok akkor csak egy megy el  ha 2/3  vagy 3/4 et rakok akkor biztos ,hogy 2 megy el a fasz ki van már ezekkel a majmokkal  :2guns: :icon_confused: :nu:

Játszani  a játékélményért ,örülni a sikernek , nevetni a kudarcon , megfogni a megfoghatatlant.

#5618 augusztus 19, 2014, 15:11:59, ZTE88
Most már sok volt ezekből a hajszálon elment tppekből múlt hét óta:

1: brazil junior kosár: a Baurerin egy 62.5 es TT-m volt, az utolsó negyedben ütőtávon 6 perc alatt kellett volna tőlük 6 pont, kb 4 percet eltüntettek következmény nélkül, pont nélkül és 57-61 re behúzták.

2: Az EB selejtezőn Bosznián 80.5 es TT-m volt idegenben az angolok ellen: 14 pontos utolsó negyed elég lett volna Boszniától: 13-at dobtak, de azt is nyögvenyelősen, pedig előtte 21 alatti negyedük nem is volt. 67-80 lett.

3: uruguayi kosár: a Stokholmon 3.3 as oddsért hazaim volt, buzzer 3 assal kaptak i OT ben 79- 77-ről 79-80-ra.

4: Barátságos meccsen Litvánián 80.5-es TT-m volt Szlovénia ellen, 80-76-nál 11 mp volt, basztak beütni, lefuttatták az órát, holott előtte végig time menedzsmentet nyomattak.

5. Ázsiai u18 as kosár buli: Iraqon volt egy +19es 3 way es HC-m, (ami 18.5 es valójában), 4:19 el a vége előtt 68-59 volt Japánnak , ekkor jött egy Mikami nevű hülyegyerek, bekúrt három 3 ast egymásután és 81-62 re nyert Japán, 1 ponttal kínyírva a tippemet. Köszi faszszopók.


Idézetet írta: Dezmop Dátum augusztus 19, 2014, 09:21:50
A jó büdös k anyát az összes tetves csapatnak  ahol kizárom az x et  ott tuti az lesz ahol teszem az x-et az tuti elmegy  ha sima kötést játszok akkor csak egy megy el  ha 2/3  vagy 3/4 et rakok akkor biztos ,hogy 2 megy el a fasz ki van már ezekkel a majmokkal  :2guns: :icon_confused: :nu:

#5620 augusztus 19, 2014, 23:01:14, kreatos
Remélem,hogy ez a szájba baszott mocskos román kecskepásztorokból összerakott Steaua kiesik a fa..ba a kihagyott 11-vel együtt


-na jól van azért >:(

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum augusztus 19, 2014, 09:47:03
Játszani  a játékélményért ,örülni a sikernek , nevetni a kudarcon , megfogni a megfoghatatlant.

Nem mindig sikerül megfogni a meccseket  és ha ez nagyon egybejön nincs kedvem nevetni  :crazy:

Halep, te meg mi a mocskos szart csináltál az éjjel? Te szemét oláh ringyó, basztak volna falhoz...

Javasolnám egy Fucsovics gumiszobája topik bevezetését. Most hogy megint adott a könnyű ága a selejtezőben, látom mindenhol ízi mániként van aposztrofálva.
Én kihagytam, kell a stresszmentes élet  :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 20, 2014, 17:50:12
Javasolnám egy Fucsovics gumiszobája topik bevezetését. Most hogy megint adott a könnyű ága a selejtezőben, látom mindenhol ízi mániként van aposztrofálva.
Én kihagytam, kell a stresszmentes élet  :ok:

:D Az egy hisztis kislány!