Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Portugália, erre is csak ti vagytok képesek...

#5731 szeptember 08, 2014, 01:14:13, dynand
Megbasszátok a kurva anyátokat a ravatalon, tetves portugál geciládák... ez mi a büdös lófasz volt? 60 perc alatt egyetlen albán kapura lövés volt, és azt rögtön be is engeditek? Utolsó hitvány banda... emlékszem, mikor három-négy éve 0-0at játszottak a Zöld-foki Köztársasággal, akkor is megszopattak... de ez volt utolsó alkalom, hogy kibaszott focira fogadtam  :cya:
A magyar válogatott meccseit pedig még a tévében sem fogom megnézni, utolsó senkiháziak  :segg:
Nem vagyok rá büszke, de 1-1nél már azért szurkoltam, hogy kapjunk még egyet, 1-2nél hogy kapjuk meg a harmadikat is, tiporják minél jobban földbe ezt a magyar futballválogatottnak nevezett, régóta duzzadó fekélyt...


Volt egy 12-es kombi szelvényem tegnap és most nézem, hogy 90 eurót vitt ki ez a szemét cigány Hamilton, ugyanis a tipp az volt, hogy a pole pozícióból rajtoló vezet az első kör végén.Szép volt te FASZSZOPÓ, remélem megszoptat úgy, Rosberg, hogy a végén egy ponttal lesz előtted világbajnok!!!!!!

#5734 szeptember 08, 2014, 16:20:02, Greipel
Baszd meg a rohadt féreg bundás kurva anyádat te sekélyes faszfej Ronnie O' Sullivan!!!!! Kimondhatatlanul rühellek te görény...

Péntek óta ez a 3 tippem ment el ultrapatkány módon, kis pénz volt rajtuk, mellékvágány tippek, de fájnak az ilyen szarságok:

1.) Kína - Bulgária férfi röpi,Kína első szett 3 as oddsért téve, 19-14-ről , 23-21-ről ment el 23-25-re.

2.) Szerbia - Hortvátország női röpi, horvát 2 szett 3 as oddsért téve: 17-11, ről 19-15 ről ment el 23-25-re.

3.) WTA, Quebec, Asia Muhamed 2-0 ra nyer 4 es oddsért téve Konta ellen: 6-2 3*-0 30-15 szett és dupla brékelőnyből ment el 9 es oddsért, mert ősrobbanás történt a feka csaj fejében, aki kurvajól játszott addig. Szemét retkes Konta, úgy nyomta a comeback után, mint aki szart evett volna.


kurva anyátok sporttv!! kosárlabda vb negyeddöntők közül egyet sem adtok ma??? helyette sport1: Kazahsztán-Lettország, sport2: Azerbajdzsán-Bulgária nagyon színvonalas EB selejtezők, egy időben!!! biztos kurva nagy nézettsége lesz ezeknek :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: stdavid Dátum szeptember 09, 2014, 01:42:21
kurva anyátok sporttv!! kosárlabda vb negyeddöntők közül egyet sem adtok ma??? helyette sport1: Kazahsztán-Lettország, sport2: Azerbajdzsán-Bulgária nagyon színvonalas EB selejtezők, egy időben!!! biztos kurva nagy nézettsége lesz ezeknek :bash: :bash: :bash:

Lesz egy felvételről 22:45-kor, szépen kitettek magukért... Inkább közvetítette volna a Digi az egészet.

női itf páros, csak tradre jó:

3 as odds beszálló szetthátrány, 4.5 kiszálló:

A szupertie-t 5*-2-ről bukták 5-10 re. Grat.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 08, 2014, 22:17:21
Péntek óta ez a 3 tippem ment el ultrapatkány módon, kis pénz volt rajtuk, mellékvágány tippek, de fájnak az ilyen szarságok:

1.) Kína - Bulgária férfi röpi,Kína első szett 3 as oddsért téve, 19-14-ről , 23-21-ről ment el 23-25-re.

2.) Szerbia - Hortvátország női röpi, horvát 2 szett 3 as oddsért téve: 17-11, ről 19-15 ről ment el 23-25-re.

3.) WTA, Quebec, Asia Muhamed 2-0 ra nyer 4 es oddsért téve Konta ellen: 6-2 3*-0 30-15 szett és dupla brékelőnyből ment el 9 es oddsért, mert ősrobbanás történt a feka csaj fejében, aki kurvajól játszott addig. Szemét retkes Konta, úgy nyomta a comeback után, mint aki szart evett volna.


Ilyenkor amúgy lőssz róla egy képet, hogy majd innen fogja elbukni, vagy hogy hogy pont az a 3-0-s 30-15-ös állás van meg a képen, ahonnan elbukta?

Idézetet írta: Jabba Dátum szeptember 09, 2014, 17:44:06
Ilyenkor amúgy lőssz róla egy képet, hogy majd innen fogja elbukni, vagy hogy hogy pont az a 3-0-s 30-15-ös állás van meg a képen, ahonnan elbukta?

Minden pontnál nyom egy Print Screent   :D

Idézetet írta: Jabba Dátum szeptember 09, 2014, 17:44:06
Ilyenkor amúgy lőssz róla egy képet, hogy majd innen fogja elbukni, vagy hogy hogy pont az a 3-0-s 30-15-ös állás van meg a képen, ahonnan elbukta?

Csak a meccsek kulcsszituációiban, ha érzem a bajt.

Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 09, 2014, 18:29:59
Minden pontnál nyom egy Print Screent   :D
Már leszokóban vagyok, egyre kevesebbett csinálok, de tényleg csak akkor, ha érzem, hogy necces a dolog.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 09, 2014, 20:42:55
Csak a meccsek kulcsszituációiban, ha érzem a bajt.

Ha érzed a bajt, na akkor próbálj meg visszafogadni, lehet, hogy jobban járnál  ;)

A legtahóbb vesztésnél is szarabb, ha az ember valamilyen oknál fogva lemarad egy tippről:

Reggel Virtus Roma - Antwerp Giants barátságos meccset néztem ki race to 10, 20-ra, TT-re, illetve ML-re 6.5-7 közötti oddsért.

Közbejött pár dolog és lemaradtam a kezdésről, erősen kezdtek a belgák, gyakorlatilag a meccs elején kivitték az extra oddsokat, mire a neten voltam már használhatatlan volt az egész.